نقد رمان معرفی و نقد رمان ایلیا جلداول | نویسنده قلب پاییز کاربر انجمن نگاه

pari sima

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
247
امتیاز واکنش
1,383
با سلام و درود خدمت همه خوانندگان عزیزی که من و در رمان ایلیا همراهی می کنند...
خوشحال میشم برای بهتر شدن این رمان نظرات و پیشنهادهای سازندتون رو بدونم....

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

• پیشنهادات
  • اراگل

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    100
    امتیاز واکنش
    729
    سلام دوست عزیز
    رمانت رو خوندم...موضوع رمانت کاملا تکراریه اما چیزی که باعث میشه من به عنوان خواننده جذب رمانت بشم قلمه نوشتنته که برای من خیلی زیباست...
    منتظر ادامه رمانت هستم و اگه نقدی بود حتما بهتون میگم اما تا اینجا رمان رو خوب قلم زدید
    موفق باشید

somayeh_at

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    152
    امتیاز واکنش
    2,782
    سلام عزيزم
    اول از همه بايد بگم از آشناييت خيلي خوشحالم .
    رمان ايليا رو هم دوست داشتم . قلم رووني داري و مطالب را به خوبي توصيف ميكني كه باعث جذابيت بيشتر داستان ميشه . راستش رو بخواي تا حالا فقط يه نكته رو ديدم كه شايد بد نباشه بهش دقت بشه . يكي دو جا از قسمت هاي رمان از زبان راوي با جملاتي مثل اگر ميدانست هرگز به ايليا كمك نميكرد تا خانه بخرد يا فرشته ها هم از آسمان به اين همه نامردي نگاه ميكردند و ... پيشبيني هايي انجام ميشود كه در خواننده اين حس القا ميشود كه ايليا قرار است تا انتهاي داستان با نامردي ادامه دهد حالا دو حالت وجود داره يا اين حس درسته و ايليا قراره تا آخر داستان به نامردي اش ادامه بده كه در اين حالت دست نويسنده خيلي زود رو شده !!! يا قراره تحولي رخ بده مثل عشق يا عذاب وجدان كه اونوقت اصلا درست نيست راوي اشتباه كنه ! پس در هر دو حالت اين نوع جملات بهتره استفاده نشن . البته اين نظر منه
    اميدوارم موفق باشي عزيزم
    درضمن فكر نكنم در سيستم قضايي ايران حكم اعدام و اجراي اون كمتر از يكسال طول بكشه . بهتره در اين رابـ ـطه با يك وكيل مشورت كني تا كار بدون ايرادي بشه
    دوباره هم اميدوارم موفق باشي

برخی موضوعات مشابه

بالا