نقد رمان معرفی و نقد رمان عشق خجالتی من ا m-sh77 کاربر انجمن نگاه دانلود

• شروع کننده موضوع m-sh77
  • بازدیدها 4,491
  • پاسخ ها 31
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

m-sh77

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
526
امتیاز واکنش
2,213
سلام به همه دوستای گلم و نگاه دانلودی ها........احوال شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟این رمان یه جورایی رمان دوممه..........در کنار رمان چیزی به نام عشق اینو هم تایپ میکنم..........این رمان خیلی ناگهانی ایده اش به ذهنم رسید...........نتونستم بی خیالش بشم و ننویسم.........خلاصه که بدجور تو معذوریت بودم..........که بالاخره این ذهن نخودی من موفق شد و منو تسلیم خواسته اش کرد........امیدوارم تا آخر این رمان همراه من باشید........من هنوز اونقدر تجربه بدست نیاوردم پس از شما عزیزان خواهشمندم اشکالات رمانمو بگید و نقدش کنید........اگر کسی هم احیانا از رمانم خوشش اومد و خوندش یادش نره که دکمه تشکر از واجباته.......بعله............دیگه بی خیال حرف و این چیزا...........فقط به عنوان آخرین حرف ازتون خواهش دارم که منو در این راه یاری کنید........ممنون از نگاه های گرمتون.....

اسم رمان:عشق خجالتی من.....

نویسنده:m-sh77

خلاصه رمان:این رمان در مورد عشقه......مثل همه رمانای دیگه.......یه پسر داریم و یه دختر.......اما این قصه یه فرق کوچولو با قصه های دیگه داره.......پسر قصه سرد و خشک نیست.......خیلی مهربونه......باهمه خوب رفتار می کنه......زور گو نیست......یه پسر با قلب رئوف......یه پسر ساده و بی شیله پیله..............دختر قصه زبون دراز و پررو نیست.........خیلی خجالتی و آرومه..........مظلوم و ساکته.......همه سرش زورن اما صداش درنمیاد.....نمی تونه از حق خودش دفاع کنه.........و حالا سرنوشت این دو تا رو سر راه هم قرار میده........یه عاشقانه آروم با شخصیت های آروم و مظلوم......

اینم جلد رمان که پارامیس جون زحمتشو کشیده........ممنون از پارامیس عزیزم که خیلی مدیونشم......دستت طلا

65uszywz1x1y29lio5zb.jpg

اسم دختر داستان غزله........
A9.JPG

اسم پسره داستان متین.........
AksTubeCom_14ed262569f1936a11c9baf16cdfc22304e07d95.jpg

• پیشنهادات
  • Chiksay

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,038
    امتیاز واکنش
    2,359
    عزیزم خیلی خوبه که شخصیت داستانتو یه مرد مهربون و خوش رفتار انتخاب کردی... قرار نیست که همه خشن باشن.
    موفق باشی
    :icon_3:

m-sh77

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    2,213
    ممنون عزیزم........خودمم از بس رمانایی رو خوندم که مرد خشن و سرد و خشک داشت و دختر پررو و زبون دراز خسته شدم...........اصلا یه جورایی برام تکراری شدن رمانا........به

همین دلیل این انتخاب رو کردم و به ایده های تو ذهنم پر و بال دادم.........ممنون که نظر گذاشتی عزیزم......
    :icon_razz:

نوشین 00

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    21
    امتیاز واکنش
    17
    سلام عزیزم موضوع رمانت عالیه فقط یه کم فونتش رو بزرگ تر کن :icon_46::icon_46:

m-sh77

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    2,213
    دوستای گلم.......ممنون از تعریفات همتون.......خوشحالم که از رمانم خوشتون اومده......یه خواهش کوچولو دارم.......این

تعریفاتی که میکنین سرجاش.....یه کوچولو انتقاد هم بکنین....اشکالات رمانمو بگید.....مثلا بگید فلان قسمت اینجوری بود بهتر

میشد.....یا مثلا بگید این قسمت خوب نیست یا اون قسمت اضافیه......در مورد رفتار شخصیت ها انتقاد کنید.....مثلا بگید رفتار

فلانی اینجوری باشه بهتره.....یا مثلا ون یکی یه خورده رفتارش بچگونه است.......ممنون میشم اگه با این انتقاد های به جا و

درست تو پیشرفت رمان کمکم کنید.......بازم ممنون از همه شما دوستای گلم......

arezoo.n

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    115
    امتیاز واکنش
    35
    مرسی از رمانه عالیت ولی به نظرم یه مقدار رفتار معین بچهگانس
    من عاشق رمانتم پست بذارلطفا تو خماری موندم :icon_13::icon_nurs(6)::AxPiX40:

m-sh77

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    2,213

ممنون از اینکه بی صبرانه منتظر ادامه رمان هستین......شخصیت معین حدودا 19 یا 20 سالشه.....یعنی هنوز تو دنیای بچگونه خودش سیر میکنه....تو این داستان میخواد بزرگ بشه....منتظر باش عزیزم...معین هم بزرگ میشه.....

sムცЯɨŋム

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    692
    امتیاز واکنش
    1,697
    سلام دوست عزیز تبریک میگم بابت داستان قشنگت...
    راستش منم از رمان هایی که شخصیت پسرش مغرور و خشن و دختر حاضر جواب خسته شده بودم...
    مرسی که یه رمان متادل گذاشتی...
    امیدوارم موفق باشی...

m-sh77

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    2,213

ممنون عزیزم......خودمم همین حسو نسبت به رمانای دیگه دارم......واقعا همه موضوعا تکراری شده......شخصیت ها هم همین طور......یه مقدار تنوع لازمه......بازم ممنون......همچنین شما هم موفق باشی.....:icon_46:

blue iris

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5
    امتیاز واکنش
    1
    سلام.ممنون از قلم زیبات...هرچند چند روزیه ازت خبری نیست و امیدوارم زودتر پستات رو بذاری....فقط یه چیزی اونجا ک غزل داره از حس و حالش در مورد تپش قلبو اینا میگه یه ذره خنگ جلوه ش ندادی؟ بالاخره خودش باید متوجه میشد...حتا به عسل میگه تو اتاق متین این اتفاق میفته ولی اونوقت نمیدونه چرا؟!! به هر حال ممنون ازت خانمی

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا