نقد رمان معرفی و نقد رمان او، بدون من | زهرااسدی کاربر انجمن نگاه دانلود

زهرااسدی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
628
امتیاز واکنش
44,447
با سلام و خسته نباشید.
نام رمان: او، بدون من
نام نویسنده: زهرااسدی
نام ناظر: h.esmaeili
ژانر: اجتماعی ، عاشقانه
لینک تایپ رمان:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

خلاصه: داستان در ارتباط با افسانه زنی سی و چند ساله و موفق است که زندگی زناشویی عاشقانه ای با همسرش عمید دارد. تنها مشکل این زندگی نازایی افسانه است. اینکه بدن او به هیچ وجه توانایی نگهداری جنین را ندارد. در این بین دخالت اطرافیان، دلسوزی های خانواده عمید برای تنها پسرشان، و پیشنهاد طلاق و یا تجدید فراش عمید و مشکلاتی که برای افسانه به وجود می آید را بررسی کرده ام. اینکه چطور این مشکل شخصی زندگی اجتماعی و خانوادگی او را تحت الشعاع قرار می دهد.
اینکه آیا عمید حق ندارد پدر شود؟
آیا عشق به همسر مانع از عشق به اولاد می شود؟
آیا افسانه حق داشتن زندگی ندارد؟
به تمامی اینها در این رمان پرداخته شده.
از شما دوستان عزیز تقاضا دارم با تم رمان پیش رفته و از پیش داوری در ارتباط با تصمیمی که شخصیت های رمان می گیرند خود داری کنید. هر نقد شما قدمی است برای پیشرفت و کمال نویسنده.
نقد و کنکاش رمان و خواندن نظرات شما باعث دلگرمی و انگیزه به من است.
متشکرم.

• پیشنهادات
  • ~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,276
    امتیاز واکنش
    23,187
    به نام خدا
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

36598

AREZOO.F

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    543
    امتیاز واکنش
    16,186
    سلام نویسنده عزیز
    من منتقد نیستم و راجبع نقد کردن صحیح اطلاعات زیادیم ندارم.فقط به عنوان شخصی که رمانت رو خونده خواستم هر چند کوتاه راجبع رمان نظر بدم و اصلا نظری که میدم نقد به رمان نیست که این کار فقط مختص یک منتقد رمانه که حرفه ای رمانت رو نقد کنه.
    رمانت زیبا شروع شد,شروعش طوری بود که دوست داشتی زندگی افسانه رو دنبال کنی تا ببینی چی میشه.کارکتر عمید بسیار آقا منشانه و رویای بود.میگم رویای چون وجود همچین مردی الان مثل یک رویاس.اما رمانت زیبا و قوی نوشته شده و واقعا لایق تک بود.معتدل رمان رو جلو میبری و این باعث میشه خواننده خسته و دل زده نشه.
    بهت تبریک میگم و آرزوی بهترین ها برات دارم.

زهرااسدی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    628
    امتیاز واکنش
    44,447

سلام عزیزم.
    خیلی ممنونم از شما به خاطر لطف و محبتی که به قلم من دارید. خوشحالم که رمان رو دوست دارید.
    حضور شما باعث قوت قلب من شد که بالاخره کسی پا به صفحه نقد گذاشت. ممنونم ازت

ma98ha

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    243
    امتیاز واکنش
    1,798
    سلام خانم اسدی عزیز
    شما موضوع زیبا ومتفاوتی رو انتخاب کردید که متاسفانه امثال افسانه و خانواده عمید دور بر ما کم نیست
    شخصیت عمید به عنوان یه مرد و تکیه گاه افسانه بسیار قابل ستایشه من نمیدونم قراره شما شخصیت عمید رو تو ذهن ما تغییر بدید یا نه ولی به عنوان خواننده رمان شما به خاطر این موضوع که هرزن ویا دختر مجردی میتونه افسانه رودرک کنه تشکر کنه

زهرااسدی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    628
    امتیاز واکنش
    44,447

سلام عزیزم‌
    خیلی ممنونم که نظر گذاشتی.
    خوشحالم که رمان رو دوست دارید و تونستید ارتباط برقرار کنید با شخصیت ها.
    ممنون که همراهی می‌کنی اینکه شما عزیزان می‌تونید با افسانه همزاد پنداری کنید بهم قوت قلب می‌ده.

مادر سه فرشته

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    121
    امتیاز واکنش
    678
    سلام خانم اسدی:aiwan_lggight_blum:
    من منتقد حرفه ای نیستم اما دلم خواست حتما نظرم رو بگم موضوعی که برای رمانتون انتخاب کردید موضوع تازه و به روزی است چون این روزها واقعا جامعه نیاز داره تا درباره ی بعضی روشهای جدید بارداری فرهنگ سازی بیشتری بشه .
    قلمتون روان و دلنشین است و خیلی زیبا احساسات زنی رو که در چنین شرایطی قرار داره بغضهاش و لبخندهاش رو توصیف می کنید.
    زندگیهای عادی با اعتقادات متفاوت اینکه چطور انسانها با قضاوتهاشون ،حسادتهاشون ، تعصب های بی پایه و اساسشون آرامش عزیزانشون رو برهم می زنند و همچنین اینکه همه در معرض فریب شیطان هستیم و اعتماد کردن مطلق به غیر خدا هست که انسان رو در معرض خیلی از مشکلات قرار میده .
    اینکه دروغ برای خود انسان هم رنج به دنبال داره شاید گره ی رو به نظر بیاد که باز کرده ولی مطمئنا گره های کور دیگه ای رو ایجاد خواهد کرد .
    انشاالله شاهد این باشیم که داستان همین سیر منطقی و باور پذیر رو دنبال کنه.
    در پناه حق موفق باشید.:aiwan_lggight_blum:

زهرااسدی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    628
    امتیاز واکنش
    44,447
    سلام.
    متشکرم عزیزم از لطفتون و تحلیل و بررسی که در ارتباط با موضوع و تم رمان داشتید. خیلی حالم خوب میشه وقتی میبینم تونستم مشغولیت ذهنیم رو در قالب رمان به خواننده بفهمونم و درکی که از رمان داشتید دقیقا چیزی هست که من دوست داشتم خواننده بهش برسه. خوندن نظرات شما به من انگیزه و انرژی میده. خوشحالم که رمان رو دوست داشتید تا به اینجا. انشالله که تا پایان راضی بمونید. ممنون که وقت گذاشتید و با من همراه هستید.

خود خودم

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    43
    سلام میتونید از زبون نقش مرد هم بنویسید تا ما بهتر درک کنیم و رمان از حالت مبهم در بیاد؟
    راستی عمید آخر خــ ـیانـت میکنه یا نه؟

زهرااسدی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    628
    امتیاز واکنش
    44,447

برخی موضوعات مشابه

بالا