نقد رمان معرفی و نقد رمان دلربای من|pariya***75کاربرانجمن نگاه دانلود

رمان دلربای من ازدید شما؟؟؟

• رمانی زیبا با قلمی قوی و موضوعی جدید

رای: 4 57.1%
  • رمانی خوب باقلمی ضعیف و موضوعی تکراریی

رای: 3 42.9%

• مجموع رای دهندگان
    7

pariya***75

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
468
امتیاز واکنش
9,834
سلام به همه ی دوستان عزیزم امیدوارم که مثل همیشه حالتون خوب باشه و یادتون که نره چقدرررر دوستون دارم....
یه تشکر ویژه دارم ازهمه ی دوستانی که رمان دلربای من رو باعشق دنبال میکنن و بانقدهاشون منو خوشحال میکنن...
صفحه نقد رو ایجاد کردم که دور هم باشیم و به نقد رمان دلربای من بپردازیم....یه چند نکته رو باید عرض کنم....دوستان عزیز ایجاد این تایپک به این منظوره که درمورد روند داستان و شخصیت های داستان و اشکلات داستان بپردازیم....لطفا ازکلمات ...تند تند پست بذار..ادامه اش...جملاتی شبیه این کلمات جدا خودداری بفرماید....این پست هارا رو میتونید داخل صفحه پروفایلم بذارید ...یه نکته دیگه من خیلی برای رمان دلربای من زحمت کشیدم ازتون میخام
با دل جون قشنگ نقدش کنید .....از پست های که ربطی به موضوع
تایپک نداره لطفا نذارید......

خلاصه رمان:
دلربا دختری که 12سال یه حس انتقام داخل دلش نگه داشته انتقام پدرش مهرداد سرمد بزرگترین تاجرایران یک شبه برشکسته شد و هیچکس نفهمید این تاجر معروف چی شد که یک شبه برشکسته شد؟ هیچکس از اتفاق اون شب بارونی و مرگ تاجر بزرگ مهرداد سرمد و همسرش مانادانا سرمد باخبرنشد؟ حالا دلربا سرمد بعد از 12سال برگشته تا انتقام بگیره از رادین صدر کسی که دلربا اون را باعث تمام بدبختی هاش میدونه !

ژانر:عاشقانه و اجتماعی و اکشن
لینک رمان:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

امیدوارم با همراهی گرمتون منو خوشحال کنید نظر سنجی بالا روهم انجام بدید دوستون دارم

8m9z_%D8%AF%D9%84%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C_%D9%85%D9%86_1.jpg

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    سلام عزیزم...رمانت خیلی قشنگ بود...من که خیلی دوسش داشتم...ولی خب یه مشکلاتی هم توش بود که توی بیشتر رماناست...اما من اول نکات مثبت رو میگم...دلربا رو خوب توصیف کردی...رادین رو هم همین طور...شخصیت میترا رو به عنوان یه دختر آویزون هی بدک نبود...ولی می تونستی بهتر توضیح بدی...خوب نکات منفی رو میگم...جای تجـ*ـاوز رادین به دلربا رو اصلا دوست نداشتم....راستش رو بخوای خیلی گریه کردم...کلا آدم خیلی احساساتی هستم و توی این جور چیزا مثل چی گریه میکنم...قضیه انتقام خیلی سریع فراموش شد...دوست داشتم یکم کش دار تر بود...خیلی باحال میشد...وقتی دلربا تیر خورد رو درست و حسابی نفهمیدم...کی به دلربا تیر اندازی کرد؟؟؟ میترا یا رادین یا خود دلربا؟؟؟؟ کلا رمانت رو دوست داشتم... با امید کارای قشنگ تر(:

pariya***75

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    468
    امتیاز واکنش
    9,834

سلام عزیزم بابت نقدت زببات ممنونم....خب باید عرض کنم رمان دلربا یکم سریع پیش رفت و اینم خودم قبول داشتم ......جریان تجاوزی که به دلربا شده بود باید بگم که این مسئله گاهی مواقع پیش میاد و چه بسا که ما ازاین ماجرا اگاه باشیم .....زمانی که دلربا تیر خورد ...بخاطر این بودکه دست دلربا روی ماشه بود و بخاطر درگیری که پیش اومد دستش رویرماشه فشرده میشه و تیر میخوره بیشتر مقصراصلی تیرخوردن دلربا رادین بود.....جریان انتقام هم باید بگم انتقام هیچ وقت خوب نیس ادم اگه قلبش سرشار از عشق باشه به معبود الهی میرسه .....مرسی عزیزمممم بابت نقد زیبات منتظر نقدهای بعدیت از رمان های دیگه هستم

SPHINX

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    347
    امتیاز واکنش
    5,293
    سلام نویسنده محترم
    رمان شما خیلی خوب بود ولی غلط املایی زیادی داشت و هم اینکه به نظر بنده اطلاعاتتون برای نوشتن یه رمان پلیسی کم بود

nastaran.m.h

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    11
    سلام پریاجان رمانت خیلی قشنگ بود...منکه خیلی دوسش داشتم مثل بقیه رمانات عالی بود و اونجایی که رادین دلربا خواست بزاره بره من خیلی گریه کردم حتی جاهای دیگ گریم اوج گرفت چون کلا آدم احساساتی هستم موفق و سربلند

برخی موضوعات مشابه

بالا