کامل شده رمان فصل نرگس | پرنده سار کاربر انجمن نگاه دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kallinu

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
509
امتیاز واکنش
19,059
احسان که معرف حضورت هست؟
یک‌ بار، خیلی شدید به تو دچار شده بودم و تو خیلی شدید، مثل یک مخـ*ـدر در رگم رخنه کرده بودی و هیچ خلاصی‎ای از تو نداشتم. بدتر آنکه با وجود فرجه‎مان، شیراز نبودم و در یک کلام، مریضت شده بودم. همان روزی که من رفتم دسته‌گل نرگست را که توی ماشین گذاشته بودم، برایت بیاورم و وقتی برگشتم تو نبودی، زمین زیر پای من لغزنده شده بود، همان روز عجیب! یادت هست دیگر؟
احسان مرا به یک مکانی که اصطلاحش «کافی‌شاپ» است و در اصل، مکانی برای نیو اندیشمندان و لایت‌فکران محسوب می‎شود که دور یک میز بنشینند و... آه بی‌‌خیال! به انحراف نرویم. آن روز در شاهین‌شهر باران می‌بارید و همین باعث شده بود فضای کافه که به خودی خود تاریک بود، تاریک‎تر شود. به‌خاطر همین آن چراغ‎های کم‌رنگ طلایی زیبا را روشن کرده بودند و فضای نیمه‎تاریک جذابی که دل می‎برد و خیلی خوب بود، به‌خصوص با صدای باران.
پس از آن چندین مرتبه آنجا رفتم؛ ولی آخرین ‎بار که دی ماه همین سالی که گذشت بود، خواستم بروم، دیدم یک فست‌فودی شده و خب، خیلی احساس بدی بود.
احسان آنجا که از حال بد من آگاه بود و خیلی با من حرف زد؛ ولی پیش از آنکه حرف‎هایش را بزند، خواست مثلاً مثل این فیلم‎ها که آدم خوبه می‎آید و با آدم شکسته‎خورده صحبت می‎کند و آدم شکست‎خورده از تأثیر حرف‎های آدم خوبه یهو مثل کاپیتان پاپای که اسفناج می‎خورد و قوی می‎شد، بُکند و پرسید:
- تا حالا به درخت سیب فکر کردی؟
راستش را بخواهی من آن لحظه جا خوردم. درخت سیب چه ربطی داشت به حضور من در این شهر باران‌دیده؟ ولی احسان دیگر ادامه‎اش نداد و بحث را در مسیر دیگری روان کرد و من هم از خاطر بردم؛ ولی چند سال قبل، یک ‌بار از او پرسیدم که ماجرای این سؤالی که پرسیدی چه بود؟ چه ربطی داشت؟ حقیقتش را بخواهی توقع داشتم مسخره‎ام کند و با خنده بگوید:
- فیلم بود بابا چقدر جدی می‌گیری!
اما گفت:
- درخت سیب، درخت عجیبیه. بعد از سی سال اگه دیگه ثمر نده و عمرش رو بکنه، دیگه بهش آب نمیدن و یکی-دو سال بعد که تنه‌ش کاملاً خشک شد، اون رو از ریشه می‎کنن و می‎سوزونن و وقتی هم که می‎سوزه، بوی زغال و گاز و اینا نمیده، عطر سیب داره و بوش تا چند روز همه‎جا رو پر می‎کنه.
نرگس من، هر کجا که هستی، حالت خوش، دلت پرنور و آسمانت رنگی!
با عشق، امین شریعتی»

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • Kallinu

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    509
    امتیاز واکنش
    19,059
    بی‌نهایت از همراهی ارجمندان و سروران سپاسگزارم. امیدوارم که تا حد رضایت شما عزیزان عمل کرده و داستان خوبی ساخته و متن دلپذیری نوشته باشم. اگر تردیدی همچنان من باب قضیه نرگس/مینا دارید، بپرسید؛ مطمئن باشید که به نحوی پاسخگو خواهم بود که قانع بشید :)
    هر کجا که هستید، حالتون خوش، دلتون پرنور و آسمونتون رنگی.
    فروردین 1398
    پرنده سار

Kallinu

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    509
    امتیاز واکنش
    19,059

Nikan.Sarmad

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    171
    امتیاز واکنش
    2,432
    اخرش تراژدی شد : )
    با اینکه دلم میخواست بهم برسن ولی از پایانش خوشم اومد!
    موفق باشی بانو و به امید نوشته های بعدیت

آخرین ویرایش:

mahsa1397

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    35
    سلام امین که از فضای مجازی استفاده میکرد.چه طور در آخر سی ساله شد؟؟؟درحالی که بیشتر از چند سال نیست ما گوشی هوشمند داریم.
    اگر یکم تاریخ هارو دقت میکردین بهتر میشد. ...

Kallinu

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    509
    امتیاز واکنش
    19,059
    سلام بانوی ارجمند؛
    عزیز، در پایان شما می تونید احتمال بدید چند سال به آینده پیش رفتیم. میشه فرض گرفت امین زمانی که پایهء یازدهم بوده، مثلا سال 96 بوده، و ده سال بعد که بشه 28 ساله و "نزدیک به سی سال" /دیدید که در نامه ذکر شده در آستانهء سی سالگی هستم../ میشه سال 1406... خیلی دور نیست و... ماضی بعیدی نبود.
    ممنونم از همراهی سبزتون ^.^

Kallinu

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    509
    امتیاز واکنش
    19,059

Kallinu

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    509
    امتیاز واکنش
    19,059
    سلام؛
    متاسفانه یا خوشبختانه.. نمی دونم؛ اما فکر می کردم عاقلانه تر اون باشه که به هم نرسن و بالاخره هر لاستانی پایانی دارد چه باز باشد، چه تراژدی و چه کمدی...
    من از سرور عزیز سپاسگزارم که همراهیم کردید؛ انشاءالله موفق باشید در کارهاتون عزیز :)

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا