نقد رمان معرفی و نقد رمان لبخند شیطان(جلد دوم شاهزاده جنون)|M.R.K کاربر انجمن نگاه دانلود

• پیشنهادات
  • Merika

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    409
    امتیاز واکنش
    23,954
    آخرین ویرایش:

Merika

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    409
    امتیاز واکنش
    23,954
    علیکمو سلام
    ممنون از نظر شما⚘
    جلد و عوض کنم؟ چرا؟ مشکلی داره؟ به روال رمان نمی خوره؟ آخه طراحش زحمت کشیده براش و نمیشه با جلد دیگه عوضش کنم چون آرم نگاه رو نداره و منم طراح نیستم :)

kianick

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    750
    امتیاز واکنش
    25,173
    مررررریم :campe45on2:
    احساس می‌کنم قلمت داره پخته‌تر می‌شه. این پست حدید هم جالب بود نثرش ولی مشکلی که داشت مثل بقیه نبود. نمیدونم شاید حال و هوات ابریه :)
    ولی طنز اونجوری نبود. تغییر کرده بود :)
    موفق باشی دوستم ^________^

M.heshmati

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    94
    خوب سلام عزیزم باید بگم رمانت عالیه تخیلت رو دوس دارم شخصیت ها هم همین اما داستانت ایرادات جزئی داره که اگه رفع بشن داستانت خیلی بهتر میشه اول اینکه بعضی وقتا مسائلی که اهمیت چندانی ندارن رو زیاد کش میدی و اگه توضیح خلاصه تری داشته باشن بهتره بجاش باید جاهای دیگه ای از داستان رو با جزئیات تعریف کنی مقلا مبارزه ها . تو جلد اول راو خیلی با خودش حرف میزد و تو تفکراتش غرق میشد که صادقانه بگم من اصلا این قسمت هارو کامل نمیخوندم چون از داستان اصلی دور میشد و یه جورایی بی مزه بود اما الان تو جلد دوم بهتر شده و یک ایرادی که من یکی رو تا دم سکته بارها بـرده اینه که خیلی دیر به دیر پست میزاری ادمو دق میدی من شده بارها برگشتم پست های قبلی رو خوندم که یادم بیاد کجای داستان هستیم و اینکه روند داستان خیلی کنده میدونم باید روش فکر کرد ولی بازم خیلی کند پیش میری شاید باور نکنی ولی خیلی وقت بود به سایت سر نزده بودم امروز با خودم گفتم حتما الان ده تا پست شایدم بیشتر گذاشته باشه اما فقط یکی بود خواهشا پستای بیشتری بذار

iuv

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5
    امتیاز واکنش
    111
    سلام من رمان شما رو از جلد اول خوندم از و اول هم خیلی دوسش داشتم و دارم.. بنظرم جلد دوم خیلی پخته تر از جلد اوله و روال داستان هم خیلی خوبه. فقط ی مشکلی وجود داره؛ اینکه خیییییلی دیر به دیر پست میزاری اگر این مشکل حل بشه عالی میشه

Melika.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    14
    من جلد اول رمانت رو خوندم و خیلی دوسش داشتم ❤
    ولی خیلی زود تموم شد و دختره خیلی دیگه با خودش حرف میزد اعصابه ادم خورد میشد کل داستان با خودش درگیر بود
    ولی در کل برا من که تخیلی دوست دارم جذاب بود
    بعد اینکه هر چی دنبال جلد دوم میگردم پیداش نمیکنم و صفحه اش بالا نمیاد خیلی دوست داشتم ادامه اش رو بخونم و طولانی باشه
    موفق باشی امیدوارم بقیه رمان هایی ام که مینویسی مثل همین قشنگ باشه و پیشرفت کنی

Merika

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    409
    امتیاز واکنش
    23,954
    مرسی از نقد عالیت حتما تمام سعیم رو میکنم ک تمام مشگلایی رو ک گفتی برطرف کنم. شرمنده شرمنده و باز هم شرمنده ام تو این مدت ی سری پارت ها رو تایپ گردم و الان فقط مونده ویرایش بشن پس دیگه تاخیری رخ نمیده. فقط بابت اینکه چند روز در هفته پست بزارم و تعدا پست ها شک دارم شما چ پیشنهادی میدین؟

Merika

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    409
    امتیاز واکنش
    23,954
    خوب جلد اول رو من یک سال و خورده ای پیش شروع کردم و طبیعتا تا ب جلد دوم برسم افکار، قلم و تخیلاتم تغییر کرده و رو رمان هم تاثیراتی گذشته. چشم من شرمنده ام بابت تاخیر مرسی ک منتظر میموندین

برخی موضوعات مشابه

بالا