نقد رمان معرفی و نقد رمان کلبه ای میان جنگل| Zahra.bgh کاربر انجمن نگاه دانلود

zahra.bgh

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,354
امتیاز واکنش
68,918
نام
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
: کلبه ای میان جنگل
نام نویسنده: Zahra.bgh
نام ناظر: کآف جانا
ژانر: تخیلی فانتزی عاشقانه
لینک تاپیک
:

خلاصه:روبی و مایکل در ادامه ی ماموریتشان، به شمشیری که میراث سرزمینشان بود، رسیده و با به دست آوردن آن، قدم بزرگی را برای نابودی نارسیسا برمی دارند. اما آیا واقعا همه چیز آنطور پیش می رفت که روبی می خواست؟ آیا سرنوشت می گذارد که او به راحتی راه خود را ادامه دهد؟ نه! سرنوشت هیچ گاه طبق پیش بینی های انسان نبوده و نخواهد بود و او در ادامه مجبور می شود که تک و تنها به راهش ادامه دهد و خیلی زو ناامیدی سراسر زندگی اش را پر می کند، و درست آن موقع است که پیدا می کند، کلبه ای میان جنگل را... کلبه ای که روشن کننده ی ذهن تاریکاوست و....

• پیشنهادات
  • ~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,276
    امتیاز واکنش
    23,187
    به نام خدا
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

147342_lsbj_nqd.jpg

star0133

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    106
    سلام و خسته نباشی اگه میشه زودتر رمان رو تموم کنید خیلی طولانی شده و اطلاعاتش پیچیده تر میشن و علاقه زیادی دارم تا شخصیت اول یکم جسور تر و شجاع تر باشه

zahra.bgh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,354
    امتیاز واکنش
    68,918
    سلام عزیزم، جلد دوم و سوم که خیلی مفید و مختصر بود، من سعی کردم همه حقیقت ها باز باشه و ابهامی نمونه، اما رمان در نهایت تو جلد چهارم تموم میشه . و در مورد روبی این موضوع هست که اون ۲۰ سال در آرامش زندگی کرده و تو این شرایط خیلی سخته که شجاع باشه، من نخواستم مثل باقی رمان ها یک شخصیت زیادی شجاع و غیر قابل باور داشته باشه، اما البته که در جلد سوم و چهارم خیلی محکم تر و جسور تر میشه، ممنون از نقدت خانومی

Nazafarinn

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    3
    سلام من ب شدت رمانتو دنبال میکنم و خییییییییییلییییییی دوسش دارم دائم چک میکنم ک پارت جدید گذاشتی بخونم سریع قلمت قویه و شخصیتا عالین موجودات تخیلی و فضاها عالین وخیلی دوسش دارمو تاحالا رمان تخیلی ب این خوبی نخوندم با قدرت ادامه بده منتظر رمان های بیشتری از توهستم

zahra.bgh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,354
    امتیاز واکنش
    68,918

Mehroshid

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    11
    سلام عزیز دلم رمانت عالیه خیلی دوسش دارم میدونم که به واسطه دانشجو بودنت سخته بخای زود به زود پست بزاری ولی اگه یهو وقت خالی پیدا کردی دوتا دوتا پست بزار ممنون عزیزم

رمانت بهترین رمان تخیلی هست عاشق شخصیت هاش شدم تنها نگرانیم برا سباستین هست;میترسم سباستین به نارسیسا اطلاعات روبی و دوستاش رو بده و باعث مرگشون بشه و چه بسا الان بیرون رفته بود تا به نارسیسا و افرادش اطلاعات روبی و دوستاش رو داده باشه

zahra.bgh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,354
    امتیاز واکنش
    68,918

S@m@n

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    37
    سلام رمانت خیلی قشنگه قلمت هم عالیه فقط یخورده تو بخش عاشقانه ی رمانت ضعف هست بنظرم روبی و مایکل خیلی زود عاشق هم شدن و زیاد فضای عاشقانه ی بین اونا رو توصیف نکردی امیدوارم این اشکال کوچولو رو برای روبی و سباستین رفع کنی . در کل رمانت قشنگ ترین رمان این سبک هست که خوندم با همین تلاش ادامه بده مطمئنم رمان خیلی موفقی از آب در میاد

zahra.bgh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,354
    امتیاز واکنش
    68,918
    سلام عزیزم ممنون از نظر خوبت، درباره ی روبی و مایکل باید بگم که اونا به هیچ وجه عاشق نشدن، اگه دقت کنی میبینی فرصتی هم نداشتن، اونا تازه به مرحله ی دوست داشتن رسیده بودن، به همین خاطر زیاد عاشقانه نداشتن. اما حالا کم کم روبی داره معنی عشق و میفهمه و در جلد چهارم که جلد آخره عاشقانه ی بیشتری میبینی. بازم ممنون و تشکر از نظرت عزیزم.

برخی موضوعات مشابه

بالا