نقد رمان معرفی و نقد رمان آهوی دشت |pariya***75 کاربر انجمن نگاه دانلود

آیا از رمان آهوی دشت راضی هستید؟

• بله خیلی زیباس

رای: 2 100.0%
  • نه زیاد تکراری

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    2

pariya***75

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
468
امتیاز واکنش
9,834
[BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]سلام به همه ی عزیزای دلم .امیدوارم که حالتون مثل همیشه خوب باشه....خیلی ازدوستان گفتن که برای آهوی دشت تایپک نقد بزنم بخاطر همین تصمیم گرفتم که تایپک بزنم [/BCOLOR]
ایجاد صفحه نقد به این منظوره که درمورد شخصیت های داستان و مشکل های رمان حرف بزنیم و درمورد روند داستان حرف بزنیم!
دوستان لطفا بحث های متفرقه نکنید
و سعی کنید درحین نقد احترام را هم نگه داریم! یه تشکر میکنم بایت استقبال زیباتون برای رمان آهوی دشت ........اگه رمان یکم کند پیش میره فقط بخاطر مشکلات روزمرهی بنده هست!
زیادی باحرفام سرتون درنیارم .....

خب خلاصه ی رمان:
سرگرد کسرا مهرآرا بهترین و وظیفه شناس ترین سرگرده...طی عملیاتی به یکی ازمنطقه های کوهستانی میره ...ولی ازاونجایی که تمام هواسش پی متهم هست.داخل دردسرمیفته ! اونم چه دردسری! ...یه جای از کرهی خاکی یه دختر است به اسم دیانا تلخی روزگار چشیده! درد بی مادریه رو چشیده زخم زبون هارا شنیده ولی به عشق پدرش همیشه سکوت کرده! دیاناقصه ما توی دوراهی گیر افتاده! یه دوراهی بسیار سخت! ...دست تقدیر طوری گره خورده به دستان دیانا و سرگرد کسرامهرآرا که هیچکس توان گشوندن این گره رو نداره! حالا چی قراره سر این دوتا بیاد فقط خدامیدونه!

شخصیت های اصلی داستان:
کسرا مهرآرا ....دیانا راد..
ژانر:
عاشقانه..پلیسی
لوکیشن:کردستان و تهران
تعدا صفحات:؟؟؟؟؟

لینک رمان:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

• پیشنهادات
  • *همتا*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,787
    امتیاز واکنش
    6,491
    به به میبینم اولین نفرم که نقد میکنم:campe45on2:
    اول از همه اینکه قلم خوبی و مهم ترین چیز برای نویسنده قلم خوبه
    داستان رو خوب پیش بردی و خواننده برای دونستن ادامش کنجکاو میشه
    ولی نکته اول:فکر نمیکنی 27 سال برای نادری که تو کار قاچاقه و به کارش وارده خیلی کمه
    و این که معمولا میگن من دیانا راد وکیل هستم نه وکیل دیانا راد
    غلط املایی کم داشتی اما یه جاهایی بین حروف فاصله نزاشتی و بعضی جاها و یا ی جا افتاده بود
    و در آخر به خاطر پر حرفیام عذرخواهی میکنم
    حیف بود این نکات ریز بهت گفته نشه

pariya***75

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    468
    امتیاز واکنش
    9,834
    سلام عزیز دلم بابت نقد زیبات مچکرم راجب غلط املایی ها باید بگم همه ی پست ها دارن کم کم ویرایش میشن بخاطر همین روند داستان داره کند پیش میره پس اگه مشکلی داره یه جاهای باید به بزرگی خودتون ببخشید ازاینکه از رمان آهوی دشت خوشت اومده خیلی خوشحالم گلم ...نه سن نادر زیادهم کم نیست ادم های خلافکار اغلب از سن نوجوانی دست میزنن به اینکارا بازم بخاطر نقد زیبات ممنونم غلط املایی هاهمه تصیح میشن

nastaran.m.h

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    11
    سلام خسته نباشی نویسنده محترم پریا جان
    واقعا قلمت بسیار خوبه و شخصیتهای دیانا رادو کسرا مهرآرا خیلی خوب توصیف کردی و باید بگم غلط املایی هم جاهایی داشتی ولی بسیار دوسش داشتم گریه هم کردم رمان عالیه بود

pariya***75

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    468
    امتیاز واکنش
    9,834

خوشحالم از این که رمانو پسند کردی عزیزدلمممم باعث افتخاره داشتن طرفداری مثل شماااا عزیزدلم

برخی موضوعات مشابه

بالا