نقد رمان نقد و معرفی رمان عشق مصنوعی | Sara_honey کاربر انجمن نگاه دانلود

Sara_Honey

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
112
امتیاز واکنش
1,457
نام رمان:عشق مصنوعی
نام نویسنده:
Sara_Honey

eshgh_masnooei.png

رمان عشق مصنوعی
مقدمه نویسنده:
این رمان قبلا نیمه تمام رها شده بود چون اشکالات زیادی توش میدیدم ولی حالا برگشتم تا با قلمی بهتر و اصلاحاتی در رمان اون رو در سایت خوب نگاه دانلود ادامه بدم...
و اما توضیحاتی در مورد رمان:
موضوع:
جنایی، معمایی، مرموز، طنز لفظی، اکشن، چالشی، هیجانی و خلاصه میکسی از ویزای عجیب و غریب که تا حالا تو کمتر رمانی کنار هم جمع شده بودند... پر از حس های مختلف که در روند داستان جریان دارند.
سبک: خودم ترجیح میدم اسمش رو بذارم سیاه قلم... چون بحث خوبی توی رمانم نیست..‌. اینجا جنگ بین خوب و بد نیست... اینجا دنیای سیاهیه که توش جنگ سر بدتر بودنه... همه بدی رو میخوان همه از خوبی گریزانند همه قدرت رو می پرستم و برای داشتنش دست به هر جنایتی میزنن... فکر نکنید من رفتم سراغ یک استثنا توی این همه بدی... نه برعکس من دست گذاشتم رو بدترینشون... داستان من در مورد اونه... یه دختر... متفاوت و بد... شاید لایق صفت بدترین هم باشه ولی چیزی که جالبش میکنه علاقه ی اون به این بد بودنه... شاید باید خودتون بشناسید تا ببینید من چی میگم.
خلاصه:
داستان در مورد یه دختره ثروتمند، زیبا، قدرتمند پرغرور و هزار ویژگی خوب دیگه... شاید این ویژگی ها شما رو یاد یک نسخه مونث از هیتلر بندازه ولی باید بگم اشتباه کردید این دختر به خاطر این مشهور نیست. شهرتش به خاطر سبک کارشه... اون با غرورش و استحکامش جسمت رو نابود نمی کنه... فقط یه تیر زهرآلود داره که باهاش قلبت رو نشون می گیره و وقتی زهر عشقش توی تمام تنت نشست اونوقته که با لبخند گرم و بیرحمش پایان بازی زندگیت رو رقم میزنه.
اینطرف ماجرا یه پسره... از بزرگ ترین خلافکار ها که اسمش هر جا میاد ترس و احترام خاصی رو هم با خودش میاره. پلیس ها در به در دنبال کوچک ترین مدرکی ازش میگردد ولی نقشه های اون بی نقصه... خونسرد مغرور مرموز... یه رقیب سرسخت سر راه بدترین بودن دختر قصمون... با یکی شدن زندگی این دو نفر... به عمد یا به اتفاق ماجراهای پیچیده ای رقم میخوره... اما توی این ماجرا ها دنبال عشق نباشید چون توی دنیای این دو نفر همه چی مصنوعی... حتی عشق!

به عشق مصنوعی خوش اومدی!!!

اینم لینک رمانه:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

ممنون از کسانی که همراهمن و با وجودشون به من روحیه میدن... منظورم شما دوستان عزیز هستید.:aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا