نقد رمان معرفی و نقد رمان خانه ی ابلیس|شـــــکوفه حســـــابی کاربر انجمن نگاه دانلود

شکوفه حسابی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,854
امتیاز واکنش
29,176
ممنون از نظر های بسیار زیبا و قشنگتون:NewNegah (6):
نکاتی رو که گفتید درست کردم.
غلط های املایی رو هم برای من نگیرید برای این کیبورد بد بگیرید که نمی زنه:aiwan_lighgt_blum:
درباره ی ملکه ها در پارت های بعدی گفته می شه.
لینک ومعرفی کنید:biggfgrin:

• پیشنهادات
  • Zahra.nf

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    13
    امتیاز واکنش
    315
    سلام گلم خسته نباشی موضوع رمانتو دوست دارم قلمتم زیباست فقط توصیف بیشتری رو چهره هات داشته باشی ممنون میشم

ساعت شنی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10
    امتیاز واکنش
    88
    سلام خسته نباشی...یه چند تا نظر دارم که امید وارم به درد بخوره.برخی قسمت های رمانت رو گنگ تر کن این باعث جذب بیشتر خواننده ها میشه...یکی دیگه اینکه لطفا یکم بیشتر صحنه ها رو طول بده مثلا جایی که اون اتفاقات ترسناک پیش میاد بهتره چند تا جمله گنگ و کنجکاو کننده توش به کار بره تا حس های مختلف بیشتر تو خواننده بشینه:aiwan_light_blumf:درکل رمانت عالیه و میشه گفت موضوع متفاوتی هم داره ازت ممنونم ...با سپاس فراوان

فائزه بانو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    113
    امتیاز واکنش
    3,830
    سلام عزیزم
    رمانت خوبه ولی ترسناک نبود یعنی واسه ی من که رمانای ترسناک می خونم ترسناک نبود.
    یه نیمچه شباهتی با کارتون هرکول داشت.
    یه جایی گفتید اسم آدریان آریا هم قافیه ست مثل ترسا تهرانی فکر کنم هم قافیه کلمه ی درستی نباشه هماهنگ درست باشه ست هم می گن.
    غلط املایی داشت مثلا یه جایی بدم خورد نوشته بودید درحالیکه منظورتون بهم خورد بود و از این قبیل غلط املایی به چشم می خورد البته به اینا غلط املایی نمیشه گفت اشتباه تایپی ان، فکر کنم یکم تو تایپ عجله می کنید.
    اونجا که اتمیسا اونو به عمارت سارابانو برد مشخص نبود که اونا جنن یا انسان و یه جورایی وقتی خوندمش سر در گم شدم البته شاید فقط برای من اینطوری باشه.
    من فقط نقد کردم نکات مثبت رمانت هم زیاد بود واقعا خواننده رو جذب می کرد.
    موفق باشی.

**سحربانو**

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    198
    سلام شکوفه خانم عزیز،ممنون از رمان زیباتون فقط چرا ترسا اینقدر زود با شرایطش کنار اومد خیلی سریع از کنار اتفاقا می‌گذری اگه از ملکه توی رمانت استفاده نمی‌کردی رمانت هیجان انگیز از وقتی ترسناک تر میشد،داستان طوری نوشتی که آدم رو کنجکاو‌میکنه ادامه شو بخونه،لطفا زوده زود پست بزار :aiwan_light_clapping:

برخی موضوعات مشابه

بالا