نقد رمان معرفی و نقد رمان"یار سست وفا"| Kiarash70 کاربر انجمن نگاه دانلود

rahaaaaaaaaa

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1
امتیاز واکنش
18
سلام و خسته نباشید خدمت شما نویسنده عزیز
من چندین ساله که رمان میخونم.اما درحدی نیستم که نقد کنم یا نظر کارشناسی بدم،اما درباره رمان شما باید بگم که واقعا به دلم نشست و بیشتر بخاطر پیگیری این داستان زیبا به این سایت سرمیزنم.انشالله که همیشه موفق و قلمتون پربار باشه.
متشکرم

• پیشنهادات
  • Kiarash70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    574
    امتیاز واکنش
    58,708
    سلام دوست عزیز .سلامت باشید:aiwan_lggight_blum:
    خیلی خوشحالم که رمان بنده، مورد پسند شما قرار گرفته و بی تعارف عرض می کنم که، پیام شما موجب قوت قلب و خرسندی زیادی برای من هست و بسیار برام ارزشمنده.

از لطف شما بی نهایت متشکرم.
    سپاس بابت همراهی، نظرات دلگرم کننده و نگاه زیبای شما :aiwan_lggight_blum:

Royamortezapour

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    4
    سلام و يك دنيا تشكر بابت رمان عاليتون،مدتها بود رمانها درگير كليشه شده بودن،در اكثر رمانها شخصيت ها خشونت طلبي رو داشتن شايد،اما پرداختن به مسئله مازوخيسم و ساديسم اون هم در اين ابعاد رو براي اولين بار بود كه خوندم.اعتراف ميكنم آدم بي طاقتي هستم اما هميشه پيگير داستان جذاب زندگي آدمهاي يار سست وفا هستم،از طرفي بي قرار دونستن آخر داستانم و از طرف ديگه ناراحت تموم شدن اين رمان فوق العاده ام، مرسي از قلم شيوا و جذابتون

Kiarash70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    574
    امتیاز واکنش
    58,708
    سلام دوست عزیز
    از شما بی نهایت ممنونم که نظرتون رو در مورد داستان بیان کردید:aiwan_lggight_blum:
    موجب خرسندیه که رمان بنده مورد پسند شما قرار گرفته:)
    نظرات شما فوق العاده به بنده انگیزه و انرژی میده.
    امیدوارم از خوندن رمان لـ*ـذت ببرید.
    سپاس بابت همراهی و نگاه زیبای شما:aiwan_lggight_blum:

آخرین ویرایش:

مروارید 781

نویسنده سطح یک
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    549
    امتیاز واکنش
    66,897
    به نام خدا
    نقد از نگاه خواننده‌ی رمان یار سست وفا
    اسم رمان شما:
    اسم رمان شما یارسست وفاست که در نگاه اول برای من جذاب بود، البته دروغ نگم جذاب‌تر از اسم رمان شما تگ موفق رمانتون بود:)
    جلد:
    جلد رمان شما هم برام جالب بود. اسم رمان شما به رنگای استفاده شده در جلد نمی اومد و این نکته قابل تاملی بود، البته از نگاه منی که الان دارم اواخر رمان رو می خونم و منتظر پستای بعدی شما هستم:) جلدتون برای رمان مناسب به نظر میرسه؛ چون پایان رمان شما به احتمال قوی پایان خوشیه و این پارادوکس به نظرم جذاب بود:)
    خلاصه: به گره های جذابی از رمان اشاره کرده بودین
    مثل سراب بودن زندگی حسام؟
    گـ ـناه بیست و پنج سال پیش حسام چیست؟
    زندگی معصومه پس از اون گـ ـناه، دستخوش چه تغییراتی شد؟
    رویارویی معصومه و حسام چه سر انجامی خواهد داشت؟
    حسام بازیچه چه کسی شده؟
    اینا باعث جذب مخاطب های بیشتر میشن:)
    مقدمه: جمله ی آخرمقدمه ی شما تاثیر گذار ترین قسمت مقدمه‌اس زمین گردتر از این حرفاست:) این من رو به این فکر مینداخت که قراره ملاقات های هیجان انگیزی بین شخصیت های اصلی رمان اتفاق بیفته و این بین همه ی زوج شخصیت ها دیده شد. هر چند من انتظار نداشتم رمانتون انقدر شخصیت های اصلی داشته باشه !من به طور کلی به رمانایی که به این موضوع قضیه زمین گرده می پردازن خیلی ارادت دارم:)
    شروع و سیر داستان:
    شروع هیجان انگیز و طوفانی و همچنین به نظر من که پانزده صفحه‌ی ده پستی از رمان شما رو طی دو روز خوندم رمان شما اصلا نقطه ی فرود نداشت، چون شخصیتای رمان شما که داستان رو تعریف می کردن زیاد بودن و این به نظر من نقطه ی قوت راوی های زیاد رمان شماست.
    توصیف: خب من توصیفاتتون رو دوست داشتم. به شخصه اگه توصیفات اونقدری باشه که من خودم رو کنار شخصیت های رمان و در صحنه ی رمان فرض کنم کافیه! که توصیفات شما برای آدمی مثل من که زیاد به توصیفات چهره و کی چی پوشیده و جای گلدون خونه ی طرف کجاست، اهمیت نمیدم درجه ی یک بود!
    شخصیت پردازی: هنوزم باورم نمیشه یه مرد بتونه از زبون یه زن بنویسه! به هر حال شخصیتای پردازش شده اتون از نگاه من مخاطب شخصیتای متفاوتی بودن! یکی از سختی های داشتن چند راوی اینه که ممکنه شخصیتای متفاوت رمان توی ادامه ی رمان شبیه بشن که این یعنی فاجعه! که شما خیلی خوب از پس چند راویتون بر اومدین تبریک میگم:)
    ایده:
    ایده ی رمانتون ایده ی خیلی از رمانایی که در گذشته نوشته شده و بازم نوشته خواهد شد، چون این ایده جنسش جذابه! و جذابیت های نوشتاری شما فوق جذابش کرده، به طوری که میتونم بگم رمانتون جز رمان های ماندگار در ذهن من تا ابد خواهد شد:)
    باورپذیری:
    خب اون تیکه ی اول که معصومه حسام رو شناخت اما حسام معصومه رو نشناخت کمی سوال برانگیزه! ولی بقیه‌ش کاملا باورپذیر بود:)
    زاویه دید:
    به نظر من زاویه دید اول شخص بهترین زاویه دیدی بود که می شد انتخاب کرد. راویای زیاد به هیجان رمان کمک زیادی کرده بود، من که از این پرشها استقبال می کنم و به نظرم باعث جذابیت بیشتر میشه!
    بی شک قلم خوبی دارین و امیدوارم نویسنده‌ی معروفی در کشور بشین!

Kiarash70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    574
    امتیاز واکنش
    58,708
    سلام بانوی ارجمند
    سپاس بابت وقتی که گذاشتید و به این زیبایی رمان بنده رو تحلیل کردید.
    بابت تعاریفتون از رمان، باید عرض کنم که لطف دارید و بسی خرسند شدم.
    در خصوص جلد رمان هم، اوایلش یه سری کشمکش وجود داشت و من موفق به اصلاحش نشدم.
    ممنون که با نظراتتون همراه و مشوش بنده بودید و تا انتها رمان رو دنبال کردید.
    امیدوارم داستان مورد پسند شما قرار گرفته باشه و از خوندنش لـ*ـذت کافی بـرده باشید.

سپاس بابت حضور، نگاه زیبا و همراهیتون:aiwan_lggight_blum:

Msz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    661
    امتیاز واکنش
    32,681
    سلام به دوست ونويسنده عزيز من خودم در حدي نميبينم كه بخوام رمان ها نقد وبررسي كنم .اما واقعا بعد از مدت ها يه رمان پر محتوا وجالب خوندم رماني كه در عين واحد همچيزش عالي ورسا بود .اسم وجلد رمان كاملا به محتواي رمان ربط داشت واينكه با قلم زيباتون باعث شدين كساي كه مشكل بهنام دارن دوستاشون راحت تر با موضوع كنار بيان دركشون كنن يه حمايت شد از اين قبيل افراد كه خوددش واقعا اثر گزار هس .داستان عالي شروع كرديد وپايان زيبايي داشت واقعا دلگير هستم كه اين رمان به اتمام رسيد به اميد رمان بعديتون ومعروفيت شما در سطح كشور قلمتون سبز

Layali

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    87
    امتیاز واکنش
    429
    سلام دوست عزیز.خیلی خیلـــــی خسته نباشی.
    دنبال یه رمان خوب میگشتمو از یکی از منتقدا راهنمایی گرفتم که رمان شمارو معرفی کرد.
    رمانتو هنوز کامل نخوندم ولی تا همینجای داستانم که خوندم خیلی خوب بوده.
    ولی دوتا نکته رو لازم دیدم که بگم و امیدوارم که ناراحت نشی چون میدونم نویسنده زحمت خیلی زیادی میکشه و نظر من میتونه کاملاً شخصی باشه و شخص دیگه ای با من هم نظر نباشه.
    یکیش اینکه علی رغم جمله های پخته و خیلی خوبی که داره متن اصلیه داستان (جدا از دیالوگا)، پرش خیلی زیادی از ادبی به محاوره داره و یه جورایی اول داستان که خیلی جذب نشده بودم منه خواننده رو بیشتر از اینکه ذهنمو درگیره خوده داستان بکنه، درگیره متن و این سردرگمی بین محاوره و ادبی کرد.
    نکته دومم اینکه یکم خیلی زیاد(:campe45on2:)، داستانای توی رمانت زیاده و پرش از این داستان به اون یکی یکمی... (کلمه مناسبش تو ذهنم نمیاد چون نه خسته میکنه آدمو نه اذیت.حتی آزار دهنده هم نیست ولی خب...) یه جوریه. درسته که رایج شده و جلب توجه زیادی هم داشته ولی یکم تعداد راویا زیاده.
    ولی با همه ی اینا داستان جذاب و جالبی داره.
    خستـــــــه نباشید.:aiwan_lggight_blum:

آخرین ویرایش:

Kiarash70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    574
    امتیاز واکنش
    58,708
    سلام
    ممنون بابت لطفتون و انرژی ای که با نظراتتون به بنده دادید:aiwan_lggight_blum:
    تمام سعی ام این بود که دوستان خواننده از جمله شما، از مطالعه داستان، لـ*ـذت کافی رو ببرید.

سپاس بابت همراهی و نگاه زیبای شما:aiwan_lggight_blum:
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

Kiarash70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    574
    امتیاز واکنش
    58,708
    سلام سلامت باشید
    در خصوص داستان، فایل برای دانلود قرار گرفته. خوشحال میشم ابتدا داستان رو بصورت کامل مطالعه بفرمایید و در انتها، در خدمتتون هستم.

در خصوص تعدد داستان ها، چندین زندگی درون رمان بهم گره خورده که مخاطب به مرور، متوجه ربط اون ها بهم خواهد شد.

سپاس بابت نگاه و همراهی شما:aiwan_lggight_blum:
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

برخی موضوعات مشابه

بالا