نقد رمان معرفی و نقد رمان ایستادم | راضيه درويش زاده كاربر انجمن نگاه دانلود

Raziyeh.d

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,052
امتیاز واکنش
8,430
سلام دوستان گلم..رمان ایستادم رمانه دوم منه و امیدوارم تا اینجا هر کی همراهیم کرده دوست داشته باشه و اینکه لطفا هر نقد خوب و بدی در مورد رمان تا به اینجا دارید لطفا بگید..
در مورد شخصیت ها؛روال نوشتن رمان و خلاصه ممنونتون میشم....

خلاصه: ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ “ﻫﯿﭽﮑﺲ ” ﺩﺳﺖ ﺍﺯ “ﺍﺭﺯﺷﻬﺎﯾﺖ ” ﻧﮑﺶ ﭼﻮﻥ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺁﻥ ﻓﺮﺩ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺩﺳﺖ ﺑﮑﺸﺪ ، ﺗﻮ ﻣﯽ ﻣﺎﻧﯽ ﻭ ﯾﮏ “ﻣﻦ" بی ارزش..ارزش!!زمانی ارزش این کلمه رو فهمیدم که از من فقط یک "من"بی ارزش مونده بود..نمیدونم شاید یادم رفته بود مهربونی و سادگی باعث نمیشه ساده لوح هم بشم و خیلی راحت غرورمو بشکونم ..اره یادم رفته بود که اگه میخام مهربون باشم باید غرورمو نگه دارم..یادم رفته بود مهربونی با غرور قشنگ تره. یادم رفته بود سادگی و سادلوحی اصلا مث هم نیستن..شاید من اصلا ساده نبودم و ساده لوح بودم شاید هم اصلا مهربون نبودم و غرور نداشتم و این باعث میشد مهربون به نظر بیام..چون الان میخام دیگه مهربون نباشم دیگه ساده نباشم میخام پاشم وایسم اینبار غرورِ که توی من حرف اولو میزنه اینبار میخام ایستاده بجنگم..بجنگم با کسایی که یه روز غرورمو زیر پا له کردن اینبار میخوام دیگه زمین نخورم..دیگه میخام بشم یک "من" باارزش..منی که بهم افتحار کنن نه با ترحم نگام کنن..آره یادم رفته وجود من با ارزشِ..من يه دخترم..دختری که ارزشش تو جامعه بالاس ديگه نمیخوام با وجودم باعث بی ارزشی اسم دختر بشم..میخام بشم یک "منِ" باارزش..ایستادم چون دیگه نمیخام ترحم انگیز باشه..ایستادم چون من با ارزشم..ایستادم چون مغرورم..ایستادم چون من یک دخترم..

برخی موضوعات مشابه

بالا