نقد رمان معرفی و نقد رمان رها تا عرش|کار گروهی کاربران انجمن نگاه دانلود

فاطمه سادات:)

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,063
امتیاز واکنش
8,679
رمان:رها تا عرش
نویسندگان:فاطمه سادات:) :campeon4542:و eli.d:aiwan_light_blush:

خدایا میبینی...؟!میبینی مرا...؟!بنده ات را...؟!هنوز هم مرا بنده میخوانی...؟!جزو کسانی کع ایمان اوردند...؟!جزو ان الذین امنو؟!یا مرا ترک کردع ای مانند کسانی که شرک ورزیدند....؟!حق داری....!من شرک ورزیدم... به تو...به پروردگارم...!له خدای اسمان ها و زمین...شرک ورزیدم...!
اما حالا...پشیمانم....خدای غفار...خدای رحیم...خدای مصور...!پشیمانم...!من...توابم...!خدای توبه پذیر...توبه ام را میپذیری...؟!

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

اقا بفرمایید:)

این شما و اینم صفحه نقد:)

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • hanix.arsh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    67
    امتیاز واکنش
    1,501
    سلام ابجی.خسته نباشین .راستش من وقتی رمان رو شروع کردم چون متفاوت بود دنبالش کردم ولی کم کم ب نظرم اتفاقاتی تو رمان رخ داد ک ی کم منطقش کم شد.مثلا اونجایی که پسره استاد دخترس.و به بعدش.اما قلمتون عااالیه.امیدوارم موفق باشین ابجیای گل.فداتون.یاعلی

օɾἶεղէმl ցἶɾl

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,448
    امتیاز واکنش
    7,933
    سلام عزیزم :aiwan_lightsds_blum:...سلامت باشید و همچنین :aiwan_lightsds_blum:)...خب چرا منطقش کم شد؟مطمئن باشید جلوتر که بریم، متوجه می شید که چرا محمدرضا استاد رها شده :aiwan_lightsds_blum:)....خوشحالم که خوشتون اومده..انشاالله تا آخر رمان همراهمون باشید :aiwan_lightsds_blum:...ممنون و همچنین :aiwan_lightsds_blum:

օɾἶεղէმl ցἶɾl

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,448
    امتیاز واکنش
    7,933

گیسو3

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    543
    امتیاز واکنش
    2,946
    سلام دختر خانمهای گل خسته نباشید اول که تبریک میگم به رمان گروهیتون چون همیشه این مدل رمانها خلاقیت بیشتری توش بکار رفته و بهتر از اب در میاد با توجه به رمان خدا با من است کار الی جون رو میپسندم وواقعا بهش ایمان دارم میدونم که رمان رو صد در صد متفاوت شروع کردید و البته جسارت به فاطمه جان نباشه چون من تا بحال از ایشون رمانی نخوندم شایدم اولین رمانشون باشه ولی در هر صورت کارتون خوبه اولای رمانه و میدونم که لحظه به لحظه غافلگیریها بیشتر میشه این رمان از دسته رمانهایی هست که باید توی خوندن حوصله بخرج داد چون خیلی خیلی کم پیش اومده شایدهم اصلا نیومده باشه که چنین رمانی و با چنین مضمونی نوشته شده باشه دیالوگها دقیقا عینه دیالو گهای ادمهای خلافکار نوشته شده ادبیاتشون طرز صحبت کردنشون البته ویرایش نیاز داره نمیدونم دقیقا کجا بود که دانشگاهو نوشته بودید رانشگاه رمان تا حدودی متفاوته نثرتون قویه رون نوشتید از زبون شخص خاصی نیست که خودش امتیاز زیادی داره اصول نگارشیتونو حفظ کردید بنظرم از اون 3تا نقطه که تو وسط جمله ها میذارید کمترش کنید ویرگول گزینه بهتریه البته نظر خودتون و دلیل کارتون مهمتر چون معمولا 3نقطه برای ادامه حرفیه که باید گفته بشه و نشده اگر علت خاصی داره لطفا تو ضیح بدید که از اشتباه در بیام در اخر برای هردوی شما ارزوی موفقیت دارم امیدوارم همچنان بدرخشید و رمان پست به پست قویتر پیش بره

օɾἶεղէმl ցἶɾl

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,448
    امتیاز واکنش
    7,933
    سلام به گیسوی عزیزم....اول از همه ازت ممنونم دوست عزیز و یاور و منتقد همیشگی من بخاطر اینکه قبول و لطف کردی و رمان رو می خونی :)...عززم شما یه من لطف داری :)...خیلی خوشحالم از اینکه هردو رمان مورد پسندت واقع شده :)...این رمان سوم فاطمه سادات و رمان دوم من هست :)....بله حرفتون درسته...من فاطمه با کلی هیجان و غافلگیری اومدیم در صحنه :)...حتما ویرایش نهایی می زنیم تا اشکالات رو رفع کنیم...اشتباهات تایپی همیشه وجود داره :)....راستش گذاشتن این سه تا نقطه یک جورایی عادت شده :/....ایشاالله از این به بعد بیشتر حواسمون رو جمع می کنیم تا بجای سه نقطه از گاما استفاده کنیم :)...بازهم از شما دوست عزیز بخاطر وقتی که صرف کردید تشکر می کنم :9...انشالله که تا آخر مان مارو همراهی کنید و منتظر نقدهای خوبتون هستیم :)...خسته نباشید و موفق باشید :)

برخی موضوعات مشابه

بالا