معرفی و نقد رمان خونخواهی سفاک |MaryaM Moradpour کاربر نگاه دانلود

MaryaM.M70

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
376
امتیاز واکنش
4,925
نام رمان: خونخواهی سفاک
نویسنده: مریم مرادپور کاربر انجمن نگاه دانلود
ژانر: فانتزی، ترسناک
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

خلاصه: دختری از تبار ترسا، فارغ از هر دین و مذهبی، فارغ از هر سختی و مشقت، تباه تراوشات دیوانه وار مغزی عده ای افراط گر می‌شود و او را تبدیل به بزرگترین سفاک می‌کند، خون آشامی که به خونخواهی از دست رفتگاتش راهی تبار سَلَفی ها می‌شود، ولی آیا موفق می‌شود ؟

دوستان عزیزم،
خواننده های رمان خونخواهی سفاک ،
باعث دلگرمی بنده هست که نظرات و پیشنهادات و انتقادات خودتون رو از طریق این صفحه به من منتقل کنید.
لطفا هر نظری که دارید رو در اینجا ارسال فرمایید.
دوستان از نظر سایت این موارد قابل قبول نیست :

[تمامی عزیزان باید دقت کنند که هر مطلبی که توی تاپیک نقد گذاشته میشه نقد نیست، نقد درست باید به اجزای بافت رمان، رمان کوتاه یا داستان کوتاه شما اشاره داشته باشه.
در غیر این صورت اسپم محسوب می شوند و کاربران به خصوص نویسنده موظف گزارش بزند.
نمونه از مواردی که اسپم محسوب می شود
• من عاشق رمانتم
• وای عزیزم خیلی دیر به دیر پست میزاری
• فریال خیلی دوست دارم
• اینا قرار نیست به هم برسن
• عاشق قلمت شدم ایول]
این موارد دلچسب رو میتونید در صفحه پروفایلم قرار بدید و من رو خوشحال کنید.
و در آخر
بسیار ممنونم که منت سر بنده گزاشتید و رمان رو مطالعه میکنید.
باشد که مورد قبول شما واقع شود.
با تشکر،
مریم مرادپور.

• پیشنهادات
  • «n-i-y-a»

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,909
    امتیاز واکنش
    53,694
    به نام خدا

نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده
    -خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
    -تند تند پست بزار
    -تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
    و...........

برای درخواست نقد توسط "شورای نقد انجمن نگاه دانلود" می توانید به تاپیک زیر مراجه نمایید:

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

36598

Roghaye.AM13

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    184
    سلام مریم جون . رمانت خیلی عالیه اسمش کاملا بهش میخوره و خلاصه رمانت کاملا خوب و مختصر و با اینکه به خواننده نشون میده موضوع داستان چیه ولی نشون دهنده این نیست که در آخر داستان چه اتفاقی میوفته یا چه اتفاقاتی واسه ماریا میوفته و این خیلی خوبه. مریم جان تو صحنه نگاری خیلی خوبی و جوری این صحنه ها رو توضیح میدی که فرد حس میکنه در اونجا قرار داره و اینکه رمانت به اول شخصه این حس رو تشدید میکنه. مریم جون باید یه چیزی رو بهت بگم من در کل رمان هایی رو که درباره یک دختر نوشته شده رو زیاد نمی خونم چون با اینکه خودم دخترم ولی به نظرم رمان هایی که درباره دختره شخصیت یک دختر رو یا خیلی لوس و نازنازی میسازن یا یه شخصیت محکم که غم و درد زیادی کشیده ولی میتونم به جرات بهت بگم که این رمان شخصیت یک دختر رو متعادل نشون داده و درسته و یه شخصیت متعادل داره و من رو به این رمان جذب کرده البته این یکی از دلایلمه و یکی دیگه اش به خاطر ژانرشه که من خیلی از این رمان خوشم میاد . در کل به خوام بگم رمانت از نظر من خیلی خوبه و ازش خوشم اومده و امیدوارم تا آخر ادامه اش بدی

MaryaM.M70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    376
    امتیاز واکنش
    4,925
    عزیزه دلم همراه همیشگیه من که همیشه با نظراتت حال دلمو خوب میکنی و بیشتر بهم انگیزه میدی، همونطور که میدونی من رمانم رو تموم کردم و پارت گزاری میکنم، باید بهت بگم انقد سورپرایز ها گزاشتم که تقریبا همه افراد رو از زندگی عادیشون جدا میکنه، و اینکه از جایی به بعد راوی به بردلی هم تغییر پیدا میکنه برا همین که فقط دخترونش نکنم عشقم فکر اینجاشو کرده بودم، خیلی ازت ممنونم وقت میزاری میخونی وقت میزاری نظرتو بهم میگی احترامی که برام قائلی بیش از اندازه برام ارزش داره، خیلی خیلی ممنونتم❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Roghaye.AM13

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    184
    مریم جون خودت باعث این احترامی چون من همیشه یه دید رو افراد داشتم اون هم این بوده که باید با هر فردی مثل خودش رفتار کرد و خیلی عالیه که کاملا توسط یک نفر گفته نمیشه چون اینطوری رواجزای بیشتری میتونی مانور بدی

MaryaM.M70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    376
    امتیاز واکنش
    4,925
    ممنون عزیزه دلم خیلی خوشحالم کردی، هیجانات تو راهه عزیزم تازه اول داستانه حتما کاری میکنم که راضی خواهی بود، مرسی روحیه دادی دوسته عزیزم :campeon4542::aiwan_light_girl_in_love:

برخی موضوعات مشابه

بالا