نقد رمان معرفي و نقد رمان فصل تاريكي!(جلد دوم زاده تاريكي)|ldkh كاربر انجمن نگاه دانلود

با جلد سه اين رمان موافقيد؟

• موافقم

• مخالفم

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.

پریساتیس

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6
امتیاز واکنش
180
سلام عزیزم.. .مرسی از قلم خوبت....خیلی قشنگ بود...من از جلد اول تا الان همه پستات و دنبال کردم و واقعا رمانت ودوست داشتم ...رمانت عالی بود البته یه سری مشکلات جزیی هم داشت که امیدوارم تو کارای بعدیت بهتر بشه..دوستان زحمت کشیدن گفتن دیگه نیاز نیست من دوباره بگم...منتظر رمان جدیدت و جلد سه هستیم

• لایک
واکنش ها: ldkh
  • پیشنهادات
  • a19azar

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    1
    سلام واقعا رمان زیبا و جالبی بود من حتی برا خانوادم تعریف کردم حتی میشد که تو خوابم درباره زاده تاریکی حرف میزدم خیلی دلم میخواد جلد دومشو بخونم ولطفا جلد دومش یکمی حیجانشو بالا ببرین خیلی عالی بود انشالله همیشه مفق باشین

• لایک
    واکنش ها: ldkh

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,621
    ممنونم از همگي شما كه همراهيم كردين.مخصوصا دوستاني كه از جلد يك باهام بودند و مدام بهم انرژي ميدادند،هم با نقدشون هم با تعريفاشون.:aiwan_light_girl_wink:

yalyalyalda

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    42
    امتیاز واکنش
    192
    سلام
    از نظر من جلد اول و دوم فوق العاده بودن جوری که از شوق زیاد هر دو جلد رو تو یه روز خوندم
    و تقریبا 2ماه منتظر جلد 2 بودم و تو این 2 ماه 10 بار رمان رو خوندم
    از نظر من جلد 3 باید واقعا یه نیازی رو زنده کنی یعنی یه مشکل دائمی رو زنده کنی تا
    راه حل اون آرتمیس باشه فقط تورو قرآن پایانش رو خوب کن که جلد 4 نباشه:aiwan_light_cray::aiwan_light_cray::aiwan_light_cray2:

برخی موضوعات مشابه

بالا