نقد رمان معرفی و نقد رمان طلوعی از پس فراموشی| الهه یخی کاربر انجمن نگاه‌دانلود

الهه یخی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
487
امتیاز واکنش
56,051
سلام دوست عزیز ممنونم از نظر زیبات
کوچک‌ترین انتقاد و کمکی باعث شادی من میشه. خودم زیاد وارد حاشیه نشدم؛ چون دوست ندارم کسل کننده بشه، ولی ممکنه این پست دوباره ویرایش بشه. چیزهایی رو بهش اضافه کنم یا از متن کم کنم. باز هم ممنونم❤

• پیشنهادات
  • sima -t

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    65
    امتیاز واکنش
    2,611
    سلام عزیز جان من خیلی اهل رمان تخیلی نیستم قطعا نقد سازنده ای ام نمیتونم بکنم فقط این که متن داستان چون بر اساس معمایی بودن پیش میره هیجان سازه و صد البته جذاب امیدوارم موفق باشی خسته ام نباشی

Fatemeh W.M

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    12
    سلام خسته نباشید
    یه سوالی داشتم دررابطه با خودتون اگه لطف کنید جواب بدید یه دنیا سپاسگوتون میشم وقتی شروع کردید به نوشتن قبلش تک به تک اتفاقایی که برای شخصیتای رمانتون می خواد بیفته رو از قبل برنامه ریزی می کنید - یا همراه وقتی که دارید می نویسید اتفاقا و شخصیتای فرعی رو خلق می کنید

اخه خودم یه مدته تو فکر نوشتن یه رمانم و اتفاقا یه داستان کلی ازش تو ذهنم ساختم و بهش شاخ و برگ دادم ولی اینکه بخوام همه ی اتفاقایی که میوفته رو تو ذهنم جمع کنم سخته و یه جورایی زمان بوجود اومدن اتفاقات و یا ورود شخصیت جدیدرو اشتباه میکنم

الهه یخی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    487
    امتیاز واکنش
    56,051
    سلام ممنونم. دوست عزیز اینگونه سوالات رو توی پروفایلم اعلام کنین تا بهتون جواب بدم. اینجا مخصوص نقد رمانه و خلاف مقررات سایته ک پستی بغیر از نقد، توش باشه.
    @الهه یخی
    بزنین رو اسم من، بزنین روی مشاهده صفحه پروفایل. بعد تو قسمت دیدگاه پیامتون رو بنویسید

برخی موضوعات مشابه

بالا