نقد رمان معرفی و نقد رمان تقاص دلبستن|سحربانو69 کاربر انجمن نگاه دانلود

راشین

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2
امتیاز واکنش
191
سلام سحر جان یه خواهش ، یه کم تو احساس ناهید نسبت به مهیار رو تغییر بدین چون هیچ مادری این طور نیست انگار مهیار هفت پشت غریبه است ولی طوری که ب شخصیتو رفتار قبلش در تضاد نبلشه یکم مهربون تر باشه با مهیار

• پیشنهادات
  • سحربانو69

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    28,323
    سلام راشین جان..
    من شخصیت هامو سعی میکنم از روی دنیای واقعی و اطرافم انتخاب کنم تا واسه خواننده ملموس و واقعی جلوه کنه.شخصیت ناهید یکی از همون واقعی هاست.خوب و بد همه جا هست..
    مرسی از نقدت عزیزم

Aramis joon

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    21
    امتیاز واکنش
    148
    سلام گل گلی جون
    این دو تا پست جدید حسابی هیجان داشت ، خیلی لـ*ـذت بردم خوشحالم که شخصیت بهار داره قویتر میشه .
    کلا شخصیت بهار نزدیک شخصیت منه البته گذشته ام الان خودشناسی کردم خیلی بهتر شدم :campe45on2:
    مهیار اینقدر مسدوم و بیمار شد دلم سوخت بچه گـ ـناه داره .
    نکنه پرهام و مانلی با هم دست به یکی کردن تا میونه مهیار و بهار به هم بزنن:aiwan_light_bbbbbblum:
    بی صبرانه منتظر پست جدید هستم آیا صیغه مهیار میشه یا نه ؟
    به نظر من با توجه به اینکه گفتم احساس نزدیکی با بهار دارم قبول می کنه پنهانی صیغه مهیار بشه :aiwan_light_wink: اون وقت چقدر می تونه برای خودش مشکل درست کنه :aiwan_light_girl_cray3:

سحربانو69

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    28,323
    سلام عزیزم.خیلی خوشحالم که بهت چسبیدن این قسمتا.
    شخصیت بهار کلا نزدیک به روحیه ی اکثر ماهاست.خیلیا این نظر و داشتن که خودشون یه زمانی این مدلی بودن.
    رابـ ـطه ی مانلی و پرهامم ..که من گفتم تو این داستان به همه شک کنید..
    مرسی از پیامت گلم.سعی میکنم پست بدی رو زودتر بذارم.

zeinaaaab

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    10
    سلام خسته نباشید خدمت نویسنده ی عزیز
    شما علاوه بر این که قلم گیرایی دارید تونستید با توصیف هاتون شخصیت ها رو باور پذیر و واقعی جلوه بدید طوری که من فکر میکنم بهار و مهیار تو یه گوشه ی این شهر زندگی میکنن، با اشکای بهار ناراحت شدیم و با خشم های مهیار عصبانی، موضوعتون جذابه، گاهی وقتا پر استرس، ممنون که نصف پستا رو به متن آهنگ اختصاص نمیدید، واقعا خسته نباشید؛ من بعد ۶ سال دوباره دارم رمون آنلاین میخونم، موضوع و نگارش زیباتون واقعا جذبم کرده، منتظر پستای جذابتون هستم
    یک نکته، دو مورد پست آخرتون آیا از نظر فقهی درسته که مهیار و بهار دوباره و بدون اطلاع به دیگران میخوان صیغه بخونن؟؟؟

سحربانو69

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    28,323
    سلام به خواننده ی جدیدمون.خیلی خوش اومدی.
    من واقعا خیلی خوشحالم که تونستم راضیتون کنم و حس خوبم رو باشماها به اشتراک بذارم.به من و مهیار و بهار لطف داری عزیزم.
    از نظر شرعی دختری که پدرش فوت شده و جد پدری هم نداره نیاز به اجازه ی کسی نداره.

Zahraツ

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    869
    امتیاز واکنش
    6,807
    خداقوت با این پست رواعصاب و شخصیت رواعصابتر:aiwan_lighfffgt_blum:25r30wi

وای خدای من
    این مانلی دیگه داره گندشو درمیاره
    خب احمق این اگه رضایت به ازدواجم بده باز محل سگم بهت نمیذاره وقتی
    عاشق یکی دیگست و چشم دیدنتو نداره با وجود این همه اعصاب خوردی ک باعثش شدی

چرا ول نمیکنه اخه؟!!:aiwan_lighgt_blum:

Mahla drb

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10
    امتیاز واکنش
    273
    سحرجون بنظر من اگه مهیار بره قضیه مانلی رو به بهار بگه خیلی بهتره تا اینکه به مانلی باج بده،اونجوری که من از شخصیت مهیار برداشت کردم مهیارم کسی نیس که بخواد باج بده، به بهار بگه ممکنه چند روز ناراحت باشه ولی کم کم اون ناراحتیه میره حداقل بهتر از اینه که بعدا از دهن بقیه بفهمه و هیچ وقت یادش نره و همیشه بابت این پنهون کاری عذاب میکشه برای خودم توی مایه های همچین اتفاقی(پنهون کاری) افتاد فقط ۸،۹ ماه طول کشید اروم بشم تا بتونم بهش فکر نکنم بنظرم اونجوری باشه بهتره هم میار راستش رو به بهار گفته و پنهون کاری نکرده وهم اینکه یجوری میشه که مهیار بعد اون اتفاق با این کارش اعتماده بهار رو بدست میاره تا اینجایی که خوندم همش موضوع سره از بین رفتن اعتماده بهار به مهیار بود درسته که اعتمادی که اول میکنی زود بدست میاد ولی در ادامه رابـ ـطه اون اعتماده یهویی مثله اولش نمیشه باید کم کم مهیار با کاراش با حرفاش اعتماد بهار رو جلب کنه البته نویسنده شمایی بهتر میدونی:aiwan_light_heart:

سحربانو69

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    28,323

سلام عزیزم.مرسی از نکته ای که اشاره کردی.ولی ادما اگه همیشه تو رندگیشون انتخابای درست داشتن که الان دنیا گلستان میشد.باید ببینیم‌مهیار چه تصمیمی میگیره و چطور رفتار میکنه.بازم مرسی از نقدت و البته امیدوارم همیشه بتونیم تصمیم‌های درست بگیریم تو زندگیمون

سحربانو69

مشاورِ نویسندگی
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    526
    امتیاز واکنش
    28,323

برخی موضوعات مشابه

بالا