کامل شده رمان يانار | سمانه امينيان كاربر انجمن نگاه دانلود

موضوع رمان رو دوست داريد!؟

• مجموع رای دهندگان
    22
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

سمانه امينيان

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
275
امتیاز واکنش
3,685
شهر ارزو. ساعت آنلاين هر روز ٢تا٤عصر و شب١٠الى١١
با سلام خدمت شما عزيزاي دل
خوب يانار قسمت اولش تموم شد و در صورت نظرات شما تصميم به ادامه ي يانار با زندگي پري زاد خواهم گرفت.
ممنون ميشم سوالاتي كه در ذهنتون بي جواب مانده و يا نقد ، نظر و.... داريد برام بنويسيد.
بي نهايت ممنون براي نگاهي كه به زندگي يانار داشتيد و وقتتون رو در اختيار بنده قرار دادين.
منتظرتون هستم و لطفاً تصميم خودتون رو جاي يانار همينجا بنويسيد.
اميدوارم رضايت قلبي شما رو داشته باشم.
يا حق

• پیشنهادات
  • کوه یخی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    162
    امتیاز واکنش
    2,774
    سلام
    من یانار رو نخوندم. یعنی کامل نخوندم. رمان رو در حد سه پست خوندم
    در کل باید بگم رمان بسیار جذابی می‌نوشتید و حیف که وقت خوندنش رو به طورکامل نداشتم
    به هر حال
    اتمام رمانتون رو تبریک می‌گم.
    قلمتون مانا

سمانه امينيان

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    275
    امتیاز واکنش
    3,685

GRAY MOON

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    242
    امتیاز واکنش
    6,478
    وای مبارک باشه سمانه جونم :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: :campeon4542::aiwan_light_friends::aiwan_light_heart: رمان خیلی قشنگی نوشتی هرچند قول دادم تا اخرش بخونم ولی فقط تونستم یه صفحه بخونم :( و واقعا بنظرم جالب بود. حالا که تموم شده حتما سرفرصت میخونم چون موضوعش رو دوست دارم :)

آخرین ویرایش:

سمانه امينيان

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    275
    امتیاز واکنش
    3,685

مرسي دختر مهربونم :aiwan_light_heart: :aiwan_light_air_kiss:
    براي انرژي فوق العاده بي نهايت ممنون و باعث افتخارم هست كه شما نازنين دلم يانار رو مطالعه كني فدات بشم
    براي شما جان دلم بهترين ها رو خواهانم عزيزكم :aiwan_light_heart::aiwan_lggight_blum::aiwan_light_give_rose::aiwan_light_heart:

همـــرآز

ماه دلها
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    814
    امتیاز واکنش
    5,810
    پریزاد :aiwan_ligfht_blum:
    خانوم امینیان کلی کلی موفق باشید
    من که خیلیییییییی یانارو دوس داشت
    هر کی نخوند سرش بی کلاه موند :aiwan_lightsds_blum:

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    مبارک باشه خانوم امینیان :)
    منتظر خبرای خوش از شما می مونیم
    و قلم بی نظیر و زیبای شما :aiwan_light_king: :aiwan_light_girl_pinkglassesf:

Hannan70

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9
    امتیاز واکنش
    81
    سلام خسته نباشی رمانتونو مدام دنبال کردم و عالی بود هرچند با قلبم بازی کرد

میخواستم یه موردی رو بگم اگه این رمان مختص یانار بوده و اسم یانار هم روش هست چرا شروعش رو با پریزاد نوشتید این نوشتن از اغاز با پریزاد خواننده رو دلسرد میکنه و ناخودآگاه باعث جبه بر علیه یانار میشه کمااینکه برای من هم اینطور بود بهتر بود این شروع رو تو همونجایی میذاشتی که دفترچه پیدا شد

چون شما تصمیم هم داری جلد دوم رو بنویسی نوشتن ابتدای رمان یانار از پریزاد اسم رمان و کلا خود یانار رو از خواننده دور میکنه تو رمان یانار یانار رو اولویت بگذار تو رمان پریزاد هم پریزاد رو اینجوری خواننده با هر دو میتونه همزاد پنداری کنه والا یانار میره تو حاشیه

ببخشید دیگه زیاد نوشتم خواستم منظورم کامل برسه

سمانه امينيان

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    275
    امتیاز واکنش
    3,685

سمانه امينيان

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    275
    امتیاز واکنش
    3,685
    سلام عزيز دلم
    تو اين رمان حقيقت بحث روانشناسي شخصيت آدم هاي قصه بوده و اينكه در اصل خيانت تنها فرد خاطئ مقصر نيست و قطعا مقصران ديگه هم بوده.
    اينكه من اومدم رمان رو با پري زاد شروع كردم و باعث شناخت كامل شما از اين شخصيت داستان شدم دليل داشتم
    اولين دليل من اين بود كه نمي خواستم داستان به صورت كليشه در بياد و تكرار رمان هاي ديگه باشه عزيزكم
    چه بسا رمان هاي زيادي هستن كه از همين نقطه ي پايان زندگي يك زن شروعي دوباره داشتن و خواننده بدون تضاد إحساسي با خيال راحت اون رو مطالعه كرده و حتي يكبار هم به زن اول كه خيانت كرده فكر نكردن
    هدف دوم من اين بوده كه
    خواننده رو با قدرت قلمي ( حالا كم يا زيادش رو نمي دونم و مَي سپارم به خواننده هاي عزيز) كه داشتم بيام خواننده رو با احساسش و ميدان ديدي كه براش إيجاد كردم مدام تو داستان بازي بدم و به خواننده اين مطلب رو برسونم كه هيچ وقت اونچه كه ما از زندگي ديگران ميبينم كافي نيست و خيلي مسائل هست كه ما از اون نا آگاه هستيم و نبايد تا دونستن حقيقت كامل قضاوتي داشت هر چند قضاوت كردن از پايه اشتباه
    هدف دوم از شروع زندگي پري زاد اين بود كه
    من دقيق مي خواستم خواننده با شناخت كافي از هامون وارد جريان زندگي يانار بشه و مهم تر از همه
    مي خواستم فرق تصميات بين يانار، رفتار ها، واكنش ها و خيلي از مسائل ديگه رو به خوبي به تصوير بكشم
    براي همين درست از جايي كه شخصيت اول داستان يعني پري زاد شكسته شد شروع كردم تا خواننده با علم به اينكه در زندگي قبلي هامون و پري زاد چه گذشته خيلي آهسته وارد جريان زندگي يانار بشه و كم كم با شناخت يانار متوجه ي كميت هاي پري زاد بشه و بدونه كه اگر مردي با همين اخلاق مورد خيانت قرار گرفت اون زن قطعا بي تقصير نبوده و هر دو به يك ميزان مقصر بودن
    اينكه فرمودين يانار ممكن به حاشيه بره حقيقت حرفتون رو رد مي كنم چون يانار بعد از دفتر چه وارد جريان داستان شد و همپاي پري زاد جلو اومد تا اينكه پري زاد باور خواننده رو مثل باور هامون به زندگي با پري زاد رو شكست و اين رو به خواننده رسوند كه پري زاد واقعا مشكل داره و يانار كه كما بيش به شخصيت پري زاد حالا با كمبود ها و عقده هاي ديگه شبيه بود اما با كمي درك درست از اتفاقات راهش رو درست انتخاب كرد
    قسمت دوم يانار ( البته اگر رأي جم بشه و بنويسم)
    رو پايه و اساس پري زاد خواهد بود و نامش مختص پري زاد هستش
    و داستان از جايي شروع ميشه كه پري زاد بهوش مياد و متوجه ي اتفاقات بعد تصادفش ميشه
    اينكه چه طور دست به خيانت دوباره در حق زن ديگه كرد
    اينكه بعد ترد دوبارش چه اتفاقاتي رو پشت سر ميزاره و يا اينكه يانار رو دوباره ميبينه يا نه خواهد بود
    و ميره رو داستان پري زاد با مازيار
    كه جوري خواهم نوشت تا جداي يانار باشه تا اگر كسي اين رمان رو مطالعه كرد نخوندن يانار گنگش نكنه
    هدف من تو اين رمان اين بود كه جدا از تمام باورهايي كه به خواننده بدم تنها بيام داستان رو روايت كنم تا خواننده با ديد كامل از همه چي خودش رو با داستان همراه كنه
    و چه بسا در اخر رمان من واكنش هاي جالبي از خواننده ها داشتم
    يكي دوست داشت يانار نبخشه و هامون به جرم خراب كردن زندگي پري زاد تو عشق بسوزه
    ديگري بدون فكر به پري زاد خواست يانار ببخشه
    ديري دوست داشت پري زاد به عشقش بر مي گشت و يانار براي هميشه ميرفت و خيلي واكنش هاي جالب ديگه كه با خوندن يانار دو( كه البته نامش متفاوت خواهد بود) باز هم خلاف نظريه ي اول خودش بشه و به اين ديد برسه كه تو زندگي حقيقي همه اشتباه و همه حق جبران اشتباه رو دارن كافيه كه بخوان
    ببخشيد كه اومدم خصوصي چون نمي تونستم اونجا كامل براتون بنويسم
    ولي اگر نتونستم رضايت شما رو به دست بيارم واقعا ببخشيد و اميدوارم تو رمان هاي بعد رضايت شما مهربونم رو به دست بيارم.
    و راستي در خصوص نام رمان بايد بگم چون هر دو در اين رمان مَي سوزن و هر يك به طريقي عذاب مَي كشه نام رمان يانار به معني سوختن و شعله كشيدن رو انتخاب كردم تا به هر دو بخوره
    و شخصيت اصلي رمان و قهرمان رمان يانار هست و پري زاد تنها تثبيت كننده ي شخصيت يانار بوده
    نمي دونم تا چه حد تونستم شما رو قانع كنم
    اما براي نظر و نقدتون بي نهايت ممنونم واقعا :aiwan_light_heart:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا