نقد رمان معرفی و نقد رمان نوازش|دل ارا کاربر انجمن نگاه دانلود

دل ارا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
401
امتیاز واکنش
24,977
رمان نوازش
نويسنده:دل ارا كاربر انجمن نگاه دانلود
تأييد كننده:كاف جانا
ژانر:عاشقانه،راز الود،طنز،پليسي

خلاصه:
رمان راجع به يه دختره....يه دختر كه گذشتش با دختراي ديگه خيلي فرق داره.....زندگيه دل ارا رو مردي به اسم شروين به اتيش ميكشونه...اتيشي كه براي سال ها ردش روي زندگي دل ارا ميمونه...اما قراره با اومدن شهراد همه چي تغير كنه....قراره دل ارا بفهمه كه تو همه زندگيش داشته تقاص پس ميداده...تقاص كارهاي پدرش رو....

لينك رمان:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

دوستان عزيز اگر ايده و سوالي دارين ميتونين اينجا بهم بگين.مطمئن باشين كه نقدهاتون تأثير زيادي در رمان داره. با تشكر

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • ~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,276
    امتیاز واکنش
    23,187
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد
    36598

tara.gn

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    473
    امتیاز واکنش
    59,848
    خب... مثل اینکه اولین نفرم
    خب راجب شخصیت ها باید بگم که من به شخصه عاشق رفتار و اخلاق دل ارا شدم... نازی اولای
    نقش خوبی داشت، ولی احساس میکنم هر چقدر که می گذره نقشش داره کم رنگ تر میشه...
    نیما که کلا موجود رو اعصابیه :/
    شهراد هم خیلی شخصیت جالبی داره... اگه بتونی شخصیتش رو یکم پیچیده تر کنی که عالی میشه...

روند
    هم بسی عالی ست... اتفاقاتی که میوفته و مجهول بودن دلیل نفرت دل ارا نسبت به آرام. .. یا مرگ دل آرام. ..
    نقاط مثبت زیادی داره که اگه بخوام بگم تا فردا طول میکشه...
    نقاط منفی کمی داره... من این کار رو به عهده ی منتقد ها میزارم :D
    بهتره یکم رو توصیفاتش کار کنی... مثلا اینکه تو اون مکانی که هست چجوریه... یا احساس اون شخصیت رو نسبت به اون مکان بیان کنی... البته نه همیشه... تو لحظات حساس ( البته اینا نظر منه :aiwan_light_blumf: )

دل ارا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    401
    امتیاز واکنش
    24,977
    شخصيت دل ارا واقعيه.
    نازي بعدن نقشش يكم پررنگتر ميشه.
    درباره نيما هم باهات موافقم.ولي خب متاسفانه نقش نسبتا پرنگي توي
    داره.
    شهراد هم شخصيتش واقعيه.درباره پيچيده تر شدن هم بايد بگم بعدها قراره يه سري اتفاق بيوفته كه باعث ميشه شهراد هم پيچيده بشه. (:
    اينكه فكر كني
    واقعيته بستگي ب خودت داره.(:
    مرسي بابت نظراتت عزيزم.درباره توصيفات همه بهم ميگن ولي نمدونم چرا تو اينكار مهارت ندارم.ولي دارم سعي ميكنم كه توصيفات رو بنويسم.درضمن نظراتت براي من خيلي مهم و قابل احترامه. (:

⇦..ZMƒƒ..⇨

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    141
    امتیاز واکنش
    4,316
    بنده هم دومین نفر هستم
    من کلا از همون اول عاشق شخصیت نیما شدم شخصیت جالبی داره
    دل آرام که کلا رفتارش مث خودم همه رو قورت میده
    شخصیت شهرادم خوبه ولی نه ب اندازه ی نیما:campe45on2:
    نازی روهم که کلا بیخیال خود درگیری مضمن داره
    من اشکالی توش نمیبینم که بخوام بگم
    در کل رمان جذابیه و همینکه یکم پیچیدس آدم رو مجبور میکنه ب خوندش ادامه بدی
    ممنون از رمانت دل آرا جونم:campe45on2:

آبی ترین دیدار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    84
    امتیاز واکنش
    777
    سلام
    به انجمن برای داشتن همچین نویسنده ای تبریک می گم.
    رمان واقعا عالی و حرص درآره که خود دل آرا جان منظورمو می فهمه.
    اینکه اتفاقات با پیچیدگی همراهه خواننده رو به راحتی جذب می کنه و باعث میشه ناخودآگاه با شخصیت های داستان ارتباط برقرار کنه و خودشو جای اون ها قرار بده.
    هرکسی که این رمان رو می خونه از آرام متنفره و دلش برای دل آرام می سوزه و دل آرا رو کمی مقصر می دونه، در صورتی که گذشته مجهوله!و این برمی گرده به توانایی قلم نویسنده.
    به امید موفقیت برای تمام نویسنده ها از جمله خودم
    :campe45on2:

‡Aყsa‡

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10
    امتیاز واکنش
    97
    سلام. رمانت خیلی جذابه . من از شخصیت دل آرا خیلی خوشم اومد(زیاد نخوندم) راستی قلمت هم پختس و برای همه ی نویسنده های عزیز انجمن موفقیت آرزو میکنم.

darya4777

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    42
    امتیاز واکنش
    471
    سلام بر نویسنده ی عزیز،حال احوال؟
    چیزی که برا من سوال برانگیزه اینکه شخصیتای اصلی چرا شغلی ندارن؟؟؟یعنی هنوز دست به جیب پدر و مادراشونن؟؟مثلا درسته که شهراد خونشو گذاشت برا فروش که یه خونه دگه بتونه بگیره و اینکه صد میلیون از مسابقه ماشین به جیب زد،اما همه ی اینا بالاخره تموم میشه بعدش چه جوری میخواد پول در بیاره همیشه که نمیتونه توی اون مسابقه شرکت کنه و اول بشه.
    و اینکه دیشب که تمام رمانتون رو از اول تا اونجایی که الان نوشتید خوندم متوجه شدم چند جا،به جای لغت ضبط نوشتید ظبط.نمیدونم چرا بقیه تا الان اینو نگفتن.
    و اینکه به نظرم بعضی جاها مثل ((فاصلمون جوری بود که اگه اون یهویی ترمز میکرد من میتونستم ماشین رو کنترل کنم و کاری کنم که ماشینش به ماشینم نخورده)) به نظرم اگه مینوشتی فاصلمون جوری بود که اگه یه دفعه ای زد رو ترمز،بتونم ماشین رو کنترل کنم که ماشینامون به هم برخورد نکنه. اون وسط اگه علت اینکه چرا بزنه رو ترمز هم میتونستی بنویسی مثلا زد رو ترمز تا منو از جاده منحرف کنه و..... بهتر میشد اگه ننوشتی هم زیاد فرق نداره ولی مینوشتی به نظرم بهتر بود ،این متن ابی رو بیشتر برا رمانای بعدیت گفتم
    و اینکه قلم خوبی دارید و......

موفق باشید

دل ارا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    401
    امتیاز واکنش
    24,977

سلام دوست عزیز. ممنونم از این که وقت گذاشتی و رمانم رو خوندی. درباره شغل شخصیت ها باید بگم اگه دقت کرده باشی توی پستای اول درباره نازی نوشتم که رفته شرکت و …

درسته.اون پول بالاخره یه زمانی تموم میشه. من هم اگر کمی صبر داشته باشید در ادامه رمان شغل آینده شهراد و دل ارا رو مشخص میکنم چون این رمان دو ساله که تمام اتفاقاتش از قبل برنامه ریزی شده…

درباره لغت ضبط هم باید بگم وقتی رمان برای تصحیح میره تمام این غلط ها اصلاح میشه…

بازم ممنون که وقت گذاشتی و رمانم رو خوندی… (:

برخی موضوعات مشابه

بالا