نقد رمان معرفی و نقد رمان او، بدون من | زهرااسدی کاربر انجمن نگاه دانلود

behy.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2
امتیاز واکنش
13
قلم شیوا و جذاب و نثر دلنشین خسته نباشید میگم بهتون فقط زمان بندی پست گذاری ها بسی برام طولانیه امیدوارم این فاصله ها کوتاه تر بشه.منتظریم:)

• پیشنهادات
  • زهرااسدی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    628
    امتیاز واکنش
    44,447

sargool90

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4
    امتیاز واکنش
    45
    سلام به نویسنده ی محترم رمان شما فوقالعاده است من منتقد نیستم و به تبع نقد حرفه ای هم نمیتونم بکنم ولی شخصیت عمید خییلی مبهم است در این رمان من تضاد میبینم در رفتارش فکر میکنم زیاد رو سخصیت عمید متمرکز نشدید راستی پایان رمان چطوریه،

زهرااسدی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    628
    امتیاز واکنش
    44,447
    سلام عزیزم. ممنونم از دقتی که تو خوندن رمانم داری، درست حدس زدی، شخصیت عمید مبهم و متضاده٫ اما در انتهای رمان همه چیز مشخص میشه و از نگرانی در میایید ؛)

yalda.poormohamadi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    16
    با عرض سلام و تشکر فراوان خدمت خانم اسدی ،رمانتون واقعا زیبا و پر محتواست بی صبرانه منتظر بقیه اون هستم

زهرااسدی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    628
    امتیاز واکنش
    44,447

Royamehr68

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    93
    سلام چرادیگه پست نمیذارین؟ باورکنین وقتی زیادفاصله بیفته اون شوروشوق خوندن کمترمیشه..بااینکه رمانتون رو خیلی دوست دارم ولی واقعادیگه هیچوقت رمان درحال تایپ نمیخونم وقتی نمیدونیم چه مدت طول میکشه تاتموم بشه وباید هفته هامنتظر پست جدیدباشی وفکرت درگیر اصلا ارزش نداره روح وروانمون داغون بشه.. شماهمش گفتین جبران میکنین وبیشترپست میذازین ولی اصلاهمچین چیزی نیست

Royamehr68

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    93
    خیلی معجزه وار و رویاییه ولی کاش افسانه هم باردار بشه اونجایی که میگفت تو کالبد من قلب هیچ بچه ای نمیتپه واقعا گریه کردم.. . چیزی نیست که ازنظرپزشکی محال باشه توفامیل مادقیقا همچین معجزه هایی رخ داده وقتی زن عموی من بعداز بیست سال نازایی خودبه خود باردار شد یا فامیل مادرم بعداز ده سال مشکل ناباروری کارشون داشت به طلاق می کشید وتو روزهای دادگاه رفتن خانم متوجه میشه که بارداره..

Royamehr68

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    93
    سلام خانم اسدی حدودبیست روزه هیچ پست جدیدی نذاشتین فک کنم تاسال 1400 همچنان منتظر پایان رمان باشیم..میشه بگین تا کی ادامه پیدا میکنه؟ خیلی کلافه کننده اس این انتظارطولانی ومنصفانه نیست... خب حداقل فواصل پستها رو کمتر کنین..چراانقد دیربه دیر پست میذارین؟

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875
    سلام خانم اسدی. از وقتی رمانتون رو شروع کردم، پشت سر هم همش رو تا آخرین پست خوندم و بعضی جاها با افسانه گریه کردم. به جز فخری همه ی شخصیت ها رو دوست دارم و می تونم درکشون کنم.
    فکر می کنم یه حواس پرتی کوچک تو طول رمان داشتین. وقتی مرجان تازه باردار شده بود، مامان افسانه اومده بود خونه ی افسانه و برای دل خون دخترش گریه می کرد که افسانه طاقت نمیاره و ماجرای رحم اجاره ای رو لو می ده. حتی شما اشاره کردین که با وجود مدرک سیکلش، باز هم فهمیده بود و تونست همچین چیزی رو درک کنه. اما یه کم بعدترش مادرش افسانه رو ملامت می کرد انگار از چیزی خبر نداره. نوشتین "چند ماه بعد" و بعد گفتین که بالاخره به مادرم قضیه ی رحم اجاره رو گفتم و...
    یه جا هم حجم رو هجم نوشته بودین. به جز این دو مورد من مشکل دیگه ای ندیدم. قلمتون رو دوست دارم.:aiwan_light_heart:

برخی موضوعات مشابه

بالا