نقد رمان معرفی و نقد رمان سومین دختر وارث(جلد دوم حلقه ی جادویی) | س.زارعپور کاربر انجمن نگاه دانلود

س.زارعپور

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
881
امتیاز واکنش
96,880
به نام خدا

نام رمان: سومین دختر وارث(جلد دوم حلقه ی جادویی)
The Third Daughter Of The Heir

نام نویسنده: س.زارعپور کاربر انجمن نگاه دانلود
ژانر: تخیلی
نام ناظر: *نونا بانو*
رده سنی: +16
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آنچه در جلد قبل گذشت:
با حمله ی لرد به سرزمین هانه و ویکتوریا، اوضاع مردم زیر و رو شد. سرزمین های غارت شده به بـرده خانه هایی ناچیز و پست تبدیل شدن. لرد که به دنبال بدست آوردن حلقه ها حمله کرده بود، وقتی نتونست جفت دیگه ش رو پیدا کنه ، همه ی تلاشش رو به کار گرفت تا بفهمه کجاست و دست کیه؛ و زمانی فهمید پیش چه کسانیه ، که متوجه شد هر دوشون از هانه فرار کردن و همون شبِ فرار، یکی از افراد مهمشو هم به قتل رسوندن؛ به همین دلیل، دیوانه وار برای گشتن دست به کار شد.
سافیرا و لئو، به دنبال یافتن کسانی که بتونن و بخوان باهاشون هم پیمان بشن راهی شدن، که میانه ی راه توسط لرد غافلگیر، و دوباره به ویکتوریا برگشتن.
ادوارد، ایزد روح افزار و از مهره های به درد بخور لرد بود که پیش از مرگش، روحشو به جسم لئو منتقل کرده بود. لئو در گیر و دار مبارزه با نیروی فراطبیعی ادوارد که وجودشو تسخیر می کرد، همه ی تلاششو انجام داد تا دوستانش رو فراری بده، اما بعد از فرار اونا، لرد با خشم و شقاوت، لئو رو می کشه و راه برگشت ادوارد رو از بین می بره.
مع*شـ*ـوقه ی ادوارد، کاترین، از لرد کینه ی بدی به دل می گیره اما دراک، جادوگر قدرتمندی که تحت فرمان لرد بود، بهش اطمینان می ده که هنوز راهی برای برگشتن ادوارد هست و با نقشه ای پنهان از چشم لرد، برای برگردوندن ادوارد دست به کار می شن...

خلاصه ی جلد دوم:

نام من الیزابت است،‌ الیزابت جونز...و این هم داستان من؛‌ داستان خون و مرگ.
درواقع...مرگ خودم!‌ من دارم می میرم،‌ اما نه با بیماری. بلکه اشخاصی قصد کشتنم را دارند و با این که پای جادو و اتفاقات غیر منطقی در میان است ،‌ ولی من قرار نیست برایتان یک داستان قهرمانی تعریف کنم. فقط میخواهم خودم را نجات بدهم و بقیه ی آدم ها برایم اهمیت ندارند.
به هیچ وجه فکر نکنید که این داستان به خوبی تمام می شود ؛‌ حلقه های جادویی ،‌ روحم را ذوب کردند !

242292_sumn_dxtr_uarth_dh.png

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Dictator

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    586
    امتیاز واکنش
    20,076
    به نام خدا

نویسنده عزیز! ضمن عرض سلام، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم. لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد، قوانین بخش را مطالعه فرمایید.

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد گزارش دهید:
    -عزیزم ادامه بده
    -خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
    -تند تند پست بزار
    -تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
    و...........

برای درخواست نقد توسط "شورای نقد انجمن نگاه دانلود" می توانید به تاپیک زیر مراجه نمایید:

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید:

موفق باشید.
    مدیریت بخش نقد

36598

برخی موضوعات مشابه

بالا