نقد رمان معرفی و نقد رمان وارث عشق| یلدا علیزاده کاربر انجمن نگاه دانلود

یلدا علیزاده

🧂 نمک انجمن 🧂
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
492
امتیاز واکنش
57,719
دوستان، خواهشا هر نظری دارین بهم بگین که مشکلاتم رو توی سیر رمان و بافتش بفهمم.

نام رمان: وارث عشق
• نام نویسنده: یلدا علیزاده کاربر انجمن نگاه دانلود
• ناظر رمان: @*یـگـانـه*
• ژانر: عاشقانه، طنز
• لینک تاپیک رمان:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

خلاصه: این داستان، روایات زندگی دختر یتیمی است که بعد از فوت خانواده اش، بلاجبار، برای امر معاش به پسر بودن تظاهر می کند؛ اما بعد از ورود به عمارتی برای کار، با دیدار چهره ای آشنا، به گذشته ای مبهم و آینده ای نامعلوم راهی می شود.

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • برترین
    به نام خدا
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :
    ...
  • پیشنهادات
  • مائده محرمی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    4
    یلدا جان، من واقعا فقط برای رمان تو توی سایت عضو شدم و تا الانم نتونستم رمانی رو ببینم که مثل رمان تو آدم رو جذب کنه و این که تا الانم همچین رمانی نخونده بودم که همه چی آنقدر به جا و به موقع نوشته شده باشه و طنز به این خوبی داشته باشه.:campeon4542:
    چون به نظرم خیلی خوب می تونی با یه جمله کوتاه یا یه موضوع یا حرفی یه پارت کامل رو بنویسی و کسیم نتونه اون رو پیش بینی کنه.:aiwan_light_ghlum:
    عزیزم منتظرم کتابت رو چاپ کنی و من اولین نفری هستم که می خرنش و ده بار دیگه ام می خونمش.:NewNegah (11):
    خیلی خوب تونستی توصیف کنی که عرشیا کم کم داره از غرورش کنار بیاد و بخنده. :NewNegah (13):
    آره دیگه، من نمی دونم تا سایت جایی هست که بتونیم رمان مورد علاقمون رو بگیم یا نه.:aiwan_lighgt_blum:
    ولی خب من اینجا میگم رمان مورد علاقه ام وارث عشق و نویسنده مورد علاقه ام یلدا علیزاده ست. :aiwan_light_air_kiss:
    با آرزوی موفقیت روزافزونت.:aiwan_lighfffgt_blum:

یلدا علیزاده

🧂 نمک انجمن 🧂
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    492
    امتیاز واکنش
    57,719

Xorshid_xd

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    9
    خب من خیلی با نقد کردن و... آشنا نیستم ولی می تونم بهت مرحبا بگم که رمان به این خوبی رو توی سایت گذاشتی.
    خب نقدت نسبت به رمان های دیگه بیشتره و برای من واقعا جالب بود که ۹۹درصد نقد هات تعریف بودن. که این نشون میده رمانت خیلی خیلی قویه.
    دوست عزیز، خیلی خیلی خیلی رمان زیبا و جذابی داری. شک نداشته باش که تا تهش دنبالش می کنم.
    به نظرم خیلی حوب تونستی عرشیا رو ترسیم کنی و باعث شی که آدم کنجکاو بشه که دلیل اینکه عرشیا انقدر مغرور و سنگ شده برای چیه چون معلومه که یه کوچولو مثل مانی شیطون هم هست.
    شیطنت و حرف های بچه ها و صمیمتشون با مانی هم خیلی قشنگه..
    آها، یه موضوع جالب دیگه هم این بود که داری نشون میدی که همه پولدار ها خوشبخت نیستن. مثلا پدر بچه ها یا...
    و این که به نظرم یکم رفت و آمد مانی اگه به محله بیشتر شه خیلی بهتر میشه.
    خب، فقط آخر حرفام می تونم بگم واقعا این رمان فوق العادست و من می دونم که نظیرش رو نمی تونم پیدا کنم:aiwan_light_air_kiss:
    خیلی منتظرم تا پست های زیبای جدیدت رو بذاری.
    موفق باشی عزیزم.:aiwan_light_heart::aiwan_light_give_heart:

یلدا علیزاده

🧂 نمک انجمن 🧂
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    492
    امتیاز واکنش
    57,719

pétale

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    10
    سلام یلدا جون خدایییییییی رمان اولته؟؟؟؟؟؟خیلی ذهنت بازه همش اتفاقاتی میوفته که ادم به فکرش نمیرسه و درانتها یه نتیجه گیری خوب هم داره مثل ماجرای آجر و عرشیا و ماشین...مطمئنم ادامه بدی یه نویسنده معروف میشی:aiwan_lighnnnnnt_blum: راستی قبلاها مانی زیاد شعر برای خودش میگفت هر چیزی میشد یه بیتی میخوند چرا دیگه شعر نمیگه؟؟من عاشق اون شعرهاش بودم گوش مانی رو یه عالمه بپیچون بهش بگو بچه جون این شعرهات رو بگو:aiwan_light_aggressive::aiwan_light_beee:

یلدا علیزاده

🧂 نمک انجمن 🧂
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    492
    امتیاز واکنش
    57,719
    سلام عزیزم. خیلی خوشحالم کردی. اخ خوب شد یاداوری کردی. نمی دونم چیشد یکم دور شدم از فاز شعر...حتما اونارو می ذارم و مرررسی بابت نقد عالیت و دقیقت...اره عزیزم اولین رمانه:campeon4542:

آخرین ویرایش:

pétale

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    10
    سلام یلدا جون. رمانت خیلی عالیه :aiwan_light_blumf:منم نقد هام دیگه ته کشیده Hanghead فقط مانی نمیخواد بره پاساژی جایی لباس بخره ما با سوتی هاش بخندیم ؟دیگه مایه دار هم شده حقوقش هم خوبه. مانی همش هم تو داستان تو خونه ست دل این بچه ها نپوسید بگو ببرشون بیرون یه چرخی بزنن:NewNegah (11): راستی این موادفروش ها کارشون به کجا رسید بیخیال مانی شدن؟:NewNegah (14):

یلدا علیزاده

🧂 نمک انجمن 🧂
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    492
    امتیاز واکنش
    57,719
    آخ آخ همه سوپرایزام رو گفتی که:aiwan_lightsds_blum: همه اینایی که گفته تو پارت های بعدیه...چشم اونم میگم..نه اونا بیخیال بشن؟ اخ اخ

Negin.z.82

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    106
    امتیاز واکنش
    4,904
    سلام یلدا جون.
    هر چی رمانت جلو تر میره آدم بیشتر مشتاق میشه که ادامشو بخونه و این یعنی مخاطب و به خودش جذب میکنه.خیلی خوبه که نقد ها رو میخونی و بهش عمل میکنی. شخصیت عرشیا تازه تو داستان داره خودشو نشون میده و همین باعث کنجکاوی من واحتمالا خیلی های دیگه شده. خیلی خوب تونستی شخصیت مانی رو شکل بدی و حرف هاشو کنار هم بچینی و همین باعث شده رمانت باور پذیرتر بشه اینکه خواننده رمان تا عمق داستان بره و حس کنه این اتفاقات واقعا داره اتفاق میوفته این
    (( توانایی نویسنده رو نشون میده)) Bokmal

به امید موفقیت بیشتر
    :aiwan_lggight_blum::aiwan_lipght_blum:

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا