نقد رمان معرفی و نقد رمان مرزی از جنس تاریکی|Sogol_tisratil وnika_em کاربران انجمن نگاه دانلود

به نظرتون لازمه رمان جلد 2 هم داشته باشه؟

• مجموع رای دهندگان
    51

Sogol_tisratil

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
457
امتیاز واکنش
8,704
  • پیشنهادات
  • օɾἶεղէმl ցἶɾl

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,448
    امتیاز واکنش
    7,933
    سلام بچه ها..خوبید؟؟...خسته نباشید عزیزانم رمان خیلی خوبی هست...قلم روانی دارید...من خیلی بلد نیستم نقد کنم...فقط در حد تذکر میگم :aiwan_lightsds_blum:
    1.علائم نگارشی رو فراموش نکنید.
    2.پست هارو حتما ویرایش نهایی بزنید که اگر چیزی اشتباه هست یا جامونده درست کنید.
    3.حتما فضای اطراف و احساسات شخصیت هاتون رو توصیف کنید..مثلا قسمتی که ترمه ترسیده بود رو خیلی خوب نگفتید :/
    دیگه هم چیزی یادم نمیاد...اگر یادم اومد میگم :)
    خوشحال میشم سری به رمان من هم بزنید :)
    خسته نباشید و موفق باشید:)

Sogol_tisratil

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    457
    امتیاز واکنش
    8,704
    ســلاممممم
    مممنو از نقد.چـــشم.کلا من توی نشون دادن ترس توی افراد مشکل دارم.نمیدوم چرا باید روش کار کنم.چـــشم.مرسی جیـ*ـگر :aiwan_lightsds_blum:)حـــتما

گیسو3

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    543
    امتیاز واکنش
    2,946
    سلام خانمی یک چیزی میگم اما نمیدونم درسته یانه بنظرم هیجانه رمانتو ببر بالا البته الانم خیلی خوب پیش رفتی اما رمان ترسناک باید با دلهره باشه مثله اتاق کاهگلی که با دلهره و ترس شروع میشه البته بی ادبی نباشه همین مشکل تو رمانته که القاء ترست کمی سسته دوم اینکه بازهم میگم این موجود در رابـ ـطه با ترمس با اون کار داره شاید ناگفته های زندگیه خود ترمه با ورود این موجود برملا بشه شایدم یک مسئله ناتموم در گذشته که میخواد به این وسیله تموم بشه در اخر خانم گل شما به تشکراتت نگاه کن خدایی خیلی بیشتر از بعضی از رمان نویسها تشکر داری و این یعنی که کارتو قبول دارن البته بنظر من ماهمه باید از کار همه کسایی که میخونیم تشکر کنیم مرسی خانمی دست گروهیتون درد نکنه

Sogol_tisratil

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    457
    امتیاز واکنش
    8,704
    ســـلام عزیزم
    میدونم واقعا گیر کردم و نمیدونم چطوری کاری کنم که اون ترس به خواننده هم وارد شه؟!باید خیلی روش کار کنم.باید پارت رو ویرایش کنم.کاملا درست میگی...دوستان واقعا لطف دارن که همراهیم میکنن...ازشون خیلی خیلی مممنونم.خواهش گلم:)واقعا مرسی

sahar_naz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    214
    امتیاز واکنش
    1,501
    رمانتون خوب بودامابهترهم میتونه بشه.بعداینکه حالاهرچندصمیمی خوابیدن دوتادخترویک پسرغریبه کنارهم غیرقابل تصوروباوره غلط املایی بعضی جاهاداشتین خیلی بیش ازحدکلمات بدبکاربردین ادم باپدرمادرش راحته امانه تااین حدواحترامشون واجبه.اینم نقدعزیزم موفق باشین

Sogol_tisratil

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    457
    امتیاز واکنش
    8,704
    سلا عزیز
    اما اینا غریبه نیستن.عزیزم اینا ۱۶ ساله باهم هستن و این طبیعیع که کنار هم بخوابن.درضمن هیچ منظوری هم ندارن.پدر مادراشون همو میشناسن و تازه باهم مسافرت هم رفتن.در این حد صمیمی هستن.ما یک اکیپی داریم دقیقا هیمنطوری هستن.به هرحال ممنون عزیزم.خب بعضی ها اونطوری هستن.من حتی کسایی رو دیدم که خیلی دیگه بد صحبت میکنن و دیگه احترام رو گذروندن.چشم حتما کلمات رو درست میکنم گلم.خیـلی ممنون عزیز دلم که اومدی نقد کردی

sahar_naz

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    214
    امتیاز واکنش
    1,501
    عزیزم من به شخصه ندیدم واسه همین برام سخته باورش همیشه نمیشه نقدتعریف وخوب باشه امیدوارم ازنقدم ناراحت نشده باشی دوست خوبم.شایدباورت نشه من ازبچگی بادخترعموهام وپسرعموم بزرگ شدم یعنی کلاتویه ساختمون که دوطبقس زندگی میکنیم ازهمون زمان ازدواج مامان بابام اماتاالان ازاینکارانکردیم واسه همین گفتم سخته باورش عزیزم
    وحرف اخراینکه شماهم مشهدی هستین عزیزم؟

Sogol_tisratil

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    457
    امتیاز واکنش
    8,704

nik_em

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    207
    امتیاز واکنش
    879

اما من خودمم کنار پسر داییام تا حالا خوابیدم و یه چیز طبیعیه گلم ناراحت که نمیشه ادم تازه خوشحالم شد از نظرات عالیتون و کمکتون..بله من و دوستم در مشهد ساکنیم

برخی موضوعات مشابه

بالا