نقد رمان معرفی و نقد رمان بهم بگو... | *گیسو*کاربر انجمن نگاه دانلود

• شروع کننده موضوع *گیسو*
  • بازدیدها 1,082
  • پاسخ ها 4
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

*گیسو*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
717
امتیاز واکنش
1,592
سلام به همه دوستای گرام مخصوصا اون بامرامایی که لایک میکنن! آنها دلبندان منن!:icon_smile(1):!امروز اومدم بعد یه قرن خیرسرم نقد رمانمو بذارم ببینم ملت میدوستنش عایااااا؟؟!:icon_biggrin:
ایرادی دارد عایاااااا؟
:icon_rolleyes:؟جونه من بگید!تا از آفسایدی در بیام!:icon_34:!لازم به ذکر است بنده هم فرشته انتقادپذیری هستم!:icon_3:!پس هر چه دله تنگتان میخواهد بنقدید!!!
خوب دیگه دهنم کف کرد!.......ببشید من اصن وقتی میفکم گذر زمان یختی!پس بازم عذر اگه زیادی فکیدم دست خودم نی خو!
:icon_6:!
خوب حالا یه خلاصه کوچولو هم از رمانم میذارم یاد آوری شه!!رمان بهم بگو...:درمورد یه دختر شیطون به نام ایرسا که تو بهزیستی زندگی میکنه ولی با اومدن شخصی به اونجا ایرسا به خونه اونا میره و مسیر زندگیش به کل تغییر میکنه!و داستان اصلی از اینجا شروع میشه!...پایان خوش!
:icon_wink:!
ژانر:طنز:
:icon_biggrin:!عشقولانه::icon_smile(1):!کل کلی::icon_wink:!حرص دادن هم::icon_14:!
نویسنده:خودمم دیه باو!:icon_34:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • sムცЯɨŋム

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    692
    امتیاز واکنش
    1,697
    گیسو جون هنوزم همون مشکلت رو داری عزیزم...لطفا درستش کن چون من واقعا سر درد میگیرم...
    بازم مشکلاتتو میگم
    اول اینکه لطفا با مشکی تایپ کن...
    دوم و مهم ترین مشکل ببین عزیزم شما بعد تایپ میکنی...حالا این یعنی چی؟
    بزار با مثال توضیح بدم...
    ایرسا؟ من:هوم؟؟مری:هومو کوفت!پاشو ببینم!من:واااااااااااای دست بردار جونه مری!دارم یه خواب خوب میبینم تو هم هی پابرهنه بپر وسط!مری:ا؟مگه خوابم میبینی؟!عجیبه نمیدونستم خرسا هم خواب میبینن!خوب حالا بنال بینم!من:بی تربیت...داشتم خواب میدیدم دار فانی رو بدرود گفتی شرت کم شده!!یوهووووووووووو!ولی حیف که خواب بود!...مریم یکی زد تو سرمو گفت:زهرمار!بی مزه!

شما اینجوری تایپ کردی درست؟در صورتی که باید اینجوری تایپ میشد
    ایرسا؟
    من:هوم؟
    مری:هومو کوفت.پاشو ببینم
    من:وای دست بردار مری

نمیدونم متوجه منظورم میشی یانه...اما راستش اونجوری که شما تایپ میکنی من روزی یه پست بیشتر نمیتونم بخونم و سر درد میگیرم...

*گیسو*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    717
    امتیاز واکنش
    1,592
    چشم عزیزم!منظورتو فهمیدم!:icon_3:از این به بعد با مشکی مینویسم و گفتوگوی شخصیتهای مختلفو از هم جدا میذارم!ولی وقتی دختره به یه چیزی فکر میکنه مجبورم ادامه صحبتاش اونو بذارم!بازم تشکر بابته نقدت!!:icon_twisted:

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,064
    امتیاز واکنش
    3,627
    گیسو میخوام رمانت رو بخونم ..از لحاظ نگارشی کلی نقد میتونه بهش وارد بشه ..چرا بین گفتگو های شخصیت هات فاصلحه نمی دازی ؟؟اینطوری بد نشون میده وادم دلش نمی خواد بخونه ..مرتب نوشتن وتمیز بودن کار یکی از چیزایی که باعث میشه خواننده جذب نگـاه دانلـود بشه ..همه جملاتت توهم توهم تایپ شده ......رنگش چشم ادم رو اذیت می کنه ....

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,316
    امتیاز واکنش
    3,789
    سلام گیسو جان.خانم خوشگله رمان شما عالی عالی اما همون چیزی که سابرینا و...گفتن درست و اینک یک خورده زیادی وارد جزئیات میشی (توصیف زیاد محیط و لباسو..)اینطوری از اصل داستان عقب میمونی گلم.راستی از نظر طنز عالی کار کردی تو این زمینه به بقیه نویسنده ها هم کمک کن...:icon_46:icon117icon117

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا