نقد رمان معرفی و نقد رمان شاهزاده مرگ | saeed38 کاربر انجمن نگاه دانلود

saeed38

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
111
امتیاز واکنش
4,732
خیلی ممنون به خاطر نقد عالیت
راجب اسم که مشخصا منظورم اریکه
و اینکه تیسلرد واسه فقط یه فصله!
یعنی تیسلرد توی همین فصل 6 داستانش تموم میشه و توی فصل 7 یه داستان جدید میاد. تیسلرد اصلا بین دشمنایی که اریک قراره داشته باشه به حساب نمیاد!
راجب مقدمه هم اون متن اول که از زبون کس دیگه ای و دفتر خاطراتش بود مقدمم بود. زیاد واضح نبود البته!
و راجب اینکه الهام گرفته از هری پاتر بود. اولا که فقط فصل 6 توی مدرسه اتفاق میافته. دوما که شاید تا اینجا چیز متفاوتی دیده نشده باشه، ولی به زودی داستان کاملا متفاوت بین مال من و هری پاتر مشخص میشه.
درکل خیلی ممنون بخاطر خوندن رمان و اینکه من فقط 4 تا شخصیت اصلی تا اخر داستان دارم و اونم اریک و دارک و چارلی و مکسه!

• پیشنهادات
  • sarah stud

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    524
    امتیاز واکنش
    12,385

سلام غزاله جان با عرض معذرت، میخواستم نقدت رو نقد کنم... هرچند منتقد نیستم!

در مورد زاویه‌ی دیدی، باید بگم کار نویسنده خیلی خوب بوده تا اینجا ولی میتونه کارشو گسترش بده و بهره ی بهتری از دانای کل ببره.
    تو گفتی زاویه‌ی دید رو تغییر بده! این یک اشتباه مسلمه!!! تغییر زاویه‌ی دید در رمان یکی از بزرگترین اشتباهات رایج در بین نویسنده‌های مجازیه و توصیه میکنم ابدا اینکارو نکنه....
    اما؛ چون راوی دانای کل هست، به خوبی میتونه حالات روحی، احساسی و فیزیکی رو در مورد هر فرد بیان کنه و در واقع، دانای کل اساسا در این مقوله هیچ ضعفی نداره.... البته مقصودم، ذات سبک و زاویه‌ی دیدی دانای کل هست چرا که نویسنده ی عزیز آقا سعید، قلمشون جای پیشرفت زیاد داره و میتونه بهتر و بهتر بشه!

موفق باشی عزیزم :)

....
    یه پیشنهاد هم برای نویسنده ی گل دارم؛
    یه مقدمه ی خوب و دلچسب برای رمانت بنویس!
    و توهم موفق باشی :)

saeed38

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    111
    امتیاز واکنش
    4,732

مرسی ازت واقعا
    مقدمه رو هم روش کار میکنم اتفاقا
    اولش همون تیکه فبارت رو مقدمه گذاشتم
    ولی الان که میبینم مقدمه درست و حسابی واقعا نیازه