نقد رمان معرفی و نقد رمان من تکرار نمیشوم |M-alizadehbirjandi کاربر انجمن نگاه دانلود

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,810
امتیاز واکنش
25,474
نام رمان : من تکرار نمیشوم
نام نویسنده:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

ژانر: عاشقانه ، تراژدی
لینک رمان:

ناظر:FATEMEH_R
خلاصه:
سرنوشت همان جمع و تفریق خاطرات است . همان لحضه هایی که دلمان می خواهد کمش کنیم و یا شاید ضرب که زیاد شودو یادگار بماند. این هم یک سرنوشت است از جایی که خاطره درست فکر می کند اوج خوش بختیست و حقیقت زندگی به رویش لبخند زده،تلخی ها شروع به رشد می کنند و ریشه اش همه زندگی خاطره را درهم می تند.اما صبر عشق می رویاندو لبخند .

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • ~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,276
    امتیاز واکنش
    23,187
    به نام خدا

نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده
    -خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
    -تند تند پست بزار
    -تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
    و...........

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد
    36598

HLYW

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    183
    امتیاز واکنش
    4,248
    سلام دوست عزیز
    قلمت پایدار
    رمان رو دوست دارم و دنبال می کنم منتها احساس می کنم داستان خاصی نداره و اتفاق درش رخ نمی ده
    سپاس

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,810
    امتیاز واکنش
    25,474

سلام به شما دوست عزیز که وقت میزارید و رمانم رو می خونید. متوجه منظورتون از داستان خاص نشدم؟ :aiwan_light_bdfglum: چون به هر حال هر رمانی خودش یک داستانه از یک زندگی .و اینکه رمان من سبک رئاله و بیشتر از واقعیت های روزمره تشکیل شده و اگه منظورتون هیجان هست خیر رمانم واقعا همچین چیزی نداره . نظر من اینه عشق گاهی تو لحظاتیه که ما به سادگی ازش میگذریم.
    بازم ممنون از نقدت و حضورت .:aiwan_lggight_blum:

آخرین ویرایش:

PrAiSe

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    710
    امتیاز واکنش
    26,237
    درود بر نویسنده گرامی.:aiwan_lggight_blum:
    نقد من بسیار کوچک است چون شما انقدر احساسات را زیبا توصیف می کنید و موضوع رو زیبا به نمایش میزارید که نیاز به راهنمایی و انتقاد شخص من نیست اما لازم دونستم این و بگم.:aiwaffn_light_blum:
    نویسنده عزیز اگر میشت برای جدا کردن زمان ها از * * * استفاده کنید چون من به شخصه قاطی میکنم.
    با تشکر از نویسنده خوب و امیدوارم رمان های ناب تان به چاپ برسد.:aiwan_light_give_rose:
    قلمتان پایدار:aiwan_light_heart:

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,810
    امتیاز واکنش
    25,474

سلام و ممنون از حضور سبزت چشم حتما تا جایی که بشه ویرایش می کنم و از این به بعد مراعات . حق باشماست چون من فقط بینشون فاصله گذاشتم . ممنون از دلگرمیت :aiwan_light_give_rose:

F.sh.76

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,337
    امتیاز واکنش
    19,020

درود مهدیه ی عزیزم، حالِ همیشه خوبت پر از زندگی!
    " من تکرار نمی شوم" ایده و زندگی هست که در زندگی های اطرافمون به عینه میشه دید و با قلم شیوایی که شما داری به راحتی میشه تک تک احساسات، غم، ناراحتی، شادی و "زندگی کردن" رو به راحتی با تمام حست لمس کنی.
    خاطره های زیادی بازیچه ی افراد نا بخرد شدن
    و سیاوش های زیادی راهِ رفته رو به اشتباه انتخاب کردن!
    و کیوان و تاراهای زیادی در این بین زندگی می کنند...!
    و حتی زهرا خانمی که انقدر پاک و بی آلایش و دختری که هم خون خودش نیست رو عاشقانه دوست داره، به این میگن یه حس پاک
    من دوست دارم مثبت بین باشم و در آخر اشتباهات باز هم یه امید، هر چند اندک ببینم!
    "من تکرار نمی شوم" هم مثل رمان قبل شما، سادگی و لطافت خودش رو داره و خواننده به راحتی می تونه باهاش ارتباط برقرار کنه
    حرفای من بیشتر دلگرمی بود برای دوست عزیزم :) که لحظه به لحظه، مشتاقانه نوشته های زیبا و پر از واقعیت های پنهان در جامعمون رو دنبال می کنم
    در گفته دوست عزیز، رمان شاید پر شور نباشه، چون شاید ما خواننده ها دنبال رویا و شوری هستیم که در زندگی نداریم و اون رو از نوشته های اطراف طلب می کنیم :) من سعی می کنم در کنار نوشته های رویاگونه کمی با داستان های عارفانه و به دور از فراز و نشیب های بی پایان ارتباط بر قرار کنم.
    :aiffwan_light_blum: رمان هاتون هم مثل خودتون پر از حس خوبِ زندگی هست، موفق و پر از شور باشید :aiwan_light_air_kiss:

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,810
    امتیاز واکنش
    25,474

ممنون فاطمه عزیزم که وقت گذاشتی و بادقت رمان رو خوندی . امیدوارم همو نطور که میگی رمان تا آخر پیش بره . یه دنیا ممنون:aiwan_light_give_rose:

پارمیزد

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    27
    سلام، رمان خوبی هست، مخصوصا قلم نویسنده زیباست. پستها هم حجمشون زیاده و خواننده رو منتظر نمیزاره. یه نکته بگم: عشق اول سیاوش؛ قسمتی که خاطره پشت در شنیده بود، کمی مبهم نوشته شده. این که سیاوش درباره عشقش دقیقا چی گفته؟ متشکرم.

M-alizadehbirjandi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,810
    امتیاز واکنش
    25,474

سلام عزیزم ممنون از لطفتون. اون حرفهایی که سیاوش گفته رو راستش زیاد باز نکردم تا نقطه قوتی باشه برای دنبال کردن که بعد از زبون چند نفری توضیح داده میشه .

برخی موضوعات مشابه

بالا