نقد رمان معرفی و نقد رمان نابودگری از نسل باد (جلد دوم شکست ناپذیر)|elahe-mohammadi کاربر انجمن نگاه دانلود

کیفیت کدوم جلد به نظرتون بهتره؟

• شکست ناپذیر (جلد اول)

• نابودگری از نسل باد (جلد دوم)

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.

الهه.م

.
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
816
امتیاز واکنش
61,009
  • پیشنهادات
  • الهه.م

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    816
    امتیاز واکنش
    61,009
    سلام مچکرم.
    مریم عزیز. من چند وقت پیش گفتم که نمیخوام این جلد رو مثل جلد اول بی محتوا تموم کنم و از هر موضوعی سرسری رد بشم. داستان زیاد گنگ نیست فقط کمی صبر نیاز داره که پرده ها کنارتر بره و همه چیز مشخص بشه. پس چطور میخوای جنگ با نارسوس رو دنبال کنی :)
    خانوم گل یکم صبرت رو بالا تر ببر و با صبوریت بهم قوت قلب بده. اگر هم نمیتونی صبر کنی و برات زجر آوره اینطور دنبال کردن؛ میتونی بزاری رمان کاملا تموم بشه و بعدا از سایت دانلودش بکنی:aiffwan_light_blum:
    تذکرت یه تلنگر بود، سعی میکنم به موضوعات کمتر بپردازم. بعدا نگی چرا انقد زود رد میشیااا:campe45on2:

الهه.م

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    816
    امتیاز واکنش
    61,009
    عزیز دل شما از کجا متوجه شدی که من به نقدت توجه ندارم و فقط حرف خودمه؟ من که نمیتونم برنامه ای که با یه عالمه زحمت برای یه پارت چیدم به طور کامل حذف کنم :| من که در جوابت گفتم سعی میکنم کمتر به موضوعات بپردازم. در ادامه سعی میکنم تمام نکته هایی که تو جلد یک گفتم و اینجا باید جمعش کنم رو بیخیال بشم :/
    من نمیتونم کسی رو مجبور به خوندن و دنبال کردن رمان بکنم. اگه همراهم باشی خیلی خوشحال میشم اگر نه هم تا اینجا همراهم بودی ازت خیلی ممنونم.:aiwan_lggight_blum:

مهدی کریمی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    24
    سلام:biggfgrin:سلام

خسته نباشی واسه زحمت هایی که داری میکشی.:aiwan_light_blumf:
    رمانت عالیه :campeon4542:ولی 3تا مشکل داره:
    1:اینکه رفتار عرشیا به یه پسر ۱۵یا حتی۱۶ساله نمیخوره و بیشتر شبیهه یا پسر ۲۶یا۲۷سالست:NewNegah (1):
    2:در مورد کلمه هایی که به کار میبری توضیح نمیدی(مثلاً یه نفر بدون هیچ پیز زمینه ای بیاد رمان رو بخونه نمیدونه تیسراتیل یا عفریت یعنی چی؟؟)«از شما چه پنهون من میدونم :campe45on2:.
    3:به جزئیات اصلاً اهمیت نمیدی(مثلاً تو چند جا بدون این که بگی با کی فقط گفتی فلان حرف رو زد یا فلان کارو کرد) :NewNegah (14):

امیدوارم رمانت عالی تموم بشه Hapydancsmil

دوست دارت مهدی :aiddddddwan_light_blum:

الهه.م

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    816
    امتیاز واکنش
    61,009
    سلام
    اول از همه به خاطر توجهتون و وقت گذاشتنتون ممنونم:aiwan_lggight_blum:
    خب ببینید شما دارید نقد میکنید و من خیلی خوشحالم اما خب یکم به توضیح بیشتر نیاز دارم. مخصوصا توی مورد سوم:aiwan_light_bdslum:
    در مورد کلمه هایی هم که میگید من توی جلد یک یه اشاره کردم مخصوصا تیسراتیل رو:aiwan_light_blum:www
    عفریت هم یه چیز کاملا معمولیه آخه من چطور توضیحش بدم؟ به متن رمان لطمه میزنه!:aiwan_ligjht_blum:
    ارشیا هم یه استثناست. بچه های دهه هشتاد بیشتر از سنشون میفهمن و من خواستم به این نکته اشاره کنم:aiwan_lightsds_blum:
    اگه میتونید یکم توی مورد سوم مثال بزنید تا بتونم اصلاحش کنم :)
    خیلی خیلی ممنونم به خاطر توجهتون

Farnaz_ahmadi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    25
    امتیاز واکنش
    298
    اسم ایرانی که الهه جون گذاشته شاید یکی از دلایل متفاوت بودنش با سایر رمان های تخیلی باشه و این که در این جا موضوعش بر میگرده به اجنه و چیز های دیگه و خوب نکته قابل توجهش اینجاست که به قرآن و اسلام و خدا در اینجا کاملا توجه شده و از نظرم یکی از نکات مثبتش که من خیلی خیلی خوشم اومد همین موضوع هستش که تا حالا من شخصا تو رمانی نخونده بودم با نظر یکی از دوستان موافقم که الینا یهویی نسبت به ایمان سرد میشد چون اگه این جوری باشه عشقی که الینا به ایمان داشت عشق نبوده یه هـ*ـوس زودگذر بوده که با یه خطا از جانب ایمان الینا نسبت بهش سرد شده و یه چیز غیر قابل فهم در رابـ ـطه با همین موضوع من متوجه نشدم که ایمان تهش الینا رو دوست داره یا اون دختر رو و اگه سعی می کردی موقعیت نریمان رو یه خورده مجهول تر و سخت تر کنی و کم کم به بقیه بفهمونی نریمان واقعا جاسوس نیست جذاب تر بود ...
    قلمت هم خوب و قوی هست در کل ادامه بده موفقی نویسنده های خوبی داریم در انجمن که قطعا یکی از این نویسنده ها هستی...:aiwan_light_heart::aiwan_light_girl_pinkglassesf:

عزیزم نظراتمو نوشتمو امید وارم از نظراتم ناراحت نشی گرچه اگه نقد پذیر نبودی این صفحه رو باز نمیکردی ...:aiffwan_light_blum:

الهه.م

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    816
    امتیاز واکنش
    61,009
    سلام عزیزم :)
    واقعا خوشحال شدم تمام نکاتی که تلاش کردم رعایت کنم و دیده بشه، با موفقیت دیده شده و از نظراتت خیلی خیلی ممنونم
    مطمئن باش که الینا یکهویی نسبت به ایمان سرد نمیشه :) درباره ی نریمان هم واقعا راست میگی:NewNegah (1): کاش بیشتر روش فکر میکردم.
    پله پله جلو میرم و کم کم همه چیو از محو بودن درمیارم:aiwan_light_boast:
    خیلی هم بابت انرژی مثبتی که بهم دادی ازت مچکرم:aiffwan_light_blum:

**سحربانو**

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    198
    عالی مثل همیشه،رمان هم روند خوبی و رو به جلویی در پیش گرفته و از یکنواختی خارج شده ،فکر میکنم یه مقدار کنار اومدن با شرایط و اتفاقای جدید براشون خیلی عادیه مخصوصا هلیا و ایمان ونریمان انگار اصلا اتفاقی نیوفتاده:aiwan_light_bdfglum: باید با سام مثل نریمان برخورد میکرد:aiwan_light_feminist:

الهه.م

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    816
    امتیاز واکنش
    61,009
    خب با نریمان که آروم تر برخورد کرد! عزیزم یکم جزئی تر میگی منظورت رو متوجه نمیشم. از اینکه با اتفاقات کنار اومدن:NewNegah (1):

**سحربانو**

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    198
    وقتی که الینافهمیدسام و هلیا چه نقشه ای دارن مخصوصا سام، فقط عصبانی شد و طلسم خوند، نریمان هم مثلاً جاسوس بود کار سام کمتر از اون نبود:aiwan_light_bdfglum::aiwan_light_aggressive:
    آخه سام میخواست اونو به اجنه تحویل بده ولی نریمان فقط جاسوسی کرده بود بعداً هم فهمید که اشتباه کرده

برخی موضوعات مشابه

بالا