نقد رمان معرفی و نقد رمان راز ابدیت | Persolna کاربر انجمن نگاه دانلود

Persolna

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
41
امتیاز واکنش
614
•نام رمان: راز ابدیت
•نام نویسنده: persolna (فاطمه)
•ناظر: @rita.ros
•ژانر: ترسناک،ماجراجویی
•لینک تایپ رمان:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

•خلاصه:

سهیل شخصیت اصلی داستان که در ۱۷ سالگیش مادرشو از دست داده دنبال دلیلی برای مرگ مادرش میگرده. برای این کار،اون و دوستش سعید چهار ساله که راجع به ارتباط با ارواح تحقیق و مطالعه میکنن ولی هنوز به جایی نرسیدن. در روال تحقیقاتشون سهیل کتابی رو پیدا میکنه که از همون لحظه اتفاقات عجیبی براش میفته. اتفاقاتی که گذشته و آینده‌ی اون رو به چالش میکشید...
سلام دوستان!
خوشحال میشم که نقدها و پیشنهادات ارزشمندتون رو ببینم و به‌کار بگیرم. پس من رو از همراهی‌تون بی‌نسیب نگذارید.
باتشکر!

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Behnam_Rastaghi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    747
    امتیاز واکنش
    16,563
    به نام خدا

نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده
    -خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
    -تند تند پست بزار
    -تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
    و...........

برای درخواست نقد توسط "شورای نقد انجمن نگاه دانلود" می توانید به تاپیک زیر مراجه نمایید:

با سلام - نویسندگان عزیزی که درخواست نقد دارند، باید ابتدا قوانین را در تاپیک زیر مطالعه کنند. قوانین فراخوان نقد رمان ها - سپس در همین تایپک درخواست خودشان را مطرح کنند. - هنگام درخواست، حتما نویسنده لینک تاپیک رمان خود را در پیامش قرار بدهد. - وجود لینک تاپیک نقد رمان هم در درخواست نویسنده...
    forum.negahdl.com

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد
    147342_lsbj_nqd.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا