نقد رمان معرفي و نقد رمان طوفان تاريكي(جلد سوم زاده تاريكي)|ldkh كاربر انجمن نگاه دانلود

sa.Aghakeshizadeh🌙

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,300
امتیاز واکنش
5,175
سلام دوست عزیز ممنونم از دو جلد قبلیت ک واقعا جذاب بودن اگه جلد سوم رمانتو کمی احساسیش کنی که عالی میشه واقعا قلم قوی و قابل تحسینی داری و اگه پایان رمانتم خوب باشه بنظرم لذتش بیشتر میشه موفق باشی منتظر رمان های خوب بعدیتم هستیم خسته نباشی

• پیشنهادات
  • *Fatemeh77*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15
    امتیاز واکنش
    170
    واقعالذت بردم ازرمانت جلداول و دومو تو ۱ روز تموم کردم به نظرم این جلدبایدطولانی ترازجلدای قبلی باشه واینکه اصلاخسته کننده نیست ادموجذب میکنه به خوندن ولییی یه مقدارر عشقو عاشقیش کمهه

shiva.ni

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    26
    امتیاز واکنش
    202
    سلام، خوندن هرسه جلد رمانت لـ*ـذت بخشه و واقعا امیدوارم رمانت یه پایان خوش واقع گرایانه داشته باشه و همه چی مثل بعضی رمانا یه دفعه سفیدوآبکی نشه واین نقش خاکستری آرتمیس اگه بیشتر ادامه پیدا کنه جذابتره. مرسی از قلم خوبت

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619

ممنون بابت نقد زيبات عزيز.چشم سعي ميكنم اين نكات رو رعايت كنم،ولي چون اين رمان از قبل نوشته شده نميتونم تغييرش بدم،اما براي رمانهاي بعديم حتماً نظرت رو درنظر ميگيرم.

M.heshmati

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    20
    امتیاز واکنش
    94
    سلام به نویسنده ی عزیز و خلاق ینی من عاشقتم رمانت عالیه اما یه سری مسائل رو از جلددوم رها کردی و الان به نظر من خیلی تو چشم هستن هرچند ممکنه کسی یادش نباشه اما بنظرم مهمه که ابهامات رفع بشه مثلا تو جلد دوم یه جا ارتمیس میوفته تو زندان و تو زندان پسری ناگهان ظاهر میشه یه چیزای میگه و بعد دوباره ناپدید میشه و دیگه به اون پسر هیچ اشاره ای نمیشه (اگه هم شده من به یاد ندارم )دوم اینکه همسر هافمن رو پیدا میکنه و بهش یه سری قولها میده و ازش یه گردنبند که نصف دیگه ی گردنبند هافمن هست رو میده و از ارتمیس میخواد اونو به هافمن برسونه که هیچ کدوم انجام نمیشه میدونم خیلی گیردادم به اینا ولی واقعا رو مخمه که چرا تکلیفه اینا مشخص نشده و در طول داستان رها شدن بابا مثلا این دختر میتونه به گرگ تبدیل بشه چه دلیلی داره که مثلا تو جنگل پیاده راه بیوفته یکم از این ابشن بیشتر استفاده کنی جذابیت داستان هم بیشتر میشه راستی بنظرم الان ارتمیس باید خشن تر از گذشته باشه و تا الان خیلی خشونت نداشته به هرحال مثلا بعضی جاها ادم میکشه دیگه
    موفق باشی عزیزم

tary

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    28
    سلام
    رمانتون برخلاف خیلی از رمان ها آبکی نوشته نشده البته قصد توهین به نویسندگان رو نداره ولی رمان شما خاصیت و ویژگی های منحصر به فردی داره مثل اینکه نویسندش ایرانیه ولی شخصیت ها خارجی که من خیلی بهشون علاقه مندم و شخصیت محبوبم دیانا هستش چون خیلی محکمه و هر چقدر ظالم باشه یه مادر خوبه

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619

ممنون ممنون بابت نقد عالي ات:aiwan_light_heart:خيلي خوشحالم كه عيوب رمان رو ميگي عزيز.فقط دررابطه با اون پسر بگم،اون يه ماموريت داشت كه تو رمان هم گفته شد و وقتي آرتيميس به اون سرزمين شگفت انگيز رفت اون كارش تموم شد و دليلي براي ديدن دوبارش وجود نداره.براي همين ازش استفاده نكردم،چون واقعا جايي براي اون تو رمان نداشتم.
    درمورد همسر هافمن بايد بگم از حواس پرتي خودم بود كه توي داستان اضافه اش نكردم و از اين بابت معذرت ميخوام.
    و گرگ شدن آرتيميس.اون رو ميتونم حلش كنم،در پست هاي نزديك ميشه استفاده خوبي ازش كرد.
    بازم ممنون بابت نقد،اين نقداي شما من و ذوق زده ميكنه،چون متوجه اهميت رمانم ميشم.:aiwan_lggight_blum::aiwan_lighfffgt_blum:

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,013
    امتیاز واکنش
    122,619

خيلي خوشحالم كه نظرت اينه.راستش من شخصيت هاي خارجي رو انتخاب كردم چون شناختي ازشون نداشتم،و همينطور بقيه،با اين امتياز ميتونستم شخصيت هاي زيادي خلق كنم،برخلاف شخصيت هاي ايراني كه تقريبا يجورايي آشناييم.كار با شخصيت هاي خارجي برام راحتتره:)
    درمورد ديانا هم باهات موافقم.يجورايي معتقدم هركسي كه قلبي براي تپيدن داره ميتونه گاهي اوقات خوب باشه.و اين شخصيت رو توي ديانا به وجود آوردم.
    بازم ممنونم ازت براي شركت تو اين صفحه مهم:aiwan_light_give_rose:

parisa81

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    13
    سلام میشه خواهش کنم بگی جلد سوم رمان که اماده دانلود میشه:NewNegah (1):

ldkh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود