نقد رمان معرفی و نقد رمان مهمانی به یاد ماندنی| MISS.MASUMEکاربر انجمن نگاه دانلود

• شروع کننده موضوع MASUME_Z
  • بازدیدها 3,852
  • پاسخ ها 24
  • تاریخ شروع

darya4777

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
42
امتیاز واکنش
471
سلام چه طوری؟:aiwan_light_bye:

پست صد و شصت و شش
خط پنجم نوشتی (رفتم نشستم روی تخت و گوشیم رو برداشتم تا کمی خودم رو مشغول کنم )
و خط یازدهم نوشتی(سامین اومد تو به احترامش بلند شدم سر پا که اومد و نشست رو به روم روی تخت)
حالا سوال پیش میاد که
ترانه نشسته بود روی تخت بعد به احترام ورود سامین از جاش بلند شد(سرجاش)بعد سامین اومد رو به روش روی تخت نشست؟؟ترانه که از جاش تکون نخورده فقط از حالت نشسته به حالت وایساده تغیر حالت داده و سامین هم که روی تخت نشسته در این صورت یا باید به جای یکی از تخت هایی که نوشتی بنویسی صندلی یا بنویسی کنارش روی تخت نشست

پست صد و شصت و هفت
خط اول
(همین که تو تختم دراز کشیدم مامان تقه ای بد در زد و اومد تو.)
تقه ای به در زد
و اینکه بهتر بود مینوشتی به در نیم باز یا باز وگرنه از کجا میفهمید که کی پشت در هست؟؟؟

• پیشنهادات
  • MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849

سلام عزیزم فدات خودت خوبی؟
    پست صد و شصت و شش ببین ترانه بلند میشه و سامین رو به روش میشنه روی تخت دیگه. بعدم اون خودش میشینه :)

پست بعدی هم الان ویرایشش میکنم عزیزم :)

darya4777

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    42
    امتیاز واکنش
    471
    :aiwan_light_give_rose:
    الان فکر کن روی تخت اتاقت نشستی بعد یه نفر وارد میشه تو از سر جات به احترامش بلند میشی(فقط بلند میشی جات که عوض نمیشه!)بعد اون فرد بیاد روی تخت بشینه تو هم که جات عوض نشده پس میشه کنارت نشسته و تو هنوز وایسادی اگه بخوای رو به روی فردی که روی تخت کنارت نشسته قرار بگیری باید یکم جابه جا بشی بعد رو به روش قرار بگیری میتونستی بنویسی روی تخت نشست منم کمی جابه جا شدم تا رو به روش قرار بگیرم منظورم از این نظر بود چون شاید بعضیا مثل من بخوان تصورش کنن همون جا گیر میکنن که چه جوری روبه رو هم هستن
    نظر من اینه بقیه رو نمیدونم شاید بقیه مشکلی نداشتن:aiwan_light_scratch_one-s_head:

برخی موضوعات مشابه

بالا