داستان نیمه شب | yeganeh.n.t کاربر انجمن نگاه دانلود

آیا رمان من باحاله تا اینجاش ؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    3
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

.DORNA.

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,069
امتیاز واکنش
10,247
بچه ترنم یه دختر خوشگل که رنگ چشاش به شهاب رفته آخه شهاب چشاش آبی هست .

20سال بعد :
امروز روز فارق التحصیلی آرزو هست . دوتاشون منظورم ،کیان هس اخه عاشق بودن این دوتا خیلی تابلو هس با اینکه از عمرم گذشته و چند تا موی سفید دارم ولی بازم تشخیص می دم . اینا اصلا اعتراف نمی کنن . اسم آرزو رو خوندن و رفت برای تقدیرو تشکر چنددقیقه بعدشم کیان رفت دوتاشون در زمینه اعصابو روان درس می خوندن و با هم قبول شدن

21سال بعد:
امروز روز عروسی دخترمه . نمی دونم چرادیگه بچه دار نشدم ولی همینیه دختربرای من و آرمین کافیه البته شبنم بچه ترنم وشهاب براش مثل خواهر هست. فکر می کنید آرزو با کی ازدواج کرده با کیان از بچگی عاشقش بوده اینو خودش به آرزوگفت .

60 سال بعد:
به قاب عکس خیره می شم با دستان لرزان و چروکیده خاک روشو پاک می کنم و به چهرش خیره می شم آرمین دو سال پیش بر اثر سکته قلبی رفت و منو تنها گذاشت البته چند بار اومد به خوابم و گفت : پدرو مادرت همه منتظرتیم بیا.
بعد با خنده گفت : نمی خوای دل از بچه و نوهات بکنی من خیلی وقته منتظرتم
البته چهرش مثل جوونیاش بود توی یه جای سرسبز و خوشگل.
به نوهام خیره می شم سه تا ، دوتا پسر یکی دختر البته ترنمم خیلی شکسته شده از وقتی آرمین رفته اما اون دوتا دختر با دو تا پسر داره و شش تا نوه .آرزو و کیان دکتر مغزو اعصاب هستن و مطب دارن . منم اینجا توی خونه سالمندان پشت پنجره خیره می شم تا حداقل یکی شون بیاد عیادت ساعت 11:55 شب هست راستش دیگه خسته شدم توی دلم گفتم : اومدم آرمین
دراتاقم رو قفل کردم بعد از چند دقیقه صدای در زدن پرستاراومد و گفت :خانم در باز کنید قرص های زیرزبونی تون رو آوردم باید بخورید .
در زد ولی باز نشد قلبم گرفت درد داشت با خودم زمزمه کردم یکم تحمل کن نگار و دردش رفته رفته بیشترشد پرستار محکم تر کوبید چششمم به ساعت افتاد 12:00و دیگه چیزی نفهمیدم .
وقتی بلند شدم توی یه لباس بلند سفید کنار یه رود و یه جایی که خیلی زیبا و خارق العاده انگار بهشت بود سرسبز جنگل های شمال تازه جلوش لنگ می زد . بود . بلند شدم رفتم لب رود من جوون شده بودم اندازه 20 سالگیم از دور مادر و پدرم هم همراه آرمین دیدم و رفتم سمتشون توی آغـ*ـوش آرمین جا گرفتم و بـ..وسـ..ـه ای روی سرم نشوند اونم جوون بود مامان و بابا هم همینطورباورش سخت بود ولی همون جایی بود که توی خوابم دیدم خوشحال بودم چون کنارمامان و بابام بودم و می تونستن توی این سال ها جبران نبودشون رو بکنن و بی شک اینجا بهشت بود .

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • .DORNA.

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,069
    امتیاز واکنش
    10,247
    خب رمانم تموم شد .
    میگن اولین رمان خیلی بده ولی من تمام تلاشم رو کردم و سعی می کنم توی رمان بعدیم ضعف هامو جبران کنم .
    رمان بعدیم آب در آغـ*ـوش آتش هست تخیلی هست توی این یکی رمان هم تنهام نزارید

yeganeh.n.t:aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart:

Z

Zhinous_Sh

مهمان
    :aiwan_lggight_blum:خسته نباشید:aiwan_lggight_blum:

cbo9_edtn_144619095596511.jpg

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا