نقد رمان معرفی و نقد رمان دختر هندبالی | نادیا هاشم زاده کاربر انجمن نگاه دانلود

چه طور بود؟؟

• مجموع رای دهندگان
    19

نامیرا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
192
امتیاز واکنش
7,109
نام : دختر هندبالی
نویسنده : نادیا هاشم زاده
ژانر : عاشقانه
خلاصه : اسمم نادیاست یه دختر رزمی کار و هندبالیست {اگه نمی دونید هندبال چیه یه نگاه به کلیپ هاش بندازید} درسمم عالیه اعتقادات خاصی دارم و روشون پای بندم وضعیت خانوادگیم عالیه {تعریف از خود نباشه ها} صورت خوشکلی دارم البته این نظر من نیست نظر هرکی منو می بینه یه حالا از اینا بگذریم ......
من عاشق هندبالم و الان چند سال به عنوان ستاره هندبال کشور انتخاب شدم 20 سالمه و اگه خدا بخواد امسال می رم جام جهانی هندبال یه بابابزرگ دارم که خیلی رو مخه و یه بار شنیدم که می گفت من باید باید به عنوان نوه ی بزرگ تر با نوه ی بزرگ تر پسر ازدواج کنم حالا با بابا در میون گذاشتم باید ببینم چی میشه...................................

• پیشنهادات
  • نامیرا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    192
    امتیاز واکنش
    7,109
    درسته تو درست میگی اما شاید همین که خودشو بی نقص میبینه یه نقص باشه. در ضمن شخصیت نگـاه دانلـود باید یه چیزایی داشته باشه که خواننده رو جذب کنه. مثلا خود شما اگه نادیا یه دختر زشت یا بی عرضه بود علاقت نسبت به ادمه خوندن کم نمیشد؟ چرا دیگه. معمولا همه خواننده ها دوست دارن خودشونو جای شخیصت رمان قرار بدن و اگه این شخیصت زیبا و بی نقص باشه اونارو جذب رمان میکنه.HapydancsmilHapydancsmil
    اما حالا اگه شما میگید من یه کاری براش بکنم. (البته تا حد توانم جوری که به شخیصت نادی ضربه نخوره :campe545457on2::campe545457on2::campe45on2::campe45on2:

zahra.sh

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    372
    امتیاز واکنش
    5,876
    سلام گلم.موضوع انتخابی برای رمانت خیلی خوب و جالبه فقط چند تا نکته
    1بعضی از کلمات رو خیلی کشیدی یعنی تکرار داشتی جییییییغ
    2در پست اول شکلک گذاشتی
    3یه چند تا جاهم غلط املایی داشتی

A1100

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    19
    سلام من لینک رمان رو گم کردم میشه لینک رو بهم بدین؟؟

نامیرا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    192
    امتیاز واکنش
    7,109
    سلام عزیزم. تایپ رمان رو فعلا به دلیل مشغله ی کاری متوقف کردم.
    ان شاالله تا چند وقته دیگه دوباره شروع می کنم.
    از همه ی شما عزیزانی که من و رمانمو تا اینجا همراهی کردید ممنونم :aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:

برخی موضوعات مشابه

بالا