نقد رمان معرفی و نقد رمان رازِ تلخون|Ava Banoo کاربر نگاه دانلود

mina68

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
28
امتیاز واکنش
195
خسته نباشید میگم به نویسنده عزیز بابت رمان خوبی که نوشته
همه چیز خوبه از اون قسمتایی که عربی نوشتی مشخصه که برا جلب نظر خواننده زیاد تلاش کردی تنها نقدی که میتونم داشته باشم اینه که نسبت به ژانر رمانت گاهی طنز زیاد توش دیده میشه
ولی درکل من لـ*ـذت بردم عالی بود خسته نباشی

• پیشنهادات
  • Ava Banoo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    724
    امتیاز واکنش
    61,759
    سلام
    ممنون از لطف و نظرت عزیزم.
    من خودمم فکر نمی کردم ژانر طنز داخل رمانم این قدر نمود پیدا کنه. حق باشماست. اصلاحات لازم رو انجام میدم :)
    باز هم ممنون:aiwan_lggight_blum:

melika*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    81
    امتیاز واکنش
    493
    سلام آوا بانو جونمم
    رمانت واقعا عالي بود. درسته كه يك سري زيره كاري هايي داشت كه بايد روشون بيشتر دقت مي كردي اما، به عنوان كسي كه اولين كارشه بي نظير بود.
    جمله بندي هات خيلي خوب بود و معلوم بود كسي كه اين رمان رو نوشته اطلاعات عمومي و سطح فرهنگي بالايي داره... درباره بعضي چيزهاهم احساس ميكنم كه با تحقيق و پشت كار رو گرفتن اتفاقات رو توي رمانت پياده كردي.
    اينكه جمله ها رو عربي و انگليسي نوشته بودي هم نشون دهنده اين بود كه براي رمانت ارزش قائلي!
    مسأله هاي ديني( نماز، محرم و نامحرم و...) رو هم كه در رمانت به وفور ديده مي شد رو خيلي دوست داشتم و تقريبا از برخورد به همچين چيزي نااميد شده بودم و از اين نظر هم رمانت عالي بود.
    از تحسين ها كه بگذريم، بعضي چيزها هم بود كه به نظر من اگه براي كارهاي ديگه اي كه واقعا از جون و دل مايه ميزاري و مي نويسي تغييرشون بدي
    يك اينكه رنگ چشم هاي غير معمول خيلي عادي نيست در حالي كه در رمان ها مساله عادي شده، دليار نقره اي، شاهرخ ابي ، نوشين جون عسلي و ...
    مورد دوم هم اين بود كه تقريبا همه شخصيت اصلي هاي پسر بد اخلاق و مغرورن كاشكي براي شاهرخ يه اخلاق خلق مي كردي...
    معلوم بود براي رمانت زحمت كشيدي اميدوارم با پشتكار بالا ادامه بدي و به موفقيت برسي...
    منتظر كارهاي ديگه اي از تو هستم !

Ava Banoo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    724
    امتیاز واکنش
    61,759
    سلام ملیکا جان
    ممنونم بابت نظرت و خیلی خوشحال شدم از اینکه رمان بنده حقیر با تمام کم و کاستی هاش تونسته نظرت رو جلب کنه.
    تمام تلاشم بر اینه که تمامی کم وکاستی هایی که جلد اول داشت رو داخل جلد دوم جبران کنم.
    بازم ممنونم که رمانم رو لایق خوندن دیدی.
    موفق باشی:aiwan_lggight_blum:

Yalda.ri

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    3
    سلام عزیزم رمانت خیلی قشنگ بود...ولی توی جلد دوی شما مرگ دلیار خیلی ناراحتم کرد کاش این اتفاق نمی افتاد...نمیشه درستش کنی؟خسته نباشی

Ava Banoo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    724
    امتیاز واکنش
    61,759

Misoha

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    468
    رمانتون خیلی زیباست و با اینکه اولین کارتون هم هست قلم خیلی خوبی دارین فقط بنظرم فاش شدن راز دلیار خیلی کش پیدا کرده و یه مقدار خواننده رو دلسرد میکنه ولی درکل قلمتون خیلی گیراست:aiwan_light_heart::aiwan_lggight_blum:

Ava Banoo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    724
    امتیاز واکنش
    61,759
    سلام
    ممنون از نقد و نظرتون. باعث افتخاره که با وجود کم تجربگیم، نوشته هام هر چند ناپخته مورد قبول واقع شده.
    در خصوص فاش شدن راز دلیار باید بگم که خب باید یه سری پیش زمینه ها به وجود بیاد تا به قسمت اصلی برسیم. بله حق با شماست سیر داستان کمی کند به نظر می رسه و ممکنه شما دوست عزیز و سایر خواننده ها دلسرد بشید، ولی تمام تلاشم اینه که تمام ابهامات مرحله به مرحله برطرف بشه تا بعد از اون خواننده دنبال پیدا کردن جواب سوالای تو ذهنش نباشه و با آمادگی ذهنی کامل با وقایع اصلی داستان روبه رو بشه.
    مجدداً ازتون بی نهایت سپاس گزارم که رمانم رو لایق خوندن و نقد کردن دونستید. :aiwan_lggight_blum:

فاطمه برزگر_15

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    173
    امتیاز واکنش
    834
    آوا جان رمانت واقعا عالی و متفاوته.ما تو اکثر رمان ها دیدیم که شخصیت ها اصلا براشون موضوعاتی مثل حجاب،دین و مسائل محرم و نامحرم مهم نیست ولی تو در رمانت به این مسائل بها دادی و این یه پوئن مثبت برای رمانت بوده.امیدوارم همچنان موفق باشی.:aiwdffan_light_blum:

Ava Banoo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    724
    امتیاز واکنش
    61,759

برخی موضوعات مشابه

بالا