نقد رمان معرفی و نقد رمان هجده سالگی | mahsa.s کاربر انجمن نگاه دانلود

minoo.346

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,366
امتیاز واکنش
5,860
سلاام
خودت دیگه فکر مینم فهمیده باشی ک چقدر رمانتو دوست دارم و اما یه چیزی بعضی از جاهای رمان خیلی زیاد در موردش توضیح میدی مثل زمانایی ک الناز داره با خودش فکر یا حرف میزنه رو میگم ک حتی من بااینکه خیلی رمانتو دوسش دارم مجبور میشم بدون خوندن، اون قسمت رو ردش کنم و ادامشو بخونم.
عالیهه رمانت تبریک میگم.

• پیشنهادات
  • Mah dokht

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,409
    امتیاز واکنش
    32,833
    سلام مینوی عزیزم ممنون از لطفت به مرور سعی کردم از این توضیحات کم کنم و پست های قبل هم تا جایی کخ به داستان آسیب نزنه از این بابت ویرایش می کنم.
    ممنون از شرکتت در نقد دوست خوبم

~rzhn~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    21
    امتیاز واکنش
    73
    سلام!
    قلمتون زیباست و دلنشینه،به خوبی مشکلات یک دختر رو در جامعه امروزی نشون دادیدو اینکه گاهی اوقات با بی دقتی ایرادهایی رو از خودتون به جا میذارید اما خب این ایراد ها طبیعیه و درک میکنم، درکل رمان زیبا و متفاوتی رو مینویسید. :)

Mah dokht

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,409
    امتیاز واکنش
    32,833
    سلام عزیزم خیلی ممنون بابت شرکت در نقد.
    شما لطف دارید. بابت ایراد هاهم عذر میخوام اکثرا به خاطر تایپ سریع پیش اومده که حتما زمان ویرایش برطرف میشن

خزان70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15
    امتیاز واکنش
    125
    سلام خسته نباشی.عالی
    تو همین چند پستی که خوندم یک نقد ریزی دارم.خیلی ریز...
    در صفحه اول یک بار الناز گفت که نمی تونم بخوابم...اما در قسمتی دیگر که نزدیک به همون قسمت هست بچه ها به الناز می گن که زودتر از همه می خوابه ودیرتر از همه بلند میشه.بهتره در همون بخش به این که بی خوابی داره و ساعت ها فکر می کنه تا بتونه خوابش ببره اشاره ایی بشه.اما زیاد هم قابل توجه نیست.
    در یک بخش دیگه می گـه که با بچه ها زیاد صمیمی نیستم.اما دقیقا در پست بعدی میگه چه شب هایی که تا صبح با بچه ها خندیدیم و با شیطنت هامون گذروندیم.
    خوب این ها خیلی ریز و کم اهمیت هستن اما در همین چند پستی که خوندم به چشمم اومدن.
    در هر صورت بین رمان هایی که در این سایت تا الان دیدم قلم بهتر از آن شما بود.
    جلد رمان رو هم خیلی دوست داشتم.باعث جذب آدم میشه :aiwan_light_blumf:

Mah dokht

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,409
    امتیاز واکنش
    32,833
    سلام عزیزم. خیلی متشکرم بابت نکات ریزت خیلی از نظرم مهم بودن و حتما حتما اعمالشون می کنم. راجع به نکته دوم ولی منظور از بچه ها بیشتر یکی دوتا دوست صمیمی اش توی خوابگاه منظورش هست.
    در ادامه هم اگر چنین نکته ای دیدین حتما اطلاع بدین بهم.

تشکر از حضور و نقدتون

برخی موضوعات مشابه

بالا