کامل شده رمان طلوعی از پس فراموشی (جلد سوم بازمانده‌ای از طبیعت) | الهه یخی کاربر انجمن نگاه دانلود

از رمان راضی بودین؟

• بله

رای: 75 92.6%
  • نخیر

رای: 0 0.0%
  • می‌تونست بهتر از این باشه

رای: 6 7.4%

• مجموع رای دهندگان
    81
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • الهه یخی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    487
    امتیاز واکنش
    56,051
    اشکالی نداره عزیزم. خوشحالم که تونستی در کل رمانمو بخونی و همراهی کنی.
    سیلوانا هم فقر اعلای مرگ رسید:aiwan_lightsds_blum:
    متأسفم امیدوارم حالت خوب باشه گل‌گلی.
    ممنونم شما هم موفق باشی❤

الهه یخی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    487
    امتیاز واکنش
    56,051
    سلام. تکراری شد برای این‌که هیچکس پایان غم‌انگیز رو دوست نداشت. همونطور که در ادامه هم گفتم قرار بود پایانش تلخ باشه؛ ولی به‌خاطر حرف‌های دوستم و به احترام خواننده‌ها اینطور به پایان رسوندمش. چندین نفر هم از من خواسته بودن بگم ک چرا اسم جلد سوم رو طلوعی از پس فراموشی گذاشتم که با نام‌گذاری اون کتاب، بهشون توضیح دادم. ممنون که همراهی کردی دوست عزیز :)

*S.M.Z*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    911
    امتیاز واکنش
    35,421
    نیااااااااااااااااااااااااازززززززز
    چرا الهه یخی رو پست نمیزاریییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875

منم پایان تلخ دوست ندارم ولی پایان تلخ رو به پایان تکراری ترجیح می دم. اینجوری که دیگه اصلا نیاز نیست پایان یه رمان رو بخونیم. اصلا از همون جا که نوشت ۳ سال بعد دیگه بقیش نیازی به خوندن نبود. من وقتم رو صرف خوندن تکرار نمی کنم

الهه یخی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    487
    امتیاز واکنش
    56,051

الهه یخی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    487
    امتیاز واکنش
    56,051
    ببین عزیزم من اون‌جا هم برای تو توضیح دادم چرا و به چه دلیل من پایان رمانم رو اینطوری تموم کردم. از اون گذشته الان همه‌ی رمان‌های پایان خوش همینطوری هستن. غیر از اینع؟
    تاراگاسیلوس دنیای تخیل تیاراناست که یک به یک شخصیت،ها رو به وجود آورد، از بین رفتند و دوباره به رمان برگشتن. این خاصیت تاراگاسیلوسه. کسی رو که زمان مرگش فرا نرسیده باشه از بین نمی‌بره:)
    در هر صورت ممنونم که همراهیم کردین

Nazigol

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,875

شما منظور من رو نمی فهمین. اول این که تکراری بودن پایان اکثر رمان ها دلیل نمی شه که شما رمانی رو که با این همه خلاقیت و نبوغ نوشتین رو با یه پایان تکراری خرابش کنین. وگرنه فرق شما که رمانتون تگ پرطرفدار گرفته با هزاران نویسنده ی کلیشه نویس دیگه چیه؟ شما خودتون رو در حد اونا می دونین؟!
    دوم این که گفتین دنبال دلیل برای اسم رمان بودین که گفتین اسم کتابشه. مگه اسم رمان هم دلیل می خواد؟ اصلا دلیل هم بخواد دلیلش کاملا مشخصه. تیارانا بعد از فراموشی ای که خوشبختیش رو گرفته بود دوباره برگشت و یه جورایی طلوع کرد و زندگیش رو پس گرفت. این دلیل خیلی خیلی قشنگ تر از اینه که بگیم دلیلش اینه که تیارانا اسم زندگینامه اش رو این گذاشته! و اصلا نیاز نیست دلیل نامگذاری رمان در خود رمان قید بشه! این به تفکر خواننده برمی گرده که خودش اسم رو به محتوای رمان ربط بده.
    سوم این که چرا شما خودتون رو محدود می کنین؟ حتما لازم نیست بین مرگ تیارانا و پایان کلیشه ای یکی رو انتخاب کنین. می شد تیارانا زنده بمونه ولی بعدش اتفاق دیگه ای بیفته که این اتفاق بستگی به نبوغ شما داره. رمانتون پر از فراز و نشیب و اتفاق های دور از ذهن بود و پایانش واقعا من رو ناامید کرد.

ببخشید اگه پرحرفی کردم. موفق باشید!

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا