نقد رمان معرفی و نقد رمان نابودگری از نسل باد (جلد دوم شکست ناپذیر)|elahe-mohammadi کاربر انجمن نگاه دانلود

کیفیت کدوم جلد به نظرتون بهتره؟

• شکست ناپذیر (جلد اول)

• نابودگری از نسل باد (جلد دوم)

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.

الهه.م

.
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
816
امتیاز واکنش
61,009
نام رمان: نابودگری از نسل باد
نام نویسنده: elahe mohammadi
ژانر: تخیلی_ فانتزی_ترسناک_ماجراجویی

این جلد بر خلاف جلد اول، از زبون سایر شخصیتها هم روایت میشه.

خلاصه قسمت اول:(شکست ناپذیر)
الینا مقدم، یکدونه دختره خانواده مقدم، یک روز همراه خانوادش میرن زیارت. اما این زیارت با همه زیارتهای عمرش فرق میکنه. چون توی این زیارت نگاهش با نگاهی گره میخوره که تمام زندگیشو دستخوش تغییر میکنه و اونو توی مسیر دیگه ای میندازه. طی این نگاه با ایمان آشنا میشه و یک رابـ ـطه عاشقانه بین الینا و ایمان شکل میگیره.
الینا تصمیم میگیره همراه دوستش ندا به تهران بره و دانشگاهشو اونجا پیش ایمان ادامه بده. اما از وقتی که پاشو توی آپارتمان دوست پدرش میذاره اذیت میشه تا زمانی که واقعیت رو میفهمه. متوجه میشه که باید راه ورود اجنه به آسمون هفتم رو با کمک گروهی که بهشون ملحق شده و سردستشونه و از قضا ایمان هم توی اون گروه هست، ببنده . الینا مامور شده که یک کار نیمه تموم رو تموم کنه. و برای این کار باید یک نابودگر شه. یک نابودگر واقعی!
آخرین باری که توی آپارتمان هستن و میخوان برن به تولد شاهرخ، جاشون لو میره و بعدش باغی که جشن شاهرخ توشه هم ایضا. پس راهی کوه شیطان میشن و توی ویلای مخفی اونجا مستقر میشن. الینا متوجه میشه که نریمان و گروهی که تا الان هدایتش میکرده، بلایی عظیم سره زندگیش و خانوادش آوردن و این میشه زمینه سازه کینه ی عمیق توی دل الینا نسبت به نریمان و دوستش ایمان.
فصل اول اونجا به پایان رسید که الینا حافظه برادرش رو که نریمان زحمت پاک کردنش رو کشیده، بر میگردونه و حالا توی این قسمت روایت زندگی الینا توی تبدیل به یک نابودگر و انجام هدفش رو میخونیم.

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

درخواست بررسی تگ رمان

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Dictator

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    586
    امتیاز واکنش
    20,076
    به نام خدا

نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده
    -خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
    -تند تند پست بزار
    -تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
    و...........

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

36598

zahra.bgh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,354
    امتیاز واکنش
    68,918
    سلام عزیزم، من جلد اول رمانت رو نخوندم، اما جلو دومش به نظرم موضوع خیلی جذابی داره که آدم برای ادامه اش کشش پیدا میکنه.علائم نگارشی رو تقریبا رعایت می کنی، جملات کامل و خوبی به کار می بری که آدم بهتر می تونه با داستان ارتباط برقرار کنه.
    اما تنها نکته ای که روی رمانت خط می ندازه انتخاب اسم هاست.می دونی اسم هایی مثل ایمان خیلی واسه ی رمان تخیلی عجیبن
    البته در کل اینکه شخصیت های یک داستان تخیلی ایرانی باشن خودش به اندازه کافی عجیب هست، ای کاش اسم های سخت تر و عجیب تری پیدا کنی تا با موضوع رمانم سنخیتی داشته باشه.
    امیدوارم از نقدم ناراحت نشی عزیزم.
    من هم منتظر نقد صادقانه و ارزشمندت هستم
    موفق باشی خانومی:aiwan_light_give_rose:

الهه.م

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    816
    امتیاز واکنش
    61,009
    سلام عزیز دل
    ممنون واسه نظر ارزشمندت
    خب عزیز میدونی رمان دوجلدیه و اسم هارو نمیشه تغییر داد.
    میدونی من دنبال یک ایده ی نو بودم. اسمهایی که انتخاب کردم همشون معنی دارن و سعی میکنم از این به بعد آخر هر پست معنیاشون رو بذارم.
    منظورم از ایده ی نو اینه که کلا با تمام داستانهای تخیلی فرق داشته باشه، واسه همین تو تک تک موضوعاتی که میگم و خواهم گفت تفاوت دیده میشه :)
    امم هنوز اسم سبکشو نمیدونم اما پیدا میکنم:)
    خیلی ممنون از نقدت خانوم گل
    اصلا هم ناراحت نشدم اتفاقا واسه اهمیت دادنت کلی ازت ممنونم :aiwan_lggight_blum:

**سحربانو**

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    198
    سلام الهه خانوم عزیز،واقعا خسته نباشید خیلی رمانتون پر محتوا و عالیه،آدم از خوندنش خسته نمیشه ،با نظر دوستمونم موافقم اسمی مثل ایمان کنار اسمهایی مثل دیاکو و جیکوب زیادی تو چشم میاد،ولی بازم چیزی از ارزشش کم نمیکنه،من به همه دوستان و آشناهام رمانتون معرفی کردم و واسشون فرستادم اونا هم باهام موافق بودن،بی صبرانه منتظر پست های جدیدتون هستیم

Afsane kf

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    10
    سلام عزیزم برای تایپ رمان خوبت بهت تبریک میگم داستان رمانت واقعا خوبه
    ولی به نظر من الینا به عنوان شخصیت اول داستان و کسی ک این همه مسئولیت دارع خیلی شخصیت ضعیف و ترسویی دارع و اینکه فکر کردن و علاقه ماندگارش ب ایمان بعد اون اتفاقا یه جورایی مسخره است احمق نشونش میده من نظرمو گفتم
    در کل خسته نباشی گلم❤

الهه.م

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    816
    امتیاز واکنش
    61,009
    سلام عزیزم ممنونم واسه نظر ارزشمندت
    این سست بودن الینا درست میشه و علاقش بع ایمان هم یکدفعه تموم میشه.
    اگه اتفاقا سریع و بی بنیان باشه خیلی کلیشه ای میشه. پس با احتیاط پیش میرم.
    مرسی عزیزم خیلی خوشحالم کردی با نقدت اینطوری حواسم بیشتر جمع میشه:aiwan_light_blumf:

امیرمحمد۷۴

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    8
    امتیاز واکنش
    269
    نویسنده محترم به نظرتون اگه علاقه الینا یک دفعه از بین بره رمان حالت جهش نمیگیره؟ پس بهتره علاقه الینا به ایمان به صورت تدریجی از بین بره

باتشکر

الهه.م

.
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    816
    امتیاز واکنش
    61,009

**سحربانو**

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    198
    الهه خانوم خسته نباشید به نظر منم هرچی رمان بیشتر طول بکشه بهتر از اینه یه پایان ببخشیدآبکی داشته باشه،یه سوالی میخواستم بپرسم توی فصل اول رمان من متوجه نشدم دقیقاً باربد چه بلایی سر الینا آورده بود که اینقدر ازش میترسید

برخی موضوعات مشابه

بالا