کامل شده رمان شب مهمانی | soroosh-007کاربر انجمن نگاه دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahyar.tofighi

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
97
امتیاز واکنش
1,513
دیگه نمی تونستم حرف های دیوانه کننده اش رو تحمل کنم . می خواستم با همین دو دست هام خفه اش کنم و نشونش بدم جهنم یعنی چی . تکانی به خودم دادم ... ، ولی ... . ولی ... . ولی نمی تونم دست هام رو تکون بدم . نمی تونم انگشت هام رو خم و راست کنم .
خدای من ... خدای من ... . نگاهی که به بدن خودم انداختم ... . با خیره شدن به جسم ناقصم خوشکم زد . باورم نمی شد ... . نه ... ، نه من ... ، من دست هام رو از دست داده بودم . از شانه به پایین قطع شده بودن . خدایا ... . خدایا باورم نمی شه . دست هام . اون ها نیستن ... . اون ها دیگه نیستن .
- خـــــــدای من دســــــت هام .
بی تابی ام داشت امونم رو می برید . از استرس نمی تونستم خودم رو کنترل کنم . وحشت زده خودم رو تکان می دادم ولی فایده ای نداشت . اون ها سر جاشون نبودن و من مثل یه معلول شده بودم . دوباره از هراس فریاد زدم :
- دســـــــــت هـــــام ... . خدای من چه بلایی سرشون اومده ... .
و دوباره مثل بچه های چند ساله زار زار گریه کردم . دیگه مهمترین عضو بدنم وجود نداشت . مردک حرومزاده با همون آرامشش اداه داد :
- آروم باش ، تو اون ها رو از دست داده بودی ، فقط با هوش و ذکاوت خودت کمی بیشتر نگهشون داشتی .
- برو به جهـــــــتم آشغـــــــــال ... .
و سرم رو پایین انداختم و به هق هق افتادم . خدایا ، این یه فاجعه تلخ بود . دارم دیوانه می شم . دلم می خواد چشم هام رو باز کنم و از این کابوس لعنتی بیدار بشم . ولی فایده نداره ، هر بار پلک هام رو به هم می فشارم و از هم بازشون می کنم دوباره این عوضی ها رو می بینم .
مردک کناری اش با حالت عصبی به میز می کوبید . مرد جوان کناری اش با نگاه اندوهناکی به رو به روش خیره می شد . خوک کثیف رو به روم به دلداری ام ادامه می داد و خفاش شب حرومزاده دست به سـ*ـینه سرش رو پایین انداخته بود .
خدایا چرا کسی به دادم نمی رسه ... . چرا به دادم نمی رسی ... . این چه مصیبتیه .
مرد : گوش کن بهتره آروم باشی ، تو فقط خودت رو اذیت می کنی
- برو به جهنم عوضی ... . من می خوام از این جهنم برم بیرون . دست از سرم بردارید . من رو ولم کنید برم .
کمی خودش رو به جلو خم کرد و دست های به هم گرفته اش رو روی میز گذاشت. با نگاه معنی داری خیره به چشم هام گفت :
- تو واقعاً می خوای به زندگیت ادامه بدی ... ؟ جداً ... ، فکر می کنی که زندگی ای هم داری ؟
سکوت سنگینی اتاق رو گرفت که انگار غرق در آب شده بودیم . سرم رو پایین انداختم و به جمله پایانی اش فکر کردم . اون ... ، راست می گفت ... . من ... ، واقعاً زندگی ای هم داشتم ... ؟ تا الان هم زندگی کرده بودم ؟ یا مثل یه مرده متحرک بودم که در این چند ساعت برای نجات از یه مرگ وحشیانه در باتلاق دست و پا می زدم؟
راست می گفت . من در عمق زندگی پوچ خودم فرو رفتم ... .
نه عشقی ... . نه امیدی ... . نه هدفی ... . جداً برای چی روی زمین قدم بر می داشتم ... ؟
در همین لحظه صدای در زدن اتاق سکوت اتاق رو شکست و نگاهم به سمتش جذب شد . در گوشه اتاق سمت چپم باز شد و یکی از اون افراد با کت و شلوار و تیپ رسمی وارد شد . به طرف مرد رو به رویم رفت و به سمتش دولا شد . در گوشش به آرومی چیزی گفت و از سوی مرد با تکان دادن سرش پاسخ مثبت رو دریافت کرد . مرد درشت اندام برگشت و از اتاق خارج شد .
با قدم گذاشتن به بیرون از خانه ، بی اختیار قلبم شروع کرد به تپیدن . استرس مثل خوره تموم وجودم رو گرفته بود . انگار از درون آتش گرفته بودم . انگار که با بدترین فاجعه عمرم می خواستم رو به رو بشم ... .
که دقیقه ای بعد ... ، همینطور هم بود .
آیدا وارد اتاق شد ... ، و با وارد شدنش ، تموم دنیا روی سرم خراب شد .

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • mahyar.tofighi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    97
    امتیاز واکنش
    1,513
    نگاه مبهوت و چشمان گردش بهم خیره موند و چند لحظه دم در خشکش زد . کلمه ای از زبونش بیرون نمی اومد . اشک در چشمانش حلقه زد ، لب هاش لرزید ، دست و پاش شل شد ، نفسش به سختی بالا می اومد . تموم این علائم ها رو من هم داشتم ، اما بدتر و وحشتاک تر . درست مثل لحظه بیهوشی با پارچه ای که جلوی دماغم گرفته باشن . چشم هام تاری رفت ، دهانم خشک شد و لب هام روی هم نمی رفت .
    خوبی اش این بود که صحیح و سالم بود . حتی یه مو هم از سرش کم نشده بود . هیچ ظاهر بد و کبودی و زخمی ازش نمی دیدم . از این بابت خوشحال بودم . خوشحال بودم که سالمی عزیزم ... .
    به سختی نگاهش رو به اطراف انداخت و به مرد خیره شد . با صدای لرزون گرفته سرفه کوتاهی کرد و گفت :
    - بابا ... .
    چـ ... . چـــی ؟ بــ ... ، بابا ؟ اووو ... ، اون ، اون پدرشه ... ؟
    ابرو هام در هم رفت ... . نفسم بالا نمی اومد ... و فقط به هر دوشون خیره شده بودم . مرد با دست راستش اشاره ای به آیدا کرد و خیلی آروم گفت :
    - بیا اینجا بشین کنارم .
    آیدا نگاهی به خفاش شب انداخت و آب دهانش رو فرو داد . زبونش رو به لب هاش کشید و به طرف صندلی قدم برداشت . قبل از اون خفاش شب با سرعت به طرفش رفت . با ادای احترام صندلی رو عقب کشید و برای نشستنش آماده کرد . نگاه آیدا مرتب به اون مرد ... ، یا پدر لعنتی اش و خفاش شب کثیف می افتاد . روی اون نشست و دیگه نگاهی بهم نمی کرد . فقط به پدرش خیره شده بود و با صدای آروم و بغض گفت :
    - پدر ... . چی شده ... . اینجا چه خبره ؟
    پدر عوضی اش انگشت اشاره راستش رو جلوی بینی اش گرفت و گفت :
    - هیششش . آروم باش .
    آیدا یک لحظه هم به سمت من بر نمی گشت . دست هاش به لرزش افتاده بود . نفس هاش تند شده بود و دوباره با التماس گفت :
    - اون برای چی اینجا هست ؟
    باز هم همون عکس العمل رو دید :
    - گفتم آروم باش .
    با صدای محکم و خطاب به من ادامه داد :
    - خـــــب . دخترم رو حتماً می شناسی . یا اینطور بگم ، فقط خودش رو می شناختی و از خانواده اش چیزی نمی دونی ؟
    زبونم بند اومده بود . نمی دونستم چی بگم . کلمات در ذهنم نمی گنجیدن و مثل یه آدم خنگ و بی دست و پا شده بودم . انگشت اشاره اش رو لحظه ای زیر بینی اش گرفت و بینی اش رو بالا داد . دو دستش رو دوباره مثل قبل به میز گذاشت و به هم گرفت . بعد از اون شروع کرد به کلمات کوبنده ای که هیچ بنی بشری نمی تونست باور کنه . شروع کرد به تعریف داستانی که باور کردنش محال بود :
    - همونطور که متوجه شدی ، من پدر آیدا ، یعنی نامزدت هستم .
    به ترتیب به مرد هایی که کنارش نشسته بودن اشاره کرد و ادامه داد :
    - من به همراه برادر و برادر زاده ام ، تصمیم گرفتیم ، راه نیاکانمون رو ادامه بدیم . من یه تاجرم ، ولی پشت این کارم ، به همراه کسانی که می بینی یه پروژه بزرگ و پیچیده ای رو اداره می کنیم . داستان این جشن و مهمانی بر می گرده به سال هزار و سیصد و بیست و چهار . در اون زمان عموی پدر من یه رستوران نه چندان بزرگ داشت . انواع غذا های ایرانی رو سرو می کرد . اما یک روز بر حسب اتفاق یکی از انگشت هاش رو در حین تکه کردن گوشت از دست می ده . تکه انگشت بطور اتفاقی به درون ظرفی پر از روغن سرخ می افته . یکی از آشپز های اون متوجه بوی لذیذ گوشت می شه . اون پسرک دیوانه انگشت رو بر می داره و کمی از اون رو می چشه . وقتی که دست عموی پدرم معالجه می شه ، برای او تعریف می کنه که گوشت انشان چه طعم شگفت انگیزی داره . عموی پدرم برای مدتی باور نمی کرد و اون رو یک دیوانه خطاب می کرد . تا اینکه رستورانی درست مقابل رستوران او باز شد . کار و کاسبی اش به هم ریخت ، چون اون رستوران ، انواع غذا های خارجی رو در منوی خودش داشت . عموی پدرم هر هنری داشت به خرج داد ، ولی بی فایده بود . تا اینکه یک شب بیشتر به حرف آشپز فکر کرد .
    آشپز یه آشنا در غسالخانه داشت . ماجرای بلندی داره که چطور تونست بطور پنهانی دو دست و دو پای گوشتی براش جور کنه . اون اعضا های بدن رو با مهارت خاص خودش به یه غذای به شدت لذیذ و خوشمزه تبدیل کرد .
    چیزی نگذشت که کم کم توجه مشتری ها به رستورانش جلب شد و صد البته به دست آوردن اعضای بدن براش کار سختی بود . چون کسی که بطور قانونی اعضا رو براش فراهم می کرد مبلغ هنگفتی می گرفت و این طولی نمی کشید دوباره ورشکست بشه .
    پس فکری به ذهنش رسید ... ، اینکه به همراه آشپز ، دست به یک کار خطرناک بزنند . اون ها صبر می کردن تا خورشید غروب کنه و شب فرا برسه . و به دنبال مردمانی می رفتن که در خیابان های خلوت و بی کس پرسه می زدن . اون ها رو بیهوش می کردن و در زیر زمین آشپزخانه که انباری شون بود ، با روش های خاص خودش تمام اعضای بدنشون رو استفاده می کردن . حتی یک ذره هم دور نمی ریختن . چشم ها ، گوش ها ، بینی ، گونه ها ، مغز ، قلب ، کلیه و هر چیزی که در بدن انسان جای گرفته .
    عموی پدرم به مدت سی سال اینکار رو انجام می داد ، و البته هوشیار بود و افراط نمی کرد . هیچکس در اون مدت نفهمید چه بلایی سر کسانی که بطور ناگهانی غیب شده اند اومده . هنوز هم که هنوزه پرونده چند تا از اون گمشدگان بازه ... .
    عموی پدرم تا سن هفتاد سالگی عمر کرد و رستوران رو به نام پدرم زد . چون در اون زمان از خانواده من فقط اون دونفر باقی مونده بودن . البته پدرم از این ماجرا بو نبرده بود و خبری نداشت . تا اینکه لحظه آخر عمرش راز شگفتی رستورانش رو به برادر زاده اش گفت .
    حیرت تموم وجود پدرم رو گرفته بود . اون در سن بیست و هشت سالگی ازدواج کرد و تنها چیزی که داشت همون رستوران بود . زندگی براش سخت شده بود و چیزی نگذشت که اولین پسرش یعنی برادر بزرگ من هم به دنیا اومد . مخارجش بیشتر شد . تا مدتی دست به اون کار فاجعه بار نزده بود . مردم هم دنبال اون غذا های متفاوت رستوران بودن و وقتی فهمیدن دیگه از اون فرمول شگفت انگیز خبری نیست ، کم کم راهشون رو کج کردن . اما پدرم نگذاشت که این اتفاق بیفته . اون تحت فشار بود ، و چیزی نمونده بود زندگی اش از هم بپاشه ... . پس باید از تنها فرصتش استفاده می کرد و نمی گذاشت رستوران از رونق بیفته .
    تنها کسی که به غیر از پدرم از این موضوع خبر داشت آشپز عموش بود ، و او هم در سن سی و پنج سالگی اش دچار یه بیماری لاعلاج شد .
    اون فدا کاری کرد ... ، و بدن خودش رو در اختیار پدرم گذاشت .
    از دست ها ، پا ها ، کلیه ، قلب ، کبد و مغزش استفاده کرد و با ظرافت خاص خودش اون ها رو پخت و در اختیار مشتری ها گذاشت .
    مردم فهمیدن که هنوز اون رستوران ، همون رستوان با غذا های باور نکردنی هست .
    اون دست تنها بود ... ، دنبال شریک مطمئن می گشت . کار بزرگ و دشواری بود . برای همین تونست نظر یه تبهکار بسیار خبره با اون همه جنایتی که کرده بود و دادگاه تنها حکم سه ماه زندانش رو اعلام کرد جلب کنه . تبهکار برای اون جسد های گرم و مناسب جور می کرد ، و در قبال اون مبلغ قابل قبولی رو می گرفت .
    رستورانی که دست پدرم بود و اون رو اداره می کرد هیچوقت کساد نشد و برعکس روز به روز به موفقیتش دست پیدا می کرد . البته نه در اون حدی که جلب توجه کنه و بهش مشکوک بشن . ( خنده ریزی زد ) باورت نمی شه با اینکه بهداشت بهش حساس شده بود . کوچکترین مدرکی علیه اش پیدا نکرد .
    سلام . فردا با پست های پایانی همراهم باشید .
    شبتون خوش .

آخرین ویرایش:

mahyar.tofighi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    97
    امتیاز واکنش
    1,513
    یکمرتبه سکوت کرد و دنیا برام مثل یه فیلم صامت شد . چند لحظه بعد با هیجان و لحنی مرموز تر ادامه داد:
    - اون رستوران تا الان هم داره کارش رو ادامه می ده ... ، اما بیست سال پیش دیگه از اون کار مخفیانه اش دست کشید . دو سال بعد از تولد برادرم من به دنیا اومدم . من و برادرم تنها دستیار پدرم بودیم و اون اسرار رو برامون به ارث گذاشت .
    اما من به یه فکر افتادم . وقتی دانشگاه رفتم ، تجارت خوندم و تمام ریز کاری ها رو یاد گرفتم . و بعد از اون به این فکر افتادم که یه کار بزرگتر انجام بدم . روز به روز گذشت و ایده های مختلفی در ذهنم می گذشت .
    ایده ای شگفت انگیز و حیرت آور ... .
    یک روز به فکرم رسید که چرا مردم نباید یک شب خوش باشن ... ، و تا صبح از زندگی شون لـ*ـذت ببرن.
    به ذهنم رسید که فرمول عموی پدرم رو با یه مهمانی مخلوط کنم .
    طبق درسی که در دانشگاه خوندم چیزی نگذشت که به پول رسیدم ... . می دونی ، پول در آوردن خیلی آسونه ، فقط کافیه زرنگ باشی . و این درآمد به قدری بود که جلب توجه می کرد .
    برای همین هدف بزرگی که در ذهنم بود رو پیاده کردم .
    کم کم آدم های با اعتماد جور کردم ... .
    اول از خانواده ام شروع کردم و تنها افراد معتمدم این هایی هستن که می بینی ، به علاوه سه دوست صمیمی ام که الان در یه جای دیگه مشغول کار هستن .
    زبونم لال شده بود . جمله آخرش بیشتر از حرف های دیگه اش دیوانه ام کرد . لبخندی زد و ادامه داد :
    - درست شنیدی ... . جای دیگه ... . همزمان با این مهمانی ، چند مکان مختلف دیگه در چند جای دیگه برای مهمانی بعدی داره آماده می شه . و هر کدوم مدت زیادی رو داره وقت می بره . اما تو همه چیز رو در ظاهر می بینی ، چون کسی که الان سمت راستته یکی از بهترین معمار هاییه که در عمرم دیدم و با طراحی های خاصش باعث می شه کارمون زود تر پیش بره.
    ولی تمام این حرف ها به من چه مربوط بود ؟ با نفس نفس و پته پته گفتم :
    - خب ... ، به من چه ربطی داره ... ؟ برای چی من رو به این وضع کشوندی ؟
    نگاهم به آیدا افتاد و بعد از چند لحظه تازه دو هزاریم افتاد . با تموم وجودم از خشم فریاد کشیدم :
    - تقصیر توئــــــه لعنــــــــتی ... . تو اون نامه رو توی خونه من انداختــــــی .
    آیدا روش رو بهم برگردوند . اشکی از چشم راستش خارج شده بود . لب هاش می لرزید . ریمیلش بر اثر سرازیر شدن اشکش خط سیاهی رو از پلکش تا زیر چانه اش کشونده بود . آب دهانش رو فرو داد و نگاهش رو به طرفی انداخت . با فریاد بیشتر سرش داد زدم :
    - هـــــــرزه عوضی من رو نمی خواستی می رفتی به جهنم ... . این چه بلایی بود که سرم آوردددددی؟
    با حیرت از فحش های رکیکم خیره به چشم هام شد و ابرو هاش رو بالا انداخت . باورش نمی شد اینطور خطابش کردم اما حقش بود . حالم ازش به هم می خوره . هم اون هم تموم این حرومزاده هایی که توی این اتاق هستن .
    صندلی رو عقب داد و از جاش بلند شد . به سمتم اومد . نگاهم رو ازش می دزیدم . نمی خواستم بهم نزدیک بشه . روم رو طرفی انداختم تا چشم تو چشمش نشم.
    وقتی بهم رسید یکی از صندلی ها رو برداشت و سمت چپم گذاشت . کنارم نشست و دستش رو روی شانه چپم گذاشت . بـ..وسـ..ـه ای چندش آور به گونه ام زد که از نفرت خودم رو به عقب کشیدم . بینی اش رو بالا داد و با صدای گریون گفت :
    - باور کن من از این موضوع خبر نداشتم . حتی نمی دونستم پدرم اینکار رو می کنه .
    نگاهم رو با خشم به چشم هاش انداختم و با غضبی بی حد گفتم :
    - نمی خوام سر به تنت باشه . امیدوارم توی جهنم بسوزی ... .
    اشک صورتش رو خیس کرده بود . تموم بدنش به لرزش افتاده بود . سرش رو با شرم پایین انداخت و لال موند . با خشم بیشتر فریاد زدم :
    - از اینجا گم شو ، نمی خوام ریخت نحست رو ببینم .
    نگاهش رو با حرکت سریع به چشم هام انداخت و پلک نزد . با اسرار بیشتر روی حرف هاش ادامه داد :
    - نریمان ... ، باور کن راست می گم ... . بخدا من از این موضوع خبر نداشتم ، اون نامه رو توی خانه ات ننداختم ، وقتی زنگ زدم و در رو باز کردم دیدم اون پاکت لعنتی جلوی پاهام افتاد .
    در همین حین پدرش گفت :
    - اون راست می گـه .
    سرش رو به سمت پدرش برگردوند و چند لحظه بهش خیره موند . دوباره برگشت و با لکنت ادامه داد :
    من ، حتی نمی دونستم که اون این کار رو می کنه . پدرم خیلی در کنارم نبود ، با اینکه نیاز هام رو برطرف می کرد و برام چیزی کم نمی گذاشت ، اما زیاد در کنار من و مادرم نبود .

mahyar.tofighi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    97
    امتیاز واکنش
    1,513
    بلافاصله پدرش حرفش رو قطع کرد و گفت :
    - اون راست می گـه ، هیچ تقصیری نداره . تو در واقع مهمون ویژه من بودی ، و این بازی از قبل برای تو برنامه ریزی شده بود ، البته نه اونطوری که خودت رو توش گیر انداختی . اگه از دستشویی بدون توجه به اون اتفاقی که افتاد بیرون می اومدی ، شاید شانس زنده موندن رو داشتی . آیدا تعریف زیادی ازت کرده ، و من هم می خواستم تو رو یکی از شریک های خودم کنم . اما ... ، دیدی که چی شد ... . خودت گند زدی به همه چیز . و این گند رو بیشتر کش دادی . بهتر بود کمی عاقلانه تر فکر می کردی . چون بعد هر بازی خودت رو دچار گرفتاری بعدی کردی . و این باعث شد که با تو مثل قربانی های دیگه رفتار کنیم . هم ما ، و هم آیدا .
    راه گلوم از حرص گرفته بود و مانع خروج نفسم شده بود . آب دهانم رو به سختی فرو دادم و فقط ساکت موندم . کلمه به کلمه اشون از ناخون کشیدن و فرو کردن چاقو به جسمم و سرخ شدنم بیشتر زجر آور بود .
    با عصبانیت تکان شدیدی خوردم و با فریاد گفتم :
    - مگه اینکه دستم بهت نرسه .
    خنده ریز و تمسخر آمیزی زد که روح و روانم رو از مچاله می کرد :
    - البته اگه داشته باشی .
    فریاد از خشم غلیظم رو بالا تر بردم :
    - کثافــــــــــــــت آشغــــــال .
    سکوت طولانی و عمیق آیدای لعنتی شکسته شد . اشک های مثل بارش بارانش بیشتر شد و با صدای به شدت لرزونش بهم خیره شد . با نگاهی سوزناک و اندوهگین گفت :
    - متأسفم ... . من رو ببخش .
    بعد از اون از جاش بلند شد و به سمت در خروجی رفت . اما در رو باز نکرد و رو به روش ایستاد . سرش رو پایین انداخت و خشکش زد . رفتارشون گیج کننده بود . منظورش از جمله آخر و معذرت خواهیش چی بود ؟
    با ابرو های بالا انداخته و چشم های گرد وحشت زده بهشون زل زدم و با پته پته گفتم :
    - شما چتونه؟ می خواید باهام چکار کنید؟
    پدر عوضی آیدا دست راستش رو بالا برد و با صدای محکم و لحنی به نشانه رأی گیری به منظور اعلام حکم آخر گفت :
    - برای آخرین بار تصمیم می گیریم . بهتره بیشتر از این ادامه اش ندیم .
    - لعنت به همـــــــه تون ... .
    با جدیت تمام ادامه داد :
    - مخالفت با اینکه دست از سرش برداریم ... .
    لحظه ای بعد دست مرد کناری اش با سرعت بالا رفت . و برادر زاده اش با مکث و تردید از ناچاری رأی سوم رو اعلام کرد .
    حس می کردم مواد مذاب به درونم تزریق شده . قلبم چند برابر به تپش افتاد و داشت مثل بمب منفجر می شد . تموم وجودم داغ کرد و تموم تنم مور مور می شد . پشت سر هم آب دهانم رو فرو مدادم و تند تند نفس می کشیدم . هر دشنامی بلد بودم حواله اش کردم و فریاد می زدم :
    - عــــــوضی ها ... . عـــــوضی ها .... . برید به جهـــــنم .
    پدر خوک صفت آیدا از روی صندلی بند شد و گفت :
    - بهتره از اینجا بریم .
    و به دنبال اون ، دو تای دیگه از جاشون بلند شدن . بدون هیچج توجه ای به فریاد و داد و بیداد های من از اتاق خارج شدن و در رو باز گذاشتن .
    اما این خفاش شب لعنتی از اتاق خارج نشد . بلکه با اون نگاه مسخره و چندش آورش و لبخند کریه اش بهم خیره مونده بود . ترس تموم وجودم رو گرفته بود . فکر به اینکه لحظظه آخر مرگم چه بلایی می خواد سرم بیاد ، از مردن و سوختن در جهنم سخت تر و زجر آور تره .

آخرین ویرایش:

mahyar.tofighi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    97
    امتیاز واکنش
    1,513
    فکر به لحظات آخر و القا شدن حس درد ، از کشیدن نفس های آخر عمر وحشتناک تره .
    دقیقه ای بعد یه میز استیل چرخ دار متوسط وارد اتاق شد و در اتاق بسته شد .
    خفاش شب حرومزاده با آرامش کامل و رفتاری که وجودم آدم رو از هم می پاشید ، کف دست هاش رو به هم کشید و با صدای صافش گفت :
    - خب ... ، خب ... ، خب ... .
    بی اختیار هر دشنامی که لایقش بود به جد و آبادش نثار کردم و با فریاد گفتم :
    - به من نزدیک نمی شی ها ... . نزدیک نمی شی عوضی ... .
    عوضی آشغال گوشه میز رو گرفت و به دنبالش خودش کشوند . قدم هاش رو طوری بر می داشت که حس می کردم با مأمور عذاب جهنم در اون دنیا رو به رو شدم .
    چیزی نگذشت که بهم رسید و میز رو کنارم گذاشت .
    یه نگاهم به میزی که فقط روش چند متر پارچه بود می افتاد و یه چشم دیگه ام به این عوضی بود .
    پارچه رو که کنار انداخت ، ترس مثل صاعقه به وجودم برخورد کرد و درونم متلاشی شد .
    روی اون فقط چند تا کارد و چنگال و قاشق و بشقاب و لیوان بود .
    شاید اگه شما این صحنه رو میدید فکر می کردید یه شوخی برای صرف غذا باشه ، اما این برای کسی مثل من که روی این صندلی بسته شده و می دونه چی در انتظارشه ، ار حمله شیر گرسنه با چنگال ها و دندان های تیزش ترسناک تره .
    آب دهانش رو فرو داد و کف دستش رو روی کارد و چنگال ها کشید . یکی از کارد های میوه خوری رو برداشت ، صندلی ای کشید و روی اون نشست و تیغه کارد رو به سمتم آورد .
    لب هاش رو به دهانش کشید و با لحن بریده و آرومش گفت :
    - در مورد اون اسکلت بهت گفته بودم ... ؟
    کلمات در ذهنم نمی گنجید . انگار که حس می کردم زبون در دهانم نیست و بدون اینکه متوجه بشم کنده بودتش . لب هام به لرزش افتاده بود و کنترلم رو از دست داده بودم .
    تیغه چاقو رو از زیر گونه هام به سمت پایین کشید . اما اونقدری فشار نداد که بهم آسیب بره ، چون احساس درد و سوزشی نمی کردم .
    از ترس سرم رو کوچکترین حرکتی نمی دادم . با پته پته و بغض ، اما با لحنی به شدت نفرت انگیز و طوری که ازش نمی ترسم گفتم :
    - آره ... . و این رو بهت بگم تو یه حرومزاده ای ... . تو نمی تونی خدا باشی .. .، چون تو خود شیطانی عوضی ... .
    کارد رو روی میز گذاشت و با یه حرکت سریع چرخش سرش نگاهش رو بهم ثابت نگهداشت و همینطور خشکش زد . دهانش کمی باز شده بود و انگار با این جمله ام با یه چکش به دهانش کوبیده بودم .
    دوباره نگاهش رو به میز انداخت ... . قاشق فلزی رو برداشت و انگشت هاش رو به دسته اش مالید . اون رو در دستش تاب می داد و می چرخوند . خیره به قاشق با لحنی بریده و صدای فاصله دار گفت :
    - درسته ... ، شیطان هم برای خودش بنده داره ... ، پس اگه نتونم خدا باشم ، شاید بتونم پام رو جای شیطان رو بگذارم ... .
    رفته رفته نگاهش رو با طرز دلهره آوری به سمتم آورد .
    نه ... ، نمی خواستم اونی که توی ذهنمه اتفاق بی افته . حس می کردم این لحظه های آخر عمرمه . حس می کردم این عوضی می خواد چکار کنه . تموم وجودم مثل زلزله به لرزش افتاد و تقلا کردم از دستش خلاص بشم . این امکان نداشت ، اما بی اختیار سعی می کردم از این بند و صندلی رها بشم .
    ای کاش می تونستم ناپدید بشم ... .
    ای کاش می شد دود بشم و در هوا محو بشم ... .
    قاشق رو به آرومی به سمتم آورد . حس می کردم دنیا برام حرکت آهسته شده ... .
    در همین حین دست چپش رو به سمت صورتم آورد و با انگشت هاش پلک پایین چشم چپم رو به پایین کشید . زبونش رو به لب هاش کشید و گفت :
    - من برای اون آناتومی دنبال یه چشم فوق العاده بودم ... .

آخرین ویرایش:

mahyar.tofighi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    97
    امتیاز واکنش
    1,513
    نه ... ، نه خدای من ... . نمی خوام این کار رو باهام بکنه . تپش قلبم به قدری تند شده بود که نزدیک بود از ترس ایست قلبی بکنم .
    پشت قاشق رو به صورتم کشید ... . انگار که داشت روی صورتم خامه یا یه همچین چیزی می مالید .
    لبخند کریه اش رو بیشتر کرد و تموم دندون های سفیدش رو به نمایش گذاشت .
    نفسم بالا نمی اومد و راه گلوم گرفته بود .
    پشت قاشق رو به چشم راستم گذاشت که باعث شد نصف بینایی ام رو از دست بدم .
    سرش رو کنار گوش چپم آورد و با صدای آروم وسوسه انگیزش گفت :
    - چشم های آبی رنگ تو ، فوق العاده هستن ... .
    از ترس با صدای لرزون فریاد زدم :
    - برو به جهنم ... ، برو به جهنم خدا لعنتت کنه ، خـــــــــدا .
    ولی کسی نبود که به دادم برسه . نمی دونم در این لحظه های خدا باید کافر می شدم یا گـ ـناه کبیره ای کرده بودم که خدا اینطور غضبم کرده بود .
    قاشق رو برگردوند و نوک دسته اش رو زیر پلک راستم کشید . خنده ریز شیطانی ای زد که دلم می خواست با دست های نداشته ام تکه تکه اش کنم .
    - آروم بـــــاش ... . اون تو رو می بخشه ... . تو مقصر نیستی چون ناخواسته گرفتار این وضعیت شدی .
    یک مرتبه به هق هق افتادم و فریاد زدم :
    - نـــــــــــــه ... . خواهش می کنم اینکار رو باهام نکن ... .
    با یه حرکت سریع و خشن ، با دست چپش ، پشت موهام رو گرفت و سرم رو به عقب برد . فریاد دلهره آوری از عصبانیت زد که باعث شد لحظه آخر نگاهم به چشم های ثابتش بمونه ، نفسم در سـ*ـینه ام حبس بشه و یک لحظه خشکم بزنه :
    - فـــــــریاد نــــــزن ، چون هیچ راه نـــــــــجاتی نداری ... .
    و قاشق رو برگردوند . حس می کردم تموم وجودم خشک شد و تپش قلبم پایان یافت . لب هام از هم باز مونده بود و گلوم خشک شده بود . حتی قدرت فرو دادن آب دهانم رو از دست داده بودم . و حس کردم سر بیل مانند قاشق به زیر چشم هام کشیده می شه .
    نگاهم از چشم های تسخیر کننده اش برداشته نمی شد .
    بعد از چند لحظه حس می کردم مثل بیل زدن باغچه داشت اون رو به زیر چشمم فرو می کرد .
    فلز سرد رو رفته رفته به درون حفره چشمم حس می کردم .
    در ابتدا حسی به وجودم القا نشد ... . اما وقتی کم کم فرو می رفت بی اختیار دردی در کاسه سرم پیچید و پلک هام رو به هم می فشردم .
    با دست چپش پیشانی ام رو گرفت و سرم رو به عقب خم کرد .
    تقلا می کردم دست از کار بی رحمانه اش برداره ، ولی قاشق رو بیشتر فرو می کرد و چشم راستم دچار اختلال بینایی شد . تاری می رفت و درد بیشتر و بیشتر تموم چشمم رو فرا می گرفت ... .
    از زجر کشنده و عذاب آورش تنها تونستم چند بار از ته دل فریاد بزنم ... :
    - نـــــــــه ... ، نـــــــــه ... ، نــــــــــــــــــــه ... .
    بیست و پنج روز بعد .
    مکان : حوالی یکی از شهر های دیگر .
    زمان : روز جمعه ، نزدیکی طلوع آفتاب .
    مکان مهمانی : ساختمانی پنج طبقه .
    زمان شروع مهمانی : دوازده نیمه شب .
    دوباره جشنی شگفت انگیز ، حیرت آور ، اما این بار متفاوت و کوچک تر . مهمان ها تنها از قشر با وضع مالی پایین جامعه هستند و برای اول به این جشن دعوت شده اند . تنها یک نفر برای بار دوم است که تجربه حضور در این جشن را دارد ... . چیزی به طلوع آفتاب نمانده . ساعات پایانی جشن با رقصی آرام خاتمه پیدا می کند .
    آهنگی رمانتیک و آرام از فیلم معروف و عاشقانه ای پخش می شود . آهنگی که مهر و محبت را در وجود انسان ریشه می زند . و انسان برای مدتی احساس خوبی در زندگی اش پیدا می کند .
    این موسیقی مورد علاقه آیدا بود . که حالا شریک زندگی اش را پیدا کرد . نگاه خیره انگیزش به چشمان آبی کسی که تا یک ماه پیش عاشق او بود برداشته نمی شد . چون انگار فریاد های عمیق را در چشمان آبی اش می شنید .
    خفاش شب انگشتانش را به زیر چانه آیدا گرفت و صورت او را به خودش برگرداند . لبخندی ملیح از نشانه عشق ورزیدنش زد و گفت :
    - هنوز دوستش داری ... ؟
    دستش از دور کمر آیدا جدا نمی شد ، چون نمی خواست وابستگی اش هیچ وقت از او رها شود . آیدا نگاه شرمساری به پایین انداخت و دوباره به خفاش شب خیره شد . با نگاهی معنا دار ، اما بدون تردید به او زل زد . آب دهانش را فرو داد و با اطمینان کامل گفت :
    - اگه دوستش داشتم ، الان مقابل تو نبودم عزیزم ... .
    و نگاه خفاش شب پر از خجالت و شرمندگی شد ... . این خفاش ، بازی کردن نقشش را خوب بلد بود ... . سرش را برای مدتی پایین انداخت و نگاهش رفته رفته به سمت آناتومی مورد علاقه اش جذب شد .
    به دو چشمان آبی ای که از وحشت و زجر برق می زد .
    آفتاب خورشید از شیشه های ساختمان به داخل تابید . لحظه بسیار آرامش بخشی بود ... . لحظه ی بسیار ماندگار و دوست داشتنی ... . خیره به دو تیله پر از فریاد شد و با لحنی تردید آمیز گفت :
    - ولی اون تو رو دوست داشت ... . با تموم وجود ... . اون یه قهرمان بود ... .
    · سخنی از نویسنده :
    این داستان ، بازسازی از داستان کوتاه نویسنده ، و الهام گرفته از یک رویداد واقعی است .
    چندی پیش ، در یکی از شهر های غرب آفریقا ، رستورانی از اعضای بدن های انسان ، به عنوان غذا های خود برای مشتریان سرو می کرد .
    طبق خبری از باشگاه خبرنگران : رستورانی در نیجریه بدون اطلاع مشتریان، گوشت انسان برایشان سرو کرده و مدت ها به همین شکل درآمد کسب می‌کرد . اغلب ساکنان محلی متوجه رفت و آمدهای مشکوک در قسمت آشپزخانه رستوران شده بودند و پس از گزارش دادن به پلیس، حقیقت ماجرا برملا شد. تحقیقات بعدی نشان داد غذاهای این رستوران با گوشت انسان برای مشتریان تهیه می‌شد و قیمتی چند برابر بیشتر از گوشت حیوانی برای آن درنظر گرفته شده بود .پلیس نیجریه ۱۰ نفر را در ارتباط با این پرونده دستگیر و رستوران را پلمپ کرد.
    پلیس شهر کوچک آنامبرا در بدو ورود به آشپزخانه ، با سر بریده مردی مواجه شد که هنوز خون از آن می‌رفت.
    ادامه دارد ... .
    پایان قسمت اول .
    سلام . این هم از چهارمین رمانم . امیدوارم از خوندنش لـ*ـذت بـرده باشید و خوشتون اومده باشه . با تشکر از تمامی دوستان که همراهیم کردن و پست به پست بهم انرژی می دادن . شب و روزتون خوش . خدانگهدارتون تا فصل دوم .

آخرین ویرایش:

_sheida_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,245
    امتیاز واکنش
    4,606
    خسته نباشی :) فوق العاده تر از اثار فوق العاده قبلت :)
    بی صبرانه منتظرم ؛)

Unidentified

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    848
    امتیاز واکنش
    7,688
    تبریک میگم سروش... موفق باشی و قلمت مانا
    036999999999.jpg

pardis_banoo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    284
    امتیاز واکنش
    4,335
    خسته نباشی. ایشالله کارهای بعدی هم به خوبی و پویایی همین رمان باشه و پلهه ای ترقی برات پله برقی شه و همینطور بدون توقف بری بالا بالاها.....موفق باشی

fatima Eqb

نویسنده ویژه
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,489
    امتیاز واکنش
    51,862
    سلام
    واقعا خسته نباشی ، به جرأت میگم که این رمان به مراتب بهتر از بقیه است . منتظر ادامه اش هستیم .

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا