رها شده ترجمه رمان به دنبال سیندرلا | shaghiw.79 کاربر انجمن نگاه

ترجمه متن را چطور ارزیابی می‌کنید؟

• خوب

رای: 3 75.0%
  • متوسط

رای: 1 25.0%
  • بد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    4
وضعیت
موضوع بسته شده است.

shaghiw.79

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,379
امتیاز واکنش
18,362
نام رمان: به دنبال سیندرلا_پیداکردن سیندرلا(finding cinderella)
مترجم: شقایق مهرلوس
نویسنده: Colleen Hoover
ژانر: عاشقانه، معاصر
خلاصه: پیدا کردن سیندرلا در مورد بهترین دوست هولدر، دنیل است. دنیل پس از یک برخورد اتفاقی، دختر رویایی خود را بدون اینکه درست چهره‌اش را ببیند، ملاقات کرده و از دست می‌دهد! زیرا قرار گذاشته بودند که فقط برای یک ساعت در کنار هم باشند و به عشق هم ایمان بیاورند. بعد از اتمام یک ساعت، دختر مورد علاقه او مانند سیندرلا ناپدید شده و یک سال بعد از رابـ ـطه درام ناکام او، دنیل با دوست اسکای، سیکس، آشنا می‌شود که پس از یک‌سال از ایتالیا بازگشت...

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • shaghiw.79

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,379
    امتیاز واکنش
    18,362
    قبل از هرچیزی لازم دونستم بگم که این تجربه اول ترجمه من نیست اما اولین باریه که تصمیم گرفتم یه رمان رو ترجمه کنم پس طبیعتا ممکنه خیلی قوی نباشه که بابتش از همین اول ازتون عذر میخوام.
    امیدوارم حداقل کاری که وظیفه یه مترجم هست رو بتونم انجام بدم تا یه ترجمه نسبتا خوب و روون رو بتونید داشته باشید و از رمان به دنبال سیندرلا لـ*ـذت ببرید.

نکته بعدی، این رمان جلد دوم هست و من جلد اول رو نخوندم ولی تا جایی‌ که میدونم خیلی به هم ربط ندارن جز دو سه پارت اول که راجع به رابـ ـطه هولدر میگه.
    و اینکه نقد این رمان معرکه بود و به جرئت میتونم بگم رمان بی نقصیه ولی متاسفانه خیلی جاهاشو مجبور شدم سانسور کنم.
    پیشنهاد میکنم اگر تونستید نسخه اصلیشو خودتون جاهایی رو که حذف کردم بخونید.

آخرین ویرایش:
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا