داستانک کاربران خُلستان بعدی با کسب اجازه از سعدی

• شروع کننده موضوع VèlGàrD
  • بازدیدها 268
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع
  • پیشنهادات
  • VèlGàrD

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    163
    امتیاز واکنش
    8,215
    پرده اول
    فضای مجازی و محبوبیت:

نمیدونم دقت کردین یا نه، یه مدته فضای مجازی تو محبوب بودن یه موزیک خیلی تاثیرگذارتر از کیفیت خود موزیک شده، به طرز اعجاب‌انگیزی یه سری موزیک با پارتی و خریدن فالوور و لایک توی فضای مجازی مشهور(یا به قول باکلاسا هیت)میشن و این تقلب کوچیک باعث میشه بازدیدای اثر فوق‌العاده بالا بره.
    یکم عجیبه یه چن روز پیش بود یه اهنگی از خواننده نسبتا جدید و البته بی‌کیفیت بیرون اومد و با همین ترفند فوق‌العاده مشهور شد؛ به طوری که تقریبا هر جا میرم پخش میشه، خیلی دلم میخواد در جریان باشین از یکی دونفر از گوش‌دهندگان این اثر پرسیدم چرا اینقد به این اثر علاقه دارین؟شعرش خوبه؟ ملودیش جدیده؟ چیز خلاقانه‌ای توش هس؟ صدای خواننده خوبه؟ هیچکدوم، هیچکدوم، هیچکدوم از اینا تو اثر نبود و من بی صبرانه منتظر جواب بودم....

جوابشون یکم تکونم داد: قشنگه دیگه!!! خدایی خوب میخونه!!!!
    دلیل محبوبیت اثر مشخصه؛ تعدادی لایک و فالوور خریداری میشه، مردم تا میبینن لایکش بالاس میرن دنبالش و این اثر پخش میشه و همه گوشش میدن بی اینکه چیزی داشته باشه، چون همه گوش میدن ماهم گوش میدیم و همین جوابهای نسبتا ابلهانه.....

جالبه که تو یه سایت موزیک غیرمعتبر این اهنگ حول و حوش هفتصد هزار تا بازدید و دانلود میخوره ولی تو تقریبا تنها سایت معتبر موسیقی(سایت (موسیقی ما)) بازدیدای اثر فراتر از 25000 تا نمیره
    شاید بگین همه از اون سایت غیرمعتبر دانلود کردن، ولی من خودم شخصا بررسی کردم که کارای خوب از خواننده‌های مطرح همیشه تو جفت این سایتا بازدید بالا دارن نه فقط یکیش.

اما اصل مطلب، چرا سلیقه موسیقی ما داره سخیف و جلف میشه و یه مشت خواننده ضعیف باشعرای جفنگ و ملودی تکراری مطرح میشن
    پاسخ خیلی ظریفه: ما بی‌سوادیم
    اطلاعات راجع به شعر نداریم، اثرای قدیمی رو گوش ندادیم، نمیدون ملودی چی هس فرقش باتنظیم چیه و مواردی از این دست.
    خیلی از ماها به چن تا خواننده علاقه داریم و هرچی بیرون بدن با چشمای بسته گوش میدیم و میگیم به به!!!ولی مخاطب اگاه همه اثارو بررسی میکنی نسبت به کسی تعصب و جبهه گیری نداره.
    بلههه شاید خود منم کار چن تا خواننده رو دوس داشته باشم ولی اگه کار ضعیف بدن بیرون با کمال احترام گوشش نمیدم. ولی مخاطبای امروز خواننده مورد علاقشون هر چی بده بیرون گوش میدن، این خواننده هم عقل داره خب:aiwan_lightsds_blum:با خودش میگه خب اینا که گوش میدن حالا من خودم شعر جفنگ بنویسم ایراد نداره ملودیشم تکراری میزنیم و تنظیمش هم با خودم:aiwan_lightsds_blum: یا تهش یه حامد برادران و مسعود جهانی میگیم مخاطب کیف کنه:aiwan_lightsds_blum:
    مخاطب باسواد اثر سخیف گوش نمیده؛ چرا؟ جون اولا میفهمه شعرش محتوا نداره و حتی به راحتی میتونم تضمین بدم این ترانه‌های سخیفی که نوشته میشه رو نود درصد افراد میتونن خودشون بنویسن فقط کافیه قلم به دست بگیرین، دیگه (بیا اروم اروم بریم تو بارون،،،محو هم شه چشماون،،،تو این خیابون ):aiwan_lightsds_blum: :aiwan_lightsds_blum: هیچ هنری نداره مشخصه نویسنده این متن سه تا قافیه رو چیده پشت هم و به قبلش متن چسبونده، روزانه هزار تا ترانه اینشکلی بیرون میاد و مردم ما متوجه نمیشن چون تاحالا ننوشتن و مطالعه نکردن و ...

خلاصه عزیزانم هیچوقت اجازه ندید یه چیز که ارزش هنری نداره تو ماشین یا منزلتون پخش بشه، موسیقی که گوش میدید نشان دهنده شخصیت شماس، حالا تو عروسی اشکال نداره یه سخیفی هم باشه و خلاصه :aiwan_lightsds_blum:
    ولی به موسیقی که تو خلوت گوش میدین دقت کنین همه شخصیت و ذهنیتتون میاد جلو چشمتون...
    98/4/22

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا