نظرسنجی سبک رمان(تمامی خوانندگان و نویسندگان شرکت کنن)

*-* سنا *-*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
10
امتیاز واکنش
32

1. اجتماعی
2. ادبی اگه آمیخته با آرایه هم باشه که فوق العاده میشه اما دیالوگ ها باید گفتاری باشه (ممکنه اوایل صفحات عادت نداشته باشید ولی کم کم اخت میشین)
3. تا حدی واقع گرایانه
4. آه
5. 2 تا 4 تا البته یکی باید اصلی تر باشه و داستان حول محورش ولی بقیه هم خوب میشه باشن تا داستان زیادی خلوت نشه
6. غرور و سردی (نه از این سردی الکی ها که فقط برای گفتنه ولی در عمل ننشون داده نمی شه. شخصیت ئاقعا باید خودشیفته و مغروذ و خدبرتر بین باشه. بداخلاقی و کم حرفی هم بد نیستا
7. می تونه هرجایی باشه اما به شرطی که بتونه فضای شهر یا کشور رو نشون بده مثلا در روستا تعصب و غیرت رو یا در جاهی دور افتاده کم بود امکانات یا عقب موندگی رو
8. بین 15 تا 40 سال جالب میشه

• پیشنهادات
  • Masome.B

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    481
    امتیاز واکنش
    7,538
    _ برترین ژانر رمان: پلیسی
    2 _ بهترین سبک نوشتاری در رمان: سوم شخص
    3 _ جالب ترین فضای رمان: فضایی که بشه حس رو قشنگ درک کرد و به واقعیت نزدیک باشه
    4 _ بهترین جایگزین برای آوا های
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    (اهم _ پوف...)....

5 _ تعداد حداکثر کاراکتر های رمان: بستگی به رمان داره
    6 _ جالب ترین اخلاقیات یک کاراکتر از دید شما:ویژگی های خاصی داشته باشه که نشه اون رو در آدم های عادی دید
    7 _ لوکیشن رمان: بستگی به نویسنده داره
    8 _ سن حد اکثر کاراکتر های رمان:20 تا 28

روسانا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    61
    امتیاز واکنش
    489
    به نام آن که جان را فکرت آموخت چراغ دل به نورجان برافروخت
    سلام دوستان
    1- برترین ژانر رمان: به نظر من میتونه(فانتزی،علمی تخیلی،ترسناک،پلیسی و جنایی) باشه چون این روزها بیشتر رمان هایی که نوشته میشه چه مجازی چه چاپی با توجه به این ژانرها نوشته میشه وطرفدارهای زیادی برای خود دارند.
    2- بهترین سبک نوشتاری در رمان: از نظر من میتونه عامیانه باشه ( هر چند رمان های مشهوری بوده که سبک نوشتاری ادبی داشتند)
    3- جالب ترین فضای رمان: هم میتونه پر امید و اضطراب آور باشه و هم دارای جدیت خاصی باشه( نه اینکه خشک و بی روح باشه)
    4- بهترین جایگزین برای آوا های رمان(اهم _ پوف...):میتونه توصیف حالاتی که شخص اون زمان دارد باشد و بعضی اوقات ناچار هستیم که از این آواها استفاده کنیم.
    5- تعداد حداکثر کاراکتر های رمان: 3 کاراکتراصلی و 6 کاراکترفرعی و بقیه که نقش جزعی در رمان دارند (به قول معروف سیاهی لشکر)
    6- جالب ترین اخلاقیات یک کاراکتر از دید شما: مرموز،غیر قابل پیش بینی،درونگرا،مغرور، شاد و کمی شوخ
    7- لوکیشن رمان: بهترین لوکیشن برای رمان های ایرانی ، ایران است ولی دربعضی از رمان ها ممکن است لوکیشن خارج از کشور هم همراه با لوکیشن ایران استفاده شود که در این صورت باید اطلاعات کافی درمورد فرهنگ و سایر چیزها در مورد اون لوکیشن خارج از کشور داشته باشه.
    8- سن حد اکثر کاراکتر های رمان: سن ها ممکن هست متغیر باشه شاید ما یک یا دو کاراکتر کهن سال داشته باشیم ولی سن کاراکترهای دختر بهتره بین 19 تا 27 و کاراکتر های پسر بین 24 تا 33 باشد بهتر است.

آخرین ویرایش:

atra.kh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,241
    امتیاز واکنش
    3,209
    1زانر بهتره همه چیز توش داشته باشه چون زندگی ترکیبی از همه چیزه
    2 بهتره عامیانه باشه که باهاش احساساس راحتی کنی
    3 فضای رمان بهترمثل همین جامعه خودمون باشه که باهاش ارتباط برقرار کنیم نه مثل رمان های غربی
    4 اهنک نداشته باشه بهتره
    5 شخصیت اگه تاثیر گذار باشه تو ذهن میمونه تعداد مهم نیست
    6 همیشه پناهگاه باشه بشه بهش اعتماد کد جوری که اگه اخر داستان شخصیت منفی شد هیچکی باورش نشه
    7 بهتره کشور خودمون باشه که با فرهنگ خودمون اشنا بشیم
    8 دختر 23 پسر 30

mehrad_smh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    210
    امتیاز واکنش
    5,712
    1. من ژانر ترکیبی رو دوست دارم ولی ترکیب اجتماعی عاشقانه یه نمه هم طنز.
    2. رمان عامیانه ملموس تره و میشه قشنگ باهاش ارتباط برقرار کرد.
    3. فضای رمان باید چیزی باشه که همه ما باهاش زندگی میکنیم نه یه چیز دور از ذهن و دور از جامعه و فرهنگ مون.
    4. آوا اصلا نداشته باشه بهتره کیفیت کار کم میشه.
    5. تعداد کاراکتر مهم نیست اما اون قدر باید کار قوی نوشته بشه که هر کاراکتر شناسنامه خودش رو داشته باشه و اون قدر خوب بهش پرداخته بشه که اگر هم تعداد کاراکتر زیاد بود باعث گیج شدن مخاطب نشه.
    6. خب بنظر من رک گویی و ابهت داشتن و مقاومت شخصیت ها در برابر مشکلات و گاهی طنز بودن شون در حین اون جدیت جالبه.
    7. لوکیشن هر رمان بنظر من کشور و شهر هر نویسنده اگر باشع خیلی خوبه.
    8. کاراکتر ها چون اکثر خواننده های ایرانی قشر جوان هستن نهایتا فکر میکنم که باید حد اکثر نهایتا 30_35باشه

برخی موضوعات مشابه

بالا