نقد رمان معرفی و نقد رمان وانیا ملکه خواب ها | saniya کاربر انجمن نگاه دانلود

کدوم شخصیت رمانو دوست دارین؟

• وانیا

رای: 29 43.3%
  • آرسان

رای: 50 74.6%
  • ماهان

رای: 12 17.9%
  • میترا

رای: 1 1.5%
  • چیترا

رای: 0 0.0%
  • سیترا

• شبنم

رای: 2 3.0%
  • نینا

رای: 7 10.4%
  • ویدا

رای: 4 6.0%
  • نیتا

• مجموع رای دهندگان
    67

saniya

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
246
امتیاز واکنش
13,289
سلام عزیزم…ممنون بابت نقد…نظرت کاملا درسته و قبول دارم و میدونم مقصرم اما متاسفانه من مشکلی برام پیش اومد و نمیدونستم مشکلم به زودی حل میشه و مجبور به تموم کردن شدم…از تو و همه ی خواننده های عزیزم هم عذر میخوام که اینطور شد…

• پیشنهادات
  • nooshin12

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    201
    امتیاز واکنش
    890
    سلام عزیزم خوبی؟
    یه ایرادکوچیک پیداکردم
    اوناتوی سرزمینشون که کامپیوترندارن،پس ویداازکجاکلمه ی دانلودرویادگرفته؟
    راستی چطوری یه نفرمیتونه اینقدرسریع برای یه نفرمثل خواهربشه؟دیگه چه برسه به بیشترازخواهر.این یه چیزغیرطبیعی بودتوی اون قسمت ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saniya

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    246
    امتیاز واکنش
    13,289

ara

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    17
    امتیاز واکنش
    210
    سلام عزیزم ،:aiwan_light_blumf:
    رمانت خیلی قشنگه ولی حالا که وانیا تصمیم گرفته یه ملکه باشه باید نسبت به بقیه یه کم خودخواه وخشک باشه مثلا خیلی با ویدا راحته ! بعد چون ژانر رمان تخیلیه روندو زمان پست گذاری خیلی مهمه! روزی یه پست کفی نیس ! ولی در آخر تصمیم با تو
    موفق باشی !:aiwan_light_bdslum:

saniya

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    246
    امتیاز واکنش
    13,289
    سلام عزیزم ممنون از لطفت…:aiwan_lighfffgt_blum:
    نظرت کاملا درسته ولی متاسفانه من خودمم دیر متوجه شدم آخه من فکر کردم یک شخصیت شیطون میتونه رمانو بهتر کنه و این شخصیت بدون راحتی با وانیا نمیتونه کاری کنه پس انقدر سریع جورشون کردم و اگه الان بخوام رمانو برگردونم تمام نقشه ی ذهنی خودم و خواننده ها بهم میریزه!من واقعا متاسفانم که اینطوری شد!ولی خب الان در نظرمه یکم رابطشونو شکرآب کنم و اونطور بهتر میشه فکر کنم…Hanghead
    درباره ی پست گذاری باید بگم من از صبح تا شب که مدرسه ام بعدشم کلاس زبان و بعدشم مشقام!واقعا روزی یک پست هم سخته…Bokmalولی من تمام تلاشمو میکنم تا حداقل همین یک پست هم برارم
    امیدوارم این موضوعات باعث دلسردیت از رمان نشه عزیزم…
    بازم ممنون از لطفت!:aiwan_light_heart:
    …یا حق…

آخرین ویرایش:
    • لایک
    واکنش ها: ara

h.m.e

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    55
    عزیزم ویدا خیلی یهویی میونش با وانیا خوب شد بعد تو اومدی درستش کنی اما بدتر شد چون همون طوری بازم بی فکر میونشون شکر اب شددر ضمن تورمان نوشته بودی ویدا هم قسم خورد که خــ ـیانـت نکنه تو جلد قبل هم نوشته بودی اگه کسی قسم خورد وخیانت کرد میمیره اما اگه واقعا ویدا خــ ـیانـت کرده چرا زندس و اگر هم نکرده پس چرا وانیا اصلا به این موضوع فکر نکرده. البته این ها فقط نظره. امیدوارم ناراحت نشی.

saniya

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    246
    امتیاز واکنش
    13,289
    سلام ممنون از نقد به جات ولی من میخواستم در پست های بعدی این موضوع قسم و مرگو پیش بکشم
    درباره ی صمیمیت و بد شدن ویدا و وانی خودمم گیج شدم هر کاری میکنم نمیتونم درست دربیارم و با ویرایش این پست ها باعث بهم ریختن نقشه ی ذهنی خودم و خواننده ها میشم
    امیدوارم این موضوعات باعث پشیمونی خوانندگامن عزیز از رمانم نشه ولی واقعا من تا همین الان هم تمام نقشه های ذهنیم قاطی شده
    فقط میتونم بگم ببخشید!

لو نا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    215
    سلام عزیزم خسته نباشی.موضوع رمانت واقعا عالی بود.من که خیلی خوشم اومد.ولی یه سری ایراد کوچولو داره که امیدوارم ناراحت نشی اگه بگم چون دوست دارم رمانت پخته تر و بهتر بشه.اول اینکه سعی نکن دیالوگ ها رو زیاد کش دار بکنی مثلا یه سری کل کل های وانیا و نینا و... اضافه زیاد دارن و کل کل و حرف های اضافه بین شخصیت ها یکم زیاده نمیدونم متوجه شدی یا نه.
    دومیشم اینه که یکم فضا سازی برای رمان بهتره و ادم بیشتر میتونه حس و حال شخصیتهارو درک کنه.
    ی سوال هم دارم ازت تو قسمت اول رمانت وقتی فلورا وانیا رو پیش میترا میبره لباسش از اشک چهار رنگ درست شده بود ولی توضیحی ندادی ک اشک چهار رنگ چیه.یه سری ابهامات دیگه هم وجود داره.
    بازم ببخشید اگه از نقدم ناراحت شدی چون موضوع رمانتو دوست داشتم،فکر کردم شاید برای دوست داشته شدن بیشتر اینا لازمن:aiwan_lightsds_blum:)
    موفق باشی عزیزمممممممم

saniya

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    246
    امتیاز واکنش
    13,289
    سلام عزیزم!ممنون از نقد زیبات!
    خوشحال شدم از اینکه ایراد هامو گفتی و سعی میکنم به توصیه های با ارزشت عمل کنم
    فقط در مورد اشک باید بگم در پست های بعدی قضیه اش روشن تر میشه!
    بازم ممنون و امیدوارم تا آخر رمان همراهم باشی و از رمان خوشت بیاد

لو نا

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    18
    امتیاز واکنش
    215
    سلام سلام.خسته نباشی
    احساس میکنم دیالوگ ها پخته تر شده.ممنون از ابهام زداییت در مورد اشک سه رنگ .اگه شد حتما در مورد فرق اشک سه رنگ و چهار رنگ هم بگو.البته فکر کنم اشک چهار رنگ برای بعد از اتحاد؟
    کاش رو شخصیت آرسان بیشتر مانور بدی.فکر کنم یشتر تو داستان باشه بهتره .(ببخشید دخالت کردما)
    وانیا یکم لوسه نه؟مثل خالش!اما خب نیاز به تلنگر داره که یکم خودشو جمع و جور بکنه ناسلامتی ملکه ای گفتن.
    ماهان بیچارم که این وسط تکلیفش معوم نیست دلمم به حالش میسوزه.یه خواهش دیگه من دقیقا نفهمیدم مادر وانیا و اونکی خالش و نینا ملکه چی هستن!
    آخه چرا اینقدر ملکه؟؟؟؟؟
    فکر کنم بد نباشه دنیای خواب ها یه سرزمینی بین خورشید و ماه و شب و روز باشه.چون احساس میکنم وانیا یه مهمون تو اون قصره.
    بیشتر پیشناهد بود تا نقد.با آرزوی موفیقت بیشتر برای رمانت و البته خودت

برخی موضوعات مشابه

بالا