نقد رمان معرفی و نقد رمان طلسم عشق| الهه یخی کاربر انجمن نگاه دانلود

الهه یخی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
487
امتیاز واکنش
56,051
نام رمان:طلسم عشق(جلد دوم رمان بازمانده‌ای از طبیعت)
نام نویسنده: الهه یخی
ناظر رمان: h.esmaili
ژانر: عاشقانه، تخیلی، معمایی
لینک رمان:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

خلاصه:
گاهی اوقات لازمه زمان باهات بازی کنه. جوری که نتونی رقیب قدری براش باشی؛اما بتونی به دنبال راه مقابله باهاش بگردی. به شرطی که آینده‌ای که بهش تعلق داری نخواد مجازاتت کنه...
حالا ملوری درگیر این بازیه. بازی که اسمش طلسم زمانه، اما...ملوری کیه؟کجای این ماجرا قرار داره؟

خواستار بررسی تگ رمان هستم :)
خواهش می‌کنم جلد اول رمان رو با دقت بخونید. چون که جلد اول و دوم به همدیگه مرتبط هستند.
ابتدای رمان پر از ابهام و رمز و رازه؛ خوشحال میشم نظرات و انتقادات گرانبهاتون رو به من ابلاغ کنین. :campeon4542::campeon4542:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • ~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,276
    امتیاز واکنش
    23,187
    به نام خدا
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد
    36598

سپیده♡♡

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    121
    سلام وتشکر از نوشتن رمان خوبتون راستش رو بخوای رمانت ی موضوع جالب داره ولی احتیاج داره یکم هیجانی ترش کنی با کلمات بازی کنی پیچیدگی و ابهام وارد رمانت کنی داخل راه ملوری یا تیارانا تداخل ایجاد کنی وست راهش بهش سختی بدی و رمانتو مهیج تر کنی راستشو بخوای من صبر می کنم نویسنده رمان پست های زیادی بزاره تا من بهتر ذهنیت و خلاقیت اون رو تو پیشبری رمان بفهمم الانم ک دیدین نظر دادم خوستم ی کمک کوچولو داخل رمان بهت بکنم البته کار اصلی رو تو میکنی در کل امید وارم موفق باشی

منظورم از پیچیدگی وابهامات بیشتره ولی بازم میگم باید پست های خیلی بیشتری رو بخونم تا راجب رمانت نظر قطعی بدم ولی خودم پیش بینی این رو میکنم ک قراره هیجانات خاصی رو ب رمانت اضافه کنی ولی سعی کن معماهات رو طوری کنار هم قرار بدی ک مخاطبت حتی ب ذهنشم خطور نکنه اون موقعست که رمانت عالی میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

الهه یخی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    487
    امتیاز واکنش
    56,051
    ممنونم عزیزم از این که تو این راه کمکم کردی و نظر زیبات رو بهم ابلاغ کردی. اتفاقا خودم می‌خوام هیجانی‌ترش کنم. راستش ابتدای رمانه و تازه داره ماجرا شروع می‌شه؛ برای همین سعی دارم آروم آروم پیش برم تا برسم به نقطه‌ی اوج داستان.
    باز هم ممنون.

بله عزیز. همینطوره. آخه هنوز وارد قسمت ابهاماتش نشدیم. الان خواننده این سوال تو ذهنش به وجود میاد که چرا قیافه تیارانا فرق کرده. کارل کجاست؟ رایمون نقشش این وسط چیه و خیلی ابهامات دیگه که قراره در ادامه رمان بهش اضافه کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hananpl

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    74
    سلام عزيزم
    اول بهت خسته باشيد ميگم بابت نوشتن اين رمان زيبا

موضوعي كه انتخاب كردي موضوع جالبي هست مخصوصا جلد دوم
    قلمت نسبت به جلد قبل خيلي بهتر شده و رمان چالش برانگيز شده . تونستي ابهامات زيادي رو توي ذهن خواننده إيجاد كني و اين يه نقطه قوته كه باعث ميشه خواننده از خودش بپرسه حالا بعدش چيه؟؟ و انگيزه داشته باشه براي خوندن ادامه رمان

خلاصه خوبي نوشتيد كه نشون ميده نقش اول داستان يا همون ملورى بايد با حوادثي كه براش پيش مياد مبارزه كنه .ملوري همون تياراناست كه همون طور كه تو خالصه گفتيد بايد توى بازي با زمان پيروز شه كه هنوز من توى متن به اين قسمت زمان برنخوردم به همين خاطر كمي گيج شدم و اينكه اگه ملورى همون تياراناست پس علت اضافه كردن يه نقش جديد به نام ملورى چيه؟ (اميدوارم توى سير داستان به جواب اينا برسيم)

اگه سعي كني روند پست گذاري زودتر باشه عالي ميشه چون با وقفه افتادم باعث ميشه كه روند داستان يادمون بره
    يه پيشنهاد ... اگه تونستي يه دو سه هفته اي پست نذار رمان رو تا اونجايي كه نوشتي تايپ كن بعد روزي يه پست بزار اينجورى اگه يه وقت نتونستي تايپ كني اماده تو دستت دارى

راستي تيارانا چطورن حاملست درصورتى كه ميگن خيلي از اون اتفاق جشن تولدش گذشته؟؟!!!
    خلاصه كه من بي صبرانه منتظر ادامشم

الهه یخی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    487
    امتیاز واکنش
    56,051
    ممنونم گلم بابت نظر زیبا و سازندت. خب همونطور که خوندی تو رمان، تیارانا از گذشته ب اینده منتقل شده. این قسمت زمانشه. الان توی ایندست و باید طلسم رو بشکنه و همه چیو برگردونه ب حالت عادی خودش و بعد برگرده به زمان خودش که در ادامه می‌خونیش.
    و اینکه برای مردم هزاران سال گذشته. برای تیارانا مدت کوتاهی بوده. مثل یک چشم به‌هم زدن برای تیارانا و هزار سال برای مردم. امیدوارم تونسته باشم جوابت رو بدم :aiwan_lighfffgt_blum:

برخی موضوعات مشابه

بالا