نقد رمان معرفی و نقد رمان هذیان های غریب/پردیس شریعتی کاربر انجمن نگاه دانلود

*pardis*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
197
امتیاز واکنش
3,754
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

نام رمان:هذیان های غریب
نویسنده : پردیس شریعتی
تایید کننده:Roya-77
ژانر : ترسناک
خلاصه:
دختری بی کس که برای درآوردن مخارج زندگی خودش پرستار یک بیمار میشه.یک بیماری خاص،با علائم خاص که ممکنه هر انسانی رو دچار تردید و وحشت بکنه...ترس از اینکه آیا این رفتار هارو باید جدی گرفت یا فقط به عنوان علائم بیماری دونست و بی تفاوت از کنارش رد شد؟

51113

• پیشنهادات
  • فاطمه تاجیکی

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,423
    امتیاز واکنش
    47,929
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپممحسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده
    -خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
    -تند تند پست بزار
    -تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
    و...........
    برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

36598

گیسو3

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    543
    امتیاز واکنش
    2,946
    سلام عزیزم

من خیلی وقته که نظری در موردهیچ رمانی نمیدم رمان شما رو دوست دارم
    اما چیزی که من تو هیچ رمانی نمیپسندم و کلا برای اون قسمت از رمان اصلا وقت نمیذارم اهنگهایی هست که تو رمان نوشته میشه خیلی از رمانها هستن که شاید دوتا خط از یک اهنگ رو بنویسن ولی دیگه کل اهنگ اصلا جالب نیست البته نظر منه دیگران رو نمیدونم باعث میشه رشته کلام رمان از دست خواننده در بیاد و رمان الکی کش بیاد بنظرم مشکل کلی رمان همینه البته اشکالاتی هم داره که دوستان منتقد باید بهتون بگن و شما اونها رو رفع کنید مرسی گلم قلمت سبز موفق باشی در تمام مراحل زندگی

دل ارا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    401
    امتیاز واکنش
    24,977
    سلام دوست عزيز.من با دقت رمانت رو خوندم.بنظرم اينكه يه دختر با دوتا پسره غريبه زندگي كنه يكم عجيبه.بالاخره اون دختر بايد كمي از اينكه بين دوتا پسر تنهاست بترسه.درسته كه راحله هم توي خونه هست ولي خب اونكه يه بار در هفته بيشتر نمياد توي اون خونه.
    و يه مورد ديگه.ارسلان ٣٦سالشه.پس بنظرم نبايد توي اون مدت كم مثل يه پسره هفده هجده ساله عاشق بشه.ارسلان بايد كمي منطقي فكر كنه.به اين فكر كنه كه اگه اين دختر از من جدا باشه ديگه مشكلي براش پيش نمياد و ...
    اميدوارم از نقدام ناراحت نشده باشي!!! (:

*pardis*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    197
    امتیاز واکنش
    3,754

اول مرسی از نقدت عزیزم.
    درسته یه دختر باید بترسه از این که با دوتا پسر تنها باشه،ولی خب دینا توی سن کم از خونه فرار کرده و خودش رو پای خودش بزرگ شده و اینکه وقتی میبینه پول خوبی میگیره و جا برای زندگی هم داره(چون صاحبخونه بیرونش کرده بود و پول نداشت خونه اجاره کنه)این وضع رو قبول میکنه چون چیزی برای از دست دادن نداره همچین دختری.
    درمورد ارسلان هم به نظر من حرفت درسته که مثل یه پسر نوجوون نباید عاشق میشد...ولی تو از یه آدمی که یه عمر هیشکی بهش توجه نکرده و همه باهاش بد تا کردن و باعث شدن گوشه گیر بشه چه توقعی داری؟وقتی بعد این همه اذیت شدن توسط اطرافیانش یکی پیدا میشه که بهش توجه داره و براش احترام قائله،خب مطمئنا این دختر براش خاص میشه...
    این نظر من بود البته شایدم اشتباه باشه ولی من روی این استدلال ذهنی ای که داشتم داستانو اینطور نوشتم.
    به نظر تو اشتباهه حرفام؟

برخی موضوعات مشابه

بالا