نقد رمان معرفی و نقد رمان وارث عشق| یلدا علیزاده کاربر انجمن نگاه دانلود

یلدا علیزاده

🧂 نمک انجمن 🧂
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
492
امتیاز واکنش
57,719
دوستان، خواهشا هر نظری دارین بهم بگین که مشکلاتم رو توی سیر رمان و بافتش بفهمم.

نام رمان: وارث عشق
• نام نویسنده: یلدا علیزاده کاربر انجمن نگاه دانلود
• ناظر رمان: @*یـگـانـه*
• ژانر: عاشقانه، طنز
• لینک تاپیک رمان:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

خلاصه: این داستان، روایات زندگی دختر یتیمی است که بعد از فوت خانواده اش، بلاجبار، برای امر معاش به پسر بودن تظاهر می کند؛ اما بعد از ورود به عمارتی برای کار، با دیدار چهره ای آشنا، به گذشته ای مبهم و آینده ای نامعلوم راهی می شود.

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • برترین
    به نام خدا
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :
    ...

~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,276
    امتیاز واکنش
    23,187
    به نام خدا
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد
    147342_lsbj_nqd.jpg

برترین

هستی علیپور

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,989
    امتیاز واکنش
    7,911
    همونطور که گفتم رمان زیبایی هست ک ادم رو جدب میکنه بااینکه تاابنجای داستان رو میشد حدس زد طبق خلاصه ای ک نوشته شده ولی طنز و اتفاقای داخل داستان زیبا بود و باعث خستگی نمیشد. و ادم دوست داره بدونه چجوری قراره دوباره به هم دیگه برخورد کنند..
    موفق باشی :campeon4542:

Poker Mood

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,800
    امتیاز واکنش
    42,170
    سلام نویسنده عزیز. خسته نباشی.:aiwan_lggight_blum:
    اول از همه از نام رمان شروع میکنم. نام وارث عشق هست و من فکر کردم قراره داستان در کل عاشقانه باشه، اما با توجه به اسم رمان، ژانر طنز به اون نمی‌خوره. توصیفات به شدت کمه و فضا و مکان در کل گنگ بوده. تا جاییکه پست شما رو خوندم بیشتر با دیالوگ پست ها رو تموم کردید و این زیاد خواننده رو جذب نمی‌کنه. جلد شما به نام رمان نمیخوره چون بازم با توجه به نام که بیشتر ژانر عاشقانه در اون دیده میشه، جلد رمان باید ژانر عشق و همینطور مرتبط بودن با نام رمان رو نشون می‌داد. این نقد در کل از چند پست اول بوده و من نمیتونم درباره سیر رمان و همینطور ارتباط نام رمان با داستانش بگم و...
    موفق باشید.:aiwan_lggight_blum:

mira_mohebbi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    12
    یلدا جون رمانت واقعا قشنگه...اونقد که می تونم بگم فقط بخاطر رمانت میام سایت رو چک می کنم و واقعا هنوزم برای جای تعجبه که چجوری اولین رمانت انقدر خوبه..و این که تونستی خیلی خوب شخصیت هارو متناسب با دیالوگ ها نشون بدی..مثلا عرشیا مغرور، مانی شیطون و ...

و این که صحنه هارو جوری می نویسی که ادم اصلا فکرشم نمی کنه قراره فلان اتفاق بیفته که این واقعا برای من جالب و فوق العادست
    موفق باشی نویسنده جانم:campeon4542:

AAria

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    9
    سلام یلدا جونم. قلمت خیلی خوبه شخصیت ها رو خوب توصیف کردی ادامه داستان نمیشه حدس زد فقط به نظرم هویت اصلی مانی به این خانواده عرشیا ربط نده چون میشه مثل بقیه رمان ها مثلا متوجه بشه دختر عموی عرشیاست. به نظرم میتونی ربطش بدی به خانواده ایی که دشمن این خانواده ایی هستن که پیششون کار میکنه یا...... :campe45on2:
    ولی در کل هرجور بنویسی من عاشق رمانت هستم:aiwaffn_light_blum: و حتما دنبالش میکنم. طنز رمانت هم خیلی دوست دارم. یه مقدار هم بیشتر ظاهر شخصیت ها رو توصیف کن من الان فقط یادمه مانی موهاش پسرونه زده. :NewNegah (1):

mira_mohebbi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    12
    خب یلدا جون من باز اومدم نظر بدم:)
    ببین صحنه هایی که می سازی توی رمانت یهو آدم رو شوکه می کنه. یعنی ادم فکر نمی کنه که یه دستشویی و پارک و...باعث این همه ماجرا شه.
    تا حالا تو سایت هیچ رمانی انقدر باعث نشده بود بخندم و چند دور بعضی پست هارو بخونم.
    عرشیا رو خواهشا زودتر وارد فضا کن.
    هنوم میگم باورم نمیشه اولین رمانته. ولی بازم میگم فوق العادست.
    همین دیگه♡ موفق باشی نویسنده جانم

• پیشنهادات
  • رهای من

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    103
    امتیاز واکنش
    479
    سلام:aiwan_light_boast:
    رمان جالبه, از این لحاظ که مانی با هزاران سختی ومشکلاتی که داره تو زندگیش اما محکم ایستاده و لبخند میزنه به زندگی وشاد وپر انرژی هست.:aiwan_light_dance2:
    و با وجود طنزهای جالب زیادی که داره ,خوانند کشش پیدا میکنه ,وبسیار هیجان انگیز شده.Bokmal
    عریزم ,دانشجوهای پزشکی از ترم 5 دوره انترنیشون شروع میشه,پزشکی رشته 24ساعته هست, دوران دانشجو های پزشکی 20شب کشیشک 24ساعته داره
    با این که مانی7سال دیگه درسش مونده یعنی دوران انترنیش شروع شده به این نکات توجه نکردی:aiwan_light_blum:ss
    این که وقتی مانی لباس پسرونه میپوشیده برای امنیت خودش, ولی گفته بود که با یک نگاه میشد فهمید دختره,با این وجودبعضی ها مثل (قاچاقچیا, اوباشگراو...)هم بفهمن مانی دختره امنیت نداره چون مانی هم تاوسط های شب بیرون بوده و بااجتماع زیاد بر خورد داشته
    به نظرم اینو نمیگفتی بهتر بود,یا باید میگفتی از لحاظ قیافه شبیه پسرا شده نگاش کنی متوجه نمیشی ولی از رفتار وصداش متوجه میشن دختره
    موفق باشی:biggfgrin:

هستی علیپور

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,989
    امتیاز واکنش
    7,911
    سلام
    پست های قبلی رو خیلی دوسداشتم.وقتی پست میزاری میگم برم ببینم بازمانی چه سوتی داده..
    یکم ازهیجانش کم شده.دلم یه اتفاق جدید میخاد بجز سوتی دادن..بجزغرور عرشیا...
    قبلا هم گفتم که طنز جالبی داره و من واقعا خوشم میاد‌.
    منتظر پست های ایندت هستم.موفق باشی

Zahra_23_yaghubi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14
    امتیاز واکنش
    55
    سلام خانومی؛
    یکی از دوستان در مورد ' که 'تو رمان یه نظری داده بود که بنظرم واقعا به جا بود و شما تو پارت های بعدی کاملا رعایتش کردین؛
    و این که قلمتون تو پارت های آخر به شدددت پخته تر و خوب تر شده که واقعا خواننده ازش لـ*ـذت می بره.😊
    من به شخصه خیلی از دو شخصیت اصلی رمان خوشم میاد؛ مانی و عرشیا واقعا رفتار های متناقض فوق زیادی دارند ولی وقتی با همند انگاری دیگه هیچی برای خواننده مهم نیست جز روون شدن رابطشون.
    و این که خیلی خوب و زیر پوستی دارین نشون می دین عرشیا همه جا حواسش به مانی هست؛ این حاظر جوابی های ریز عرشیا هم نشون میده عرشیا از اول ساکت نبوده..
    در یک کلام رمان شما فووووق العاااادست و من فقط به عشق این رمان سایت رو چک می کنم و توش عوض شدم...
    بی صبرانه منتظر رمان های فوق العااده دیگه تون و آثار ماندگارتون هستم خانم نویسنده....
    قلمتون مانا یلدا جان🌹

Tamana_soe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5
    امتیاز واکنش
    21

سلام
    رمانتون رمان واقعا قشنگیه، دل نشینه و طنزش از یک جایی به بعد کامل تغییر کرد و خیلی دلنشین تر شد.
    کار ندارم که شاید یکم با کلیشه چند صفحه جلو رفته باشه ولی بعدش تغییرات مشهودی تو رمان قابل رویت بود، یک نکته مثبت بنظرم این بود که شما دقیقا برعکس تفکرات ما عمل می کردین، یعنی هر جا سوپرایزی بود که باعث تعجب میشد و این واقعا جذابیت رمان رو هزار برابر می کرد، من ۲۷ سالمه و رمان زیاد خوندم، ولی این بار به جای یه رمان غمگین یا اجتماعی واقعا نیاز به یه رمان طنز و خنده دار داشتم و واقعا ممونم از شما بابت نوشتن همچین رمان خنده داز و قشنگی با وجود اینکه اولین باره می نویسین؛ من واقعا از رمانتون خوشم اومد. چند پارت اخر رو هم که خوندم دیدم واقعااا قلمتون عالی تر شده؛ با ویرایش اخر رمانتون عالی تر میشه.
    چیز جالب دیگه هم اغییر لحن مانی و مثل خانواده شمس الملوک حرف زدنش بود که واقعا زیر پوستی و جذاب بود.
    خیلی رمان جذبیه و من هر لحظه منتظرم پارت های بعدی رو بخونم، شخصیت عرشیا هم به مرور زمان خیلی تغییر کرد و این قابل درک بود.
    قلمتون مانا عزیزم🌺❤
    در کل رمان خیلللی قشنگی بود و برا ویرایش خیلی خیلی بهتر میشه؛ یکی از دوستان که رمان رو معرفی کرد گفت رمانتون حال ادم رو تغییر میده و واقعا این طور هم بود.
    من حتی چند پارت رو چندین بار خوندم.
    اما هنوز اواسط رمانم.
    مرسی بابت به قلم در آوردن همچین رمان فوق العاده ای
    خیلی رمان جذبیه و من هر لحظه منتظرم پارت های بعدی رو بخونم، شخصیت عرشیا هم به مرور زمان خیلی تغییر کرد و این قابل درک بود.
    قلمتون مانا عزیزم🌺❤
    مرسی بابت به قلم در آوردن همچین رمان فوق العاده ای

• پیشنهادات
  • برخی موضوعات مشابه

بالا