نقد رمان نقد رمان پرنسس مرگ|fateme.p.rکاربر انجمن نگاه دانلود

fateme.p.r

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
553
امتیاز واکنش
12,039
نام:پرنسس مرگ
ژانر:تخیلی-عاشقانه_معمایی
نویسنده:fateme.p.r

خلاصه:لیا دختر شیطانه که با یه معما روبه رو شده! که چرا گاهی دوست داره بد باشه و گاهی هم ازش دوری می کنه!در راه فهمیدن این راه با کسی بد تر و شرور تر از پدرش آشنا می شه اما نمی دونه این فرد مسبب چه اتفاقایی توی زندگیش می شه!

سلام دوستان :aiwan_light_popcorm2::aiwan_light_yahoo::aiwan_light_sorry::aiwan_light_paratrooper_girl::aiwan_light_hunter::aiwan_light_bomb:
این اولین رمانیه که دارم می نویسم پس لطفا کمک کنید که مشکلاتم توی ادامه این رمان و رمان های آیندم رفع بشه'
با تشکر:aiwan_light_music2:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

لطفا قبل از نقد قوانین نقد رو بخونین.اگه مشکلی تو رمانم هست حتما بگید.همینطوری ازش نگذرید. حتما نقدش کنید!لطفا یادتون نره!
:aiwan_light_ireful3::aiwan_light_girl_cray2::aiwan_light_girl_sad::biggfgrin::uzi::ura:Hanghead:aiwan_lighft_blum::aiddddddwan_light_blum::aiwan_light_drinks:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • *SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
    -عزیزم ادامه بده

-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم

-تند تند پست بزار

-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن

و...........

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
    مدیریت بخش نقد

آرمیتااااااا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    40
    محکم ترین و با ارزشترین قدم از اینکه یک نفر به متنی علاقه پیدا کنه از نظر من نام اثر و تیتر اون متن هست، از این نظر به عنوان فردی که کمتر مجاب میشه متنی رو دنبال کنه نمره حسابی عالی بهتون میدم، البته ببخشید، اما جدا از تناقض و ایهام ترکیبیِ دو کلمه ی انتخابی تون لـ*ـذت بردم، باید اعتراف کنم غمگین نمیخونم، اما نام گذاریتون عالی بوده، آرزوی موفقیت و پیشرفت براتون دارم، من نویسنده نیستم امایه ذره از نویسندگان توقع داریم که _ غلط املایی ممنوع _ باشند، قربونتون رعایت کنید که خیلی بده کسی متوجه شه، مثلاً استثنا، مستثنا، یا از این قبیل،
    اما به شدت از روند داستان جذابتون خوشم آمد، و اینکه چند پست میزارید به مخاطب احساس احترام میده،
    با آرزوی سعادت برای شما خیلی برای کارتون ارزش قائلم دوست من :aiwan_light_bye::aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_heart2:

fateme.p.r

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    553
    امتیاز واکنش
    12,039

برخی موضوعات مشابه

بالا