نقد رمان معرفی و نقد رمان تقاص دلبستن|سحربانو69 کاربر انجمن نگاه دانلود

سحربانو69

مشاورِ نویسندگی
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
526
امتیاز واکنش
28,323
با سلام به دوستای همیشه همراهم..
اسم رمان..تقاص دلبستن..
نویسنده: سحربانو69
ژانر..عاشقانه
ناظر:* نونا بانو*
خلاصه:
بهار دانشجوی پزشکیه که سه تا داداش همیشه همراه و با معرفت داره که مثل شیر مراقبش هستن.بهار عاشق یه مرد میشه از نوع خشن و مغرور بداخلاق..یه سر این رابـ ـطه غروره و یه سر دیگه لطافت دخترونه..
وقتی که مرد بداخلاق ما میخواد کم کم عاشق بشه قضیه ای پیش میاد که پای برادرای بهار به قضیه باز میشه.وقتی پای غیرت و تعصب میاد وسط هیچ چیز نمیتونه جلوی یه مرد و بگیره.

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

امیدوارم از رمان خوشتون بیاد و راضی باشید.اینجا من منتظر دیدن نقدای سازنده ی شما دوستان هستم.دوستتون دارم..:campeon4542::campeon4542::campeon4542::campeon4542:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • ~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,276
    امتیاز واکنش
    23,187
    به نام خدا
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

147342_lsbj_nqd.jpg

ایمانه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    115
    امتیاز واکنش
    990
    سلام. خسته نباشید؛ چیزی که میخوام بگم شاید بیشتر یه پیشنهاد باشه تا نقد . شما با زاویه دید دانای کل نگارش میکنید و در حین پیش بردن داستان بخش هایی هست که فکر شخصیت ها رو بیان میکنید؛به نظرم بهتره که اون بخش ها یک نوشته کتابی باشن نه به صورت عامیانه .
    دیگه اینکه به نظرم بهتره با گذشت زمان نیکا برای مهیار به یه خاطره تبدیل بشه نه اینکه همین حالا که میخواد ازدواج کنه به این نتیجه برسه که اون یه هـ*ـوس بوده. به نظرم این باعث ایده آل گرایی ای میشه که خیلی خوب نیست. البته اینها همه برداشت منه و نگارنده شمایید.
    با احترام_ موفق باشید

Mitra.S

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    236
    سلام بانو ، رمان جالبى به نظر ميرسه. قلمتون طورى هست كه خواننده رو مشتاق ميكنه براى دنبال كردن داستان. اميدوارم تا آخر به همين شكل پيش بره.

ma98ha

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    243
    امتیاز واکنش
    1,798
    با سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده ی عزیز
    شما گفتید نقد البته این حرف من بیشتر حسیه که نسبت به یکی از شخصیت ها پیدا کردم چون هم شما نویسنده ی موفقی هستید هم انجمن منتقد های حرفه ای داره
    به نظر من بهار شخصیت ضعیفی داره .من اصلا نتونستم قوی و محکم بودن بهار رو توی رمان حس کنم.سن بهار کم نیست مخصوصا اینکه بهار یه ادم تحصیل کرده و از ازادی نسبی برخورداره پس نباید انقدر ضعیف باشه.البته این اول رمان هست و نمی شه نظر قطعی گفت.
    موفق باشید.

سحربانو69

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    28,323

سلام به شما دوست عزیز.راستش متوجه نشدم از نکته ی اولی که گفتین.من چون تجربه ی اولمه توی این نوع نگارش یکم سختمه ولی به نظرم حالت کتابی نداشته باشه خواننده راحتر کنار میاد.و مسئله ی فراموشی نیکا هم اتفاقا باید ذکر میشد که فراموش شده چون در اینده نیازش داریم.بازم ممنون از نکاتی که ذکر کردین.

سحربانو69

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    28,323

سحربانو69

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    28,323
    سلام به شما و ممنون از نکته ای که گفتین.ولی من دقیقا دارم شخصیت بهار و توصیف میکنم.بهار شخصیت قوی و مستقلی نداره.برعکس وابسته به برادراش و مطیع در برابر مهیاره.اجتماعی هست و ولی وابسته و ضعیفه.
    امیدوارم مشکل میترا جون هم با این توضیح حل شده باشه

ایمانه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    115
    امتیاز واکنش
    990
    مثلا این قسمت متن:
    《خوشش نمیومد مثل پسرای سوسول دست مامان باباشو بگیره و با گل و شیرینی از این مجلس خواستگاری به اون یکی بره تا چی بشه یه نفرو بپسنده》
    به نظرم این نحوه بیان بهتره تغییر کنه و به حالت کتابی و رسمی تری دربیاد

Mitra.S

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    236
    حمايت سه برادر از بهار قابل درك و زيبا هست . فقط اونطورى كه شخصيت بهار توى داستان تعريف ميشه به يك دختر بيست و سه چهار ساله دانشجوى سال آخر دندانپزشكى نميخوره . البته اين نظر من هست ،

برخی موضوعات مشابه

بالا