نقد رمان معرفی و نقد رمان گرگ زاده | الناز دادخواه کاربر انجمن نگاه

• شروع کننده موضوع elnaz D
  • بازدیدها 4,841
  • پاسخ ها 5
  • تاریخ شروع

elnaz D

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
527
امتیاز واکنش
8,032
نام رمان:گرگ زاده
ژانر:فانتزی تخیلی-عاشقانه
نام نویسنده :
Elnaz Dadkhah
ژانر همونطور که میدونین فانتزی تخیلی و عاشقانه است.
تعداد صفحات و فصل ها مشخص نیست
خلاصه: متفاوت بودن سخته. این که متفاوت باشی و مجبور شی خودتو همرنگ جماعت نشون بدی سخت تره. مایک پسریه که با همه اطرافیانش فرق داره...انسان نیست....بلکه گرگینه اس. همین موضوع باعث میشه تنها تر از سایر انسان ها باشه ولی یه مشکل دیگه هم وجود داره...مایک حتی با هم نوعان خودش هم فرق داره...تفاوتی عجیب و شوم. چیزی که روی تمام زندگیش خط سیاهی می کشه و باعث میشه حس کنه تنها ترین آدم روی زمینه...در این گیرو دار تنهایی اتفاقی میوفته که گرما رو به قلبش بر می گردونه...حسی که بهش امید میده برای ادامه دادن برای مبارزه کرد....گرگینه به دام عشقی ممنوعه اسیر میشه...عشقی که باعث بیدار شدن نفرینی هولناک میشه.
لینک رمان :
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

IMG_20160313_020641.JPG

• پیشنهادات
  • _Delaram_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,077
    امتیاز واکنش
    10,503

سلام و عرض خسته نباشید خدمت الناز جان
    رمان گرگ زاده واقعا رمان عالی هستش
    قلم شما خیلی قلمه خوبیه که می تونید رمان هاتون رو به سبک خارجی هم بنویسید
    داستان رمان هم خیلی داستان جالبیه و دومین داستانی هست که نمی تونم حدسش بزنم
    قلمتون پایدار :)

f.i

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    338
    امتیاز واکنش
    2,956
    رمان جالبی داری
    فقط درباره اون شکارچی ها فک می کنم زود گذشتی اخه یه نمه مشکوکن اینکه خوب نشده بود و هم گلوله از جنس نقره
    من از کنجکاوی دارم میمیرم:aiwan_light_swoon::aiwan_light_swoon::aiwan_light_swoon:

نازی بانو(فائزه)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    755
    امتیاز واکنش
    7,907
    سلام الناز جون قلم زیبایی دارید ولی من فکر میکنم یکم شخصیت های گرگینت جدی تر باشن داستان جذاب تر میشه چون گرگینه به واسطه ی گرگ بودنش یکم باید ترسناک وجدی باشه موفق باشی

س.زارعپور

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    881
    امتیاز واکنش
    96,880
    سلام الناز جون...می بخشی دیر اومدم صفحه ی نقدت اما خب ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه ست!
    من یکی از طرفدارای پر و پا قرصتم...اصن شدیییدا طرفدارتم...
    اما....می خوام نقد کنم از رمان گرگ زاده, به عنوان یه دوست...یه نقد جدی!
    اول نکات مثبتش, اسمش فوق العاده و مناسبه.خلاصه هم همینطور و شروع رمانم عالیه و آدمو جذب می کنه, و خیلی خوبه که برعکس خیلی از رمانا شخصیت اصلی یه دختر نیست...تو زیاد تو تشریفات و اون خوشگله و موهاش فلانه و این چیزا نیستی و این نکته برای من خیلی زیاد اهمیت داره چون خیلی خسته شدم از این همه تعریف اوفففف!
    و اما نقد, موضوع اول و شاید خودت به عمد خواستی که اینطور باشه اما شخصیت مایک یکم زیادی احساساتیه, آخه به رفتاراش نمیاد می دونی؟...گرچه هر چی جلو تر می رفت بیشتر در حال تغییر بود...نکته ی بعد در مورد توصیفاتته که بعضی اوقات واقعا از کنترل من خارج می شد و نمیتونستم تصورش کنم!مثل وقتی که دکتر مورینو انداخته بودش تو یه اتاقک و برای آزار مایک لوسی رو وارد عمل کرد, آقا من اصلا نمیفهمیدم این اتاقه چجوریه؟!!تیغه از کجا در میاد و به کجا می ره و یا چه ارتباطی به بالا اومدن آب داشت؟؟...
    نکته ی بعد درمورد دیالوگاست, ببین پر واضحه که شما به طریقه ی صحبت کردن غربی ها آشنایی.از خیلی از اصطلاحاتت معلومه.اما مشکل من اینجاست که یه سری چیزا رو می شه طی داستان توصیف کرد نه اینکه در اوج هیجان یه کارکتر وایسه و گزارش کار بده...یا اینکه بعضی از جاها بلند فکر می کردن...افکارشونو به زبون میاوردن اونم وقتی در برابر دشمنشون ایستادن...
    همین...مابقی چیزا عالی بودن...بی صبرانه منتظر جلد بعدیم مثل همیشه با پایان جلد خوب تونستی مخاطبو مشتاق به ادامه دادن و دنبال کردن بکنی:)...موفق باشی.
    "سایه"

dokhtare_baran93

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    41
    من نقد کردن بلد نیستم ولی یه چیزی ک برام جالب بود شخصیت کت بود نمی‌دونم درست فهمیدم یا ن ولی خیلی جالب بود ک شخصیت های رمان های دیگتون رو در اینجا به کار بردید حس یک داستان دنباله دار بهم دست داد ک درونش چند داستان پنهانه من رمانهای دیگتون مثل در بطن شب رو خوندم خیلی وقت پیش ولی وقتی کت ، جان و آرورا در گرگ زاده توصیف میشدند اتفاقات اون رمان چند جلدی ک میتونم بگم بهترین بودن بین چندین رمان فانتزی ک خوندم ، مدام توی ذهنم مرور میشدند و من رو درگیر خودش کردند
    بی صبرانه منتظر جلد دوم گرگ زاده هستم و امیدوارم انتظارم زیاد طول نکشه چون فکر میکردم درحال تایپ باشه و بتونم اینجا پیداش کنم ولی متاسفانه نتونستم پیداش کنم شایدم اشتباه سرچ میکنم
    خسته نباشید و قوی ادامه بدید
    دمتونم گررررم

برخی موضوعات مشابه

بالا