نقد رمان معرفی و نقد رمان شاهزاده ای از آسمان | نارسیس کاربر انجمن نگاه دانلود

✴Aida✴

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,104
امتیاز واکنش
11,875
سلام عزیزم رمانت یکی از بهترین هاست
فقط یه سوال داشتم درباره این تیکه از رمانت
از زبون آرتین:
چه طور میتونستم بهش بگم که یکی از این دخترا چقدر برام مهمه؟ اگه میفهمید بازم باهام میموند؟
حتی از فکر از دست دادنش هم قلبم تیر میکشید
،

اینجا منظور آرتین یه دختر دیگس؟؟؟؟؟؟ینی یکی دیگرو دوس داره

بازم بابت رمانت ممنون
برات آرزوی موفقیت میکنم.

• پیشنهادات
  • نارسیس زِد اِی آر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    354
    امتیاز واکنش
    37,931
    سلام دوست عزیز.خیلی ممنون به خاطر حمایتت از رمان.این لطف شما خواننده هاست که باعث میشه نویسنده با ذوق و انرژی به نوشتن ادامه بده.
    در مورد قسمتی از رمان که اشاره کردید نمیتونم چیزی بگم، همه چیز در قسمت های بعدی مشخص میشه و شاید این بخش خبر از راز بزرگی بده که در دل آرتینه.

نارسیس زِد اِی آر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    354
    امتیاز واکنش
    37,931
    سلام دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتید و رمان رو مطالعه کردید.
    عقب تر بردن رمان مشکلیه که انشاالله در ویرایش عید برطرف میشه.
    در رابـ ـطه با علائم نگارشی این مشکل در قسمت های ابتدایی رمان وجود داره که اون هم در ویرایش تصحیح میشه. ولی در قسمت های انتهایی سعی کردم این مشکل رو بر طرف کنم.
    خیلی خیلی ممنون به خاطر نکاتی که گوشزد کردید.
    موفق باشید.

فاطمه تاجیکی

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,423
    امتیاز واکنش
    47,929
    ضمن سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده عزیز از شما بابت همکاری با شورای نقد انجمن تشکر میکنم.

رمان شما بررسی شد و ویرایش تایید(اما خلاصه رو تغییر بدید هنگامی که خلاصه تغییر کرد به من اطلاع بدید و همچنین درسته شما خودتون با توجه به نقدها رمانتون رو ویرایش کردید اما باتوجه به بررسی انجام شده رمان شماباید ابتدا به تالار ویرایش منتقل بشه و پس از ویرایش توسط تیم ویراستاری به تالار رمان های کامل شده منتقل شود)
    خلاصه تایید شد
    با آرزوی موفقیت در زمینه ی نویسندگی برای شما نویسنده عزیز...

فاطمه تاجیکی مدیریت شورای نقد انجمن

آخرین ویرایش:

نارسیس زِد اِی آر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    354
    امتیاز واکنش
    37,931
    سلام عزیزم. خوشحالم که خوشتون اومده.
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

این لینک نسخه کامل شده جلد اول هست.
    اینم لینک جلد دوم که مدتیه شروع شده
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

فقط اگه خوشتون اومد تشکر فراموش نشه:aiwan_lggight_blum:

آدینه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,025
    امتیاز واکنش
    53,320
    سلام نویسنده عزیز بابت وقتی که صرف رمانتون کردید بسیار متشکرم.من هنوز در نیمه داستان شما هستم . چند نکته رو باید بگم یک رمانیکه جنایی ومعمایی و و تخیلی و عاشقانه باشه باید رمان عالی از اب در بیاد چون ترس اظطراب ووفاداری وعشق نجات جون هیجان را در خود جای داده. دوشخصیت ها بچگونه رفتار میکردند و حسبیا نباید داوطلب جنگ بشه حالا به هر دلیلی.سه حسبیا باید خوابش رو برای پدرش مرداس تعریف میکرد تا نگرانی در چهره پدرش نمایان شود و داستان قابل باور.چهار حسبیا مغروره پس نباید زود گریه بیفته جلو ارتین و به دروغ بگه میترسم تنها بمونم شاید حیوانی حمله کنه.پنج باید فضایی ایجاد میشد که چند نفر دیدن مثل یکی از اونها جلو چشمشون ناپدید شدن .شش اینکه حجابش رو رعایت میکرد و چند حا آیت الکرسی و چهارقل اشاره شد میتونه جوانان مترا به سمت دین اسلام هدایت کنه.هفت موضوع ناب و قشنگی داره فقط باید دقت کرد تا قلم خام ازبین بره منتظره ادامه اش میمونم.امیدوارم که از نقدم ناراحت نشی.

نارسیس زِد اِی آر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    354
    امتیاز واکنش
    37,931
    سلام خدمت شما خواننده عزیز. اول باید تشکر کنم از اینکه رمان رو مطالعه کردید و نظر ارزشمندتون رو انقدر دقیق عنوان کردید.
    در رابـ ـطه با نکات، اول باید بگم که این رمان یکی از اولین نوشته های منه و طبیعتا عالی نمیتونه باشه پس از خواننده های عزیز تقاضا دارم قلم ناپخته من رو در یکی از اولین رمان هام به بزرگی خودشون ببخشن.
    درباره اینکه حسیبا باید خوابش رو تعریف میکرد هم باید این سوال رو بپرسم که به نطر شما اگه حسیبا خوابش رو تعریف میکرد دیگه اجازه پیدا میکرد تا با ارتین بره بیرون و ادامه اتفاقات رخ بده؟ و آیا تعریف کردن خوابش برای پدری که انقدر نگرانشه و اون رو تحت کنترل داره تا اتفاقی براش نیفته از نظر دختری که عاشق پدرشه کار درستی میتونسته باشه؟ و نکنه دیگه اینکه به نظرم نگرانی پدر حسیبا از همون بی خوابی های شبانه و کنترل هاش روی حسیبا کاملا مشهود بود.
    در باره ترس حسیبا، به نظرم وقتی انسان در سرزمینی غریب و عجیب گیر میکنه که هیچ اطلاعی ازش نداره، زمانی که تنها میشه و تاریکی و وحشت و انواع افکار نا امید کننده سراغش میاد چنین عکس العملی اگر ازش سر بزنه زیاد عجیب نیست. با این حال قطعا نظرات و احساس افراد با همدیگه متفاوته و من به نظر خواننده های عزیز احترام میگذارم و سعی میکنم در رمان های بعدیم حتما از اطلاعات و توصیه های مفید شما استفاده کنم. چون این رمان کامل شده و دیگه قابل تغییر نیست:aiwan_light_give_rose:

آدینه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,025
    امتیاز واکنش
    53,320
    نویسنده عزیز.ایا نمیشد که حسبیا تعریف کنه و پدرش بره به اون سرزمین و ناپدید شدن پدرش نمیتونست داستان رو هیجانی کنه.بعدش ارتین با حسبیا برای تحقیق ببردش بیرون.با اینکه رمان اولتون بود و قلمتون در حد متوسط رو به بالا بود.ببخشید اگه گستاخی کردم .در مورد نظر بعدیتون موافقم.به امید موفقیت بیشتر برای شما.

نارسیس زِد اِی آر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    354
    امتیاز واکنش
    37,931
    این بخش شما فرمودید مربوط میشه به سلیقه عزیز جان. میشد داستان رو به شکل های متفاوتی نوشت خب این انتخاب ذهنی من بود دیگه...Hanghead
    بازم ممنون که نظرتون رو گفتید اصلا هم گستاخی نبود لـ*ـذت بردم از اینکه رمانم انقدر خواننده های دقیق و خلاقی داره

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875
    سلام خسته نباشید.رمان جذاب و خوبی نوشتید منتها من از شخصیت آرتین خوشم نیومد چون تصور من اینه که فقط عاشق زیبایی نامزدش شده و از این که به خاطر یه پرونده وارد زندگی دختره میشه و اونو بازیچه فرض میکنه بدم اومد

برخی موضوعات مشابه

بالا