مصاحبه با سروش شایگان (سروش73) نویسنده عزیز انجمن نگاه دانلود

• پیشنهادات
  • Melika_mghzi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    898
    امتیاز واکنش
    26,280
    مصا‌حبه بسیار جالب و خوش‌رنگی بود. همیشه توی خوندن مصا‌حبه‌ها بی‌حوصله می‌شدم ولی این مصا‌حبه خیلی جالب بود:) با این‌که رما‌ن‌هاتون رو نخوندم ولی با این مصا‌حبه فهمیدم که نویسنده بسیار فهیم و باتجربه‌ای هستید. به امید موفقیت‌های روز‌افزون آقای شایگان:aiwan_lggight_blum:

t. shariat

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    264
    برام خیلی شگفت آور بود که نامشون مستعار بود...
    و فوق العاده کنجکاو شدم که چه رویدادی رخ داده...؟؟
    در کل موفق باشی همشهری:aiwan_light_bffffffffum:

.Mahdieh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,565
    امتیاز واکنش
    23,200
    سلام وخسته نباشیدعرض میکنم.
    مصاحبه ی خوبی بود,میشه گفت جناب شایگان باتلنگری که حس کردم توی زمانی نامشخص خورده دریچه ی احساسش روبازکرده منظورم اینه که متوجه اش کرده که میتونه بنویسه وتموم ناکامی هایاپیروزی های احساسش رو روی کاغذبیاره چون وقتی هم که کسی اطرافت نباشه برای دردودل کردن یاترس ازاعتمادی نادرست دیگه کاملابه کاغذ رو میاری چون لااقل وقتی این کاغذمنتشرم بشه کسی نیست که توروسرزنش کنه یا حرفی بزنه چون کسی تورونمیشناسه پس میشه گفت نوشتن گزینه ی خوبیه برای خالی کردن احساسات...البته عقیده ی شخصی من اینه شایدهم خیلی ها بااین نظرمخالف باشن
    درکل مرسی از جناب شایگان وفاطمه عزیز...امیدوارم موفقیت های روزافزونتون روشاهدباشم.
    به امیدروزی که بتونیم یک جامعه روبانوشتن هامون عوض کنیم واون طورکه لایقیم بسازیم!
    باتشکر:aiwan_light_heart:

مهربانوی ایرانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,382
    امتیاز واکنش
    14,551
    سلام،خدا قوت :aiwan_lggight_blum:
    از فاطمه خانم برای انجام این مصاحبه و از آقا سروش بابت پاسخگویی صادقانه شون سپاسگزارم. :aiwan_light_give_rose:
    امیدوارم در همه ی عرصه ها مخصوصا در زمینه ی نویسندگی مؤفق و پیروز باشید.قلمتون سبز و مانا.همیشه عشق باشد،همیشه برکت.یا علی :aiwan_light_blum:ss:aiwan_light_blum:ss:aiwan_light_blum:ss

Bahar66

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    63
    امتیاز واکنش
    5,311
    سلام سروش عزیز مصاحبه بسیار عالی داشتید لـ*ـذت بردم امیدوارم از ریسکی که در زندگیتون کردید(نویسندگی به جای فوتبال)هرگز پشیمان نشید براتون ارزوی موفقیت دارم امیدوارم یه روز کتابهای چاپیتون رو بخونم

برخی موضوعات مشابه

بالا